Hadí oči (30.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Za pětinu času téměř polovina na stonek hotová - odehráno 21 her, což je solidní. Zisk zatím 3150 bodů což není solidní, ale z některých prvních vrhů se fakt nic poskládat nedá. Na můj vkus a potřeby padají až moc často dvě dvojice a jedna plonk. K mé smůle si vždy vyberu tu, kterou z následujícího vrhu není čím doplnit. Když už vsadím na postupku, mám opět smůlu. Nu což, jak píše Baroland, náhoda je všudypřítomná. Jediné, co mohu ovlivnit, je počet akční kytky. Pěstuji samozřejmě na všech plných plochách.
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Budu se muset smýkat, abych se vůbec dohápal ke stonku - zatím jsem vrhnul teprve 4x :cry:. Když se doklopýtám k 7000 bodům a "sokolům", budu řičet blahem. Zatím řičím jen díky tomuto :D:
    [​IMG]
    Už skoro jsem xD:D:D:D:D:D. Možná budu ještě dřív, než jsem v létě plánoval, tedy k 1. 5. 2018 :music::inlove:.
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    stěby - velká gratulace k 99 :inlove:.

    K akci - 24 odehráno. Všude už je karafiát, akční až zase zítra.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. slootr

    slootr Baron fóra

    Jedu pořád akční. Jen na dvou plochách, ale jestli to všechno klapne, měl bych napěstovat na cca 100 hodů. Pajdátka neřešim, kdyžtak aktivuju kaštanový řádek. Potřebuju se v odměnách dostat co nejdál, ideálně k tajemnicím na hřbitov. Neboť čím větší úsilí, tím větší zklamání. :)

    Her zatím 21.
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Začínám mít pocit že tohle bude jedna z posledních akcí které budu cíleně dělat.
    Z akčního to skoro vůbec nepadá (4 + 4 + 5 padátek) a když budu sázet dlouhý kytky zase nebudu mít ty akční kytky.
    To je k zblití.

    Mimochodem z plochy Karafiátu včera vyskočilo 11 padátek. Tak nevím jestli si ze mě už dělají srandu nebo to myslí vážně.
     
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Odehráno 27 her, 3870 bodů a 13 pajdátek.
    Takže nasadíme vyšlechtěný karafiát.
    Pokaždé mi to tak nějak vycházelo a tentokrát v těch pajdátkách je hodně velký skluz.
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  7. radovana

    radovana Pisálek fóra

    prosím pěkně, nevíte někdo jak s 5 kostkami můžu hodit 6 různých čísel??!!! Jak můžu udělat plný dům/flush a čtveřice když mám jen 5 kostek? Chápe to někdo prosím??
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. slootr

    slootr Baron fóra

    radovana: flush je pět stejných čísel. Buď jedniček, dvojek, atd. Takže je to šest různých možností plného domu, proto to tam je šestkrát. Je to srozumitelný? :) Trochu to mate, jak to tam je udělaný. Líp to ale asi nejde.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/17
  9. radovana

    radovana Pisálek fóra

    aháááááá!!! děkuji:)!!
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak 24 her a 4390 bodů - čekám na 18. odměnu. Ještě 5x tolik a mám bednu.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Právě před chvílí jsem získala řádek na stonku za odehraných 46 her. Získala jsem 27 odměn, na tu 28 odměnu - tajemné stáje Měď - mně pár bodíků ještě chybí.
    [​IMG].

    Chtěla bych pokračovat ještě dál. Jednak kostky mě baví a pak bych chtěla získat ještě odměnu 38 za 9.500 bodů a to tajemné sazenice Duch na hřbitov a možná budu chtít ještě za 11.500 bodů odměnu č. 46 - tajemné stáje Chrom s vidinou žirafy. Uvidím jak to půjde, každopádně zítra pěstování bude stížené cestováním ....

    Pěstuji jen s vodou a nebo vodou a hnojem, jen včera jsem po rozpěstování dála 2x na půlpole i SH. Sklízím s pomocí JC, kalíšky tedy zatím stačí, i když už se zásoba kalíšků z prvotní sklizně z dlouhodobek po začátku akce také snižuje.
     
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    35 / 5170 - no,stonek udělám,nálepku mám a jeden záves též...co si více přát ? xD
    Asi začnu jed více na jistotu,čék se snaží dohodit do vyššího a pak je z toho prd. I když..ono je to fuk,při současném průměru bych musel odehrát 176 her na tu bednu chlévů. Ač 2816 padátek nabóchám lehce,51040 ks kytíí nevypěstuji ani kdybych se po..(šak víte),tolik SH zas nemám.
    :music:
     
    DANKA722, elbedna a Y_n_O tohle ocenili.
  13. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    krakomaraja : To by mě fakt zajímalo jak toho jde docílit ? Já sázím a přesně sbírám ,na noc jsem dala růže a mám 9 hodů o_O je fakt,že nemám kaštanový řádek o kterém lidi píší ale dávám VM,MJS a MS a nic:oops:ať se snažím sebevíc. Všem komu se daří to samozřejmě přeji .Krásnou sobotu :D

    Nedělají já to měla to samé z růží :sleepy:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/17
    švestinka tohle ocenil(a).
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    gemit8 - Ahoj. Nemám JC ani kaštanový řádek, jen legendu na 30/30 a ve skleníku vyšlechtěné karafiáty, které dávám na noc (čas 11.40, když trefím zkrácení květinovým řádkem tak jen kolem 10 hodin). Přes den 3x akční s vodou na všech dostupných políčkách s MJS. Z první sklizně bylo jen 116 kousků.
    Z akční mám rozptyl 5 - 20 pohárků z pole, z karafiátů 30 - 45 pohárků, takže v součtu se akční karafiátům skoro vyrovná a možná by dala i víc při 6 sklizních. Ale v noci spím a rozhodně kvůli sklizním nevstávám, na to se mám až moc ráda, tudíž se mi akční na noc nevyplatí.
    Do této chvíle jsem získala 469 padátek, v tom je i 15 obdržených dárků.
    Jakou máš legendu, případně stěhuješ výstavní poháry? Na kolika políčkách pěstuješ?
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gemit, sluč si příspěvky do jednoho - nebo budeš pokárána. Příště edituj do svého předešlého příspěvku.:)A také používání marmelád na zvýšení BZ snižuje počet vypadlých pohárků,fakt.:oops:
    Já jsem na tom celkem bídně -odehráno 22 her a získáno 3140 bodů. Hned ten první hod byl propadák - 20.
    Včera jsem přes den stihl dvě sklizně v práci a pak jednu doma. Dnes mám noční a váhám, jestli dát na noc bér nebo akční a v práci sklízet. Potřebujeme padadla i akční, ach jó.
    Pohárků zatím 533 a kytí 6190 + zaseto.
     
  16. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Odehráno 48 her, takže stonek už je na svém místě :) Dopomohlo k tomu +1 do stodoly na dvě otočky, včerejší stávání v pět ráno do práce a sklízení i akční kytky s partou citrónů.
    Flush se mi povedl zatím jen jednou a počet bodů přibývá pomaleji, protože bonusy už mám víceméně vybrané a k tomu mi dost často padne skoro nic za 40 bodů. Ale kostky mě baví a to je hlavní :inlove:xD
     
  17. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Tak já mám napěstováno, protočil jsem párty lístky dokud nepadlo 100% do stodoly na 24 hodin, kalíšků ještě ovšem chybí závratných 281. Chtěl bych nahrát alespoň těch 9500-10000 bodů, uvidím jak se bude dařit.
    Teď ještě využiji bonus na doplnění stodoly a pak půjdou dlouhodobky. Podle padátek eventuálně dopěstuju akční.
     
    maribeja, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  18. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij tlačítko "upravit". Děkuji, Skali
    DOBRÝ DEN, VE MLÝNNĚ JSEM jsem umlela kostky a ve hře se nezobrazují

    přišla jsjsem o dvě kostky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/12/17
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -andulka03-
    Ve mlýně meleme
    [​IMG]
    Počet vyrobených pohárů najdeš buď přímo ve mlýně
    [​IMG]
    nebo ve stodole v kategoriii ostatní
    [​IMG],
    nebo přímo v miniakci
    [​IMG] , do které se dostaneš např. z hlavní louky [​IMG]
    (nebo přes akční lištu, novinky...)

    Pokud nemůžeš poháry s kostkami nikde najít, zrestartuj hru (odhlásit a znovu přihlásit). Pokud bys i nadále měla nějaké nesrovnalosti na svém herním účtu, můžeš kontaktovat herní podporu - Jak kontaktovat herní podporu
     
    Naposledy upraveno: 2/12/17
  20. -Stýví-

    -Stýví- Pisálek fóra

    prosím poradte mi umelu kostičky do hra a omo se mi tam nezobrazí umleté mám jak mám dál pokračovat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.