Hadí oči (30.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Evoku57 a jsi si jistý že pokaždé uděláš 280 bodů z hodu?
     
    evainfo, eli2006 a Lišiak-Vuk tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nepsala jsem že z každého hodu bude 280, ale z prvního že je bo první hody mají výhodu ;)
     
    eli2006, Lišiak-Vuk a y.z.y tohle ocenili.
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    takže z 465 pidipolí akčního celých 18 ks padátek a to se vyplatí8)
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Někdy a někde první hody výhodu mají, já 40, když kombinace nepadne, tak ji můžu nosit jen v hlavě ,-)))
    Ať žije náhoda ....
     
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Přesně, já mám z první hry taky jen 40. No, nedělám si iluze, že bych se dohrabala kdovíkam, naštěstí je stonek jen za odehrané hry a ne za jejich body :)
     
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    4 hry a 870 bodů, to by šlo.
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Video k akci


    Ve videu je opět kód, který mi pošlete herní poštou.
    Kód není od RT, takže nelze využít jiným způsobem.
    Za kód získáte 1 JC bod a 3 nejrychlejší navíc 1x MJS.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou půlnoc :) tak jsem konečně doma, zasela akční a šla si hodit ten první... no nic moc :p vypadlo 175 kalíšků tak snad to zítra trochu popoženu.
     
    Janina0971, eli2006 a babako tohle ocenili.
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Mám 25 her 4000 bodů ;)
     
    eli2006, spuntka a evainfo tohle ocenili.
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Odehráno 30 her = 4610 bodů .... někdy se zadaří, někdy žumpa. Odpoledne snad - záleží na padátkách, bude stonek a v odměnách
    to chci dotáhnout do 6000. Tajemky mě netrápí, všechno mám a jsou tady jiné zájmy než kostky :)
     
  11. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    46 her na stonek je podle mých propočtů 13340 akční rostliny(3 plochy to by šlo) a 736 vypadávátek. To by taky mělo jít. Ale 26000 bodů na 46 her je sci-fi. Po minulé hře vím jak to chodilo a je mi jasné že i 100 her nebude stačit na poslední odměnu. Možná se pletu a štěstí sedne i na "TUR" domácí :cry::cry:xD
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    10 her, 1630 bodů
     
  13. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Zdravím po ránu..já mám odehráno zatím 5 her a 1150 bodů..jde to pomalu,ale jistě..čekám na sklizeň karafiátu a pak jde na plochu akční,no uvidím kam se dostanu..závidím těm co mají odehráno 30her a více..jak vy to děláte :p
     
    evainfo a eli2006 tohle ocenili.
  14. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Můj cíl STONEK a dál se uvidí jak to bude padat.První hod jsem spackala ty další už byly lepší,snad to půjde(z minula už trochu vím jak házet).
    FA102....BAHA357
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Za 7 her 1410 bodů, jen jeden byl propadák za 20. Zatím to jde, ale to bylo minule taky a až bude hodně kombinací vybraných a odpadnou bonusy za první hod kombinace, půjde to znatelně pomaleji.
    Zatím mám padátka v dostatečném množství, ale to se brzy otočí ve prospěch kytek. Bohužel bonusy jako kaštanový řádek nebo JC nejsou na mé farmě k dispozici, takže musím spoléhat jen na vlastní úsilí a doufat, že si na mě systém nezasedne.
     
  16. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hezký první prosincový den všem!
    Mám odehráno 14 her, 2320 bodů. Ono to nějak dopadne, vždycky to NĚJAK dopadne :music:
     
  17. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tentokrát jsem nebourala plochy, pojedu jenom tolik, kolik namnožím rostlinek. Na stonek to asi nebude, ale to nevadí.
     
    dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký den z kasína :) tak jsem hráčskou slávu musela pořádně pohnojit, abych si s čuníkem mohla už zahrát xD
    Skončila jsem na 24 / 3 820 a pokračování zase zítra :p tak ať se všem daří.
     
  19. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Jelikož mám odpolední, tak jsem včera stihla jen zasít, po příchodu domů jednou otočila se SH, abych měla rozpěstováno. Zatím odehráno 10 her / 1670 bodů. Jsem trošičku gambler, takže mě tahle akce baví :) Minule jsem sice řádek získala, ale nedojela v odměnách až do konce, tak uvidím, jak to půjde tentokrát. Rozhodně bych ale chtěla dojít až k sokolům, páč z TCH nevypadlo nic o_O.
     
    evainfo, Lyzarka a GordonSargent tohle ocenili.
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Ať žije náhodné číslo. 11 her a 1360...s takovó se k 26000 ani nepřiblížím.:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.