Hadí oči (30.11. - 5.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    Dobré ráno všem. Za mě trochu trpké zklamání. Čekala jsem možnost získat další hráčské dělo, protože tuto dekorku RT nepustil do OaD. Byla by to pro mě ta pravá motivace, takhle budu akci dělat bez velkého snažení
     
    maribeja, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. urik.l

    urik.l Zelenáč fóra

    Zasa pekná kravina ktorá sa nedá žiadno vlastnými silami ovplyvniť..
     
  3. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Je to o náhodě,ale co na farmě není o náhodě že :D
    Kostičky si zahraji ráda a hrajeme je i doma
     
    evainfo, maribeja a Trepifajksl tohle ocenili.
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jó, náhoda. Při trubkách mi dost podtrhla nohy. Padalo málo.:cry: Tak teď v kasinu by mohla přimhouřit očka, bych došel alespoň pro stonek. ;):)Se mi do termínu vešly 4 dvanáctky, to nevím, nevím...
    Ale kostky hraji rád...:inlove:
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    no jasne, ako vždy, plný pudilár zas zostal na mňa 8)xD
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;),tak vypadadavatok mam 144,celkom slusne na zaciatok
    dnes este hadzat nebudem,najprv si urobim zasobu tych sejkrov a potom to roztocim (snad vo velkom),uvidime ci sa mi podari obohrat lisiaka xD alebo prehram ja :)
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 120 pohárků ;)
     
    evainfo, maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  8. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Sedm kelímků mi vyskočilo :D.

    Tak si ráno pomačkám farmu a jdu na fórum si přečíst název zítřejší akce, bylo totiž před devátou, takže jsem si říkala, že info ještě nebude. No byla jsem překvapená, že info už je a pak vidím datum od 30.11. - no myslela jsem, že se mnou šlehne. Koukla jsem se na stonek a řekla si, že nic extra, takže nevadí, že nejsem připravená na akci. Během dne si pročítám odměny za body a už jsem si jich pár vybrala :D, takže mi je jasné, že akci dělat budu (hlavně když bych chtěla tu poslední bednu).
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak ze 2 ploch karafiátů a 1 plochy stromů vypadlo 106 kalíšků. Na jednu hru jich potřebuji 16, to znamená 6 her (něco zbude) - tak to tedy nic moc, hlavně když si představím, že je to z připravených ploch -.-
     
    evainfo, maribeja a kytka50 tohle ocenili.
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kalichů 322 = je to málo nebo hodně ... nevím, netuším, nepátrám = jsem spokojen :)
     
  11. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    U mě se počet zastavil na čísle 120. Zas tak špatné to asi nebylo.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    161 kalíšků...
    To vše z 500 políček Pšenice dvouzrnky (není to náhodou nový název plodiny?), z několika obrovských stromů a pár běžných stromů na Mýtině (včetně 1 maximálně upgradovaného Arboreta) za úspěšné spolupráce Legendy 30/30, 3 JC a několika řádků ve stonku pro podporu vypadácání věciček (zda ale mají řádky vliv na vypadávání akčních věciček, nevím).
    Aktivován Kaštanový řádek + vánočka + bílá nevinnost. Budu muset jen popřemýšlet, zda obětovat něco SH na karafiáty a s nimi spojeným přívalem kalíšků.
    Tak ať nám to padá (nejen kalíšky, ale hlavně správné hodnoty na kostkách)!
    --------------------------------------------------------------------------------
    Poznámka pod čarou: A padání nechť se netýká hry samotné, když už se tak po delší době podařil start krátkodobé akce. ;)
     
  13. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Začátek 126 kalíšků
     
    evainfo, maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak po sklizni, kdy vyskočilo kelímků 321 to možná bude vypadat tak, že největším problémem bude ta akční plodina ..... Přeci jenom na jedno semletí je akční třeba celkem dost - 290 kusů, to nebude ani na 6 hodů ...... Uvidím, co přinesou další sklizně až bude zasetá akční plodinou celá plocha, jestli kelímky budou stíhat ....
    [​IMG]
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    bbowling, to by Ti aj mohlo stačiť;), alebo si zožeň ešte nejaké citróny:music:, ja som spokojná, po dlhom čase s prípravou na necelé 2 plochy [​IMG]8)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já mám 147 kousků, se mi to zdálo málo. Ovšem na mladších farmách 103 a 116 ,tak už nemrmlám. Obrněnec opět zůstal v liště a pole s bérem a mix stromů + zvěř+výrobny.
    Ježíšku, ty to vidíš! Kam se na vás hrabu...:cry:
    Tak než jsem oblezl všechny farmy uzrálo seno a mohl jsem dát cibuli s sh. A vypadl jeden kalíšek ze sena...
     
    Naposledy upraveno: 30/11/17
  17. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tak jo, jdu vybourat les, ať není stres [​IMG]
     
  18. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hezkou hru všem.
    tohle je taková oddechovka.
    času málo, ale pustím se do toho
     
    evainfo a Krakenka66 tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zasazeno už na celé ploše, budu mít 4 hody ze sklizně, tak na stonek stačí 11 sklizní, 5 sklizní denně, to by šlo ;) z prvního darovaného hodu 280 bodů a nálepka doma, už se nemůžu dočkat, až si pořádně zahážu, to mě fakt baví
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    126 kalichů tak ten stonek snad dám;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.