Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Tušíte někdo, proč mi u této akce nefunguje stonek?
    Nejde mi vložit obrázek, ale obě dekorace tam mám vložené a oba stonky jsou pořád šedé bez odpočítávání času.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    12120 bodů, 85 her, průměr 142,58. Na druhou pikolku potřebuju ještě pětkrát vrhnout, chybí mi v obchodě 100 mincí. Z první bedny tečkovaný deštník.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mylenka9 - ahoj, první dekorace je do obou řádků předvolená - z akce. Další dekorace jsou libovolné o velikosti 2x1. Když si klikneš na prázdný obláček v řádku, tak se ti žádná dekorace z inventáře k vložení nenabízí ?

    dekorky do řádku.png

    řádky hadí oči.png

    PS: získala jsi už oba stonky ? Máš odehraných alespoň 65 miniher ?
     
    Naposledy upraveno: 30/11/21
  4. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Skali Odehrané hry mám, akorát jsem blbec a měla jsem v obou řádcích akorát tu jednu dekoraci z akce. Přidala jsem další a všechno šlape. Díky za rychlou reakci.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mylenka9 - to nic, hlavně že už to máš v pořádku ;)
    Hezký večer
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hlásím, že mám také konečně hotovo. Na poslední Picollo jsem potřebovala 232 her, takže žádná sláva a dalších 10 jsem odehrála navíc. Vybrala jsem tajemnice a jak jsem čekala, vše šlo do lišty a Picollky čekají až na správný čas :). Ostatní odměny mi jsou k ničemu, ZB mám 8245 ks, Hvězdiček 13083ks a do dalšího lvl potřebuji 34, 5 miliard BZ. Tak těch pár co jsem vzala, nejsou ani znát. Ale jinak akce dobrá a to jsem ani nevěřila, že ji zvládnu celou o_O. Těm, co ještě nemají hotovo, držím pace :inlove:. Ještě jsou na to dva dny, to dáte
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nejak jsem se rozjel, párkrát hodil SH, něco prispelo kolo a ejhle - 99 her a 12180 bodu (49 prava strana)... ted jen co vzit z tech odmen, ono tech TS je sice dost, ale nic z toho co bych preferoval...
     
  8. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    uz len jeden hod a koncim. hodinka a pol kym mi narastie poslednych 90 buriniek, lebo zle pocitam -.-
    teraz mam 64 hier a na pravej strane odmena 37 (9320 bodov). nejdem sa plasit dalej, treba mi zvieratka :D :D
    vsetkym prajem uspesny zbytok akcie :)
     
  9. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Levá hotovo.. pravá mi nejde xD:p ale nevadí, baví mě to a hraju dál dokud to půjde ;)
    [​IMG]
     
  10. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akci už jsem také ukončil, miniher 204, bodů přes 28000, o další nemám zájem.
    Farmaření zdar! kája53
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Díky šlechtící akci, je možné, že nakonec akci dokončím i na pravé straně, jenom ten hazard mě nebaví. Budu se muset dnes přemluvit a odehrát všechny připravené pohárky. Určitě se "pochlubím" jak jsem dopadla.
    Pěkný den všem!!
     
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ráno, stav: [​IMG][​IMG]
    Tak to snad dodělám a získám ještě 2 Picollo pod stromeček k těmhle nastřádaným [​IMG]
    To bude krásný Jéééžíšek :inlove:;) Tak doufám, že přiletí alespoň s Florenovníčkem - ještě mi nevypadl žádný...xDxDxD
     
  13. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Z poslední ts na sýkorky - oranž.zebra a místo kukačky - gebon a dokonce oranž.vykopávka páva!Fakt už nevím co mám kupovat za * aby z toho bylo něco co nemám.Je to vlastně klasika.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/21
  14. tolca1

    tolca1 Pisálek fóra

    Nevím jak vám, ale mě málo vyskakují kalíšky, potvory
     
    moncicak7070 a kája53 tohle ocenili.
  15. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dohráno - snažila jsem se vytáhnout co nejvíc tajemnic - ale tolik žlutého a oranžového nadělení si snad ani nezasloužím..vše do lišty a moje nadšení do kýblu.
    Picolek šlo nakonec na plochu 6, ale vypadlo z nich vždy to slabší, co můžou dát - takový klobouk, jack nebo nedejbože florenovník, tak o tom se mi může jen zdát.
    Tímto končím tuto hadí akci a jdu opět lehce nakrknutá dělat něco užitečnějšího.
    Všem přeji lepší výsledek.
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    anvan - přesně moje slova a pocity.Člověk maká,těší se a jde do niveč
    Jako zase ze 2 ts na novinku zase žlutá lišta !
    Stav 199 - 95.ř.ještě udělám ř.96 na piccolo a končím s hrou,mám toho plné zuby
    Dnes 2.12.odhalena další oranž.stáj páva...na baha kudlanka,nosorožec...místo sýkorky.proč nedali místo jedné bedny stáj sýkorky?
    Z piccolky opět křeččí past.Mám na ploše poslední a TS tak dám vědět.
    A je to tady - opět plácni červa,radši bych za tyto odměny plácla někoho jinýho
    Místo kukačky a písaře pro velký úspěch opět oranž.páv a žl.činčila.Asi RT zkouší co vydržíme.

    LV 230
     
    Naposledy upraveno: 2/12/21
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, neměl jsem problém s kalíšky, zkus teď šlechtit, skáčou a současně plníš akci neonovou.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som to už včera večer zabalil.Keď tie tajné nerád beriem,lebo dostávam samé lištovky.Keď mi zostalo vyše 1000 HM vybral som si ako že kukuľu a dostal som s nich 2 x oranž.bobor,oranž.motýľ,oranž.červienku a žltý ródeo ranč na parádu.Neviem čo budem s takými klenotami robiť:(:(.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/21
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dokončeno, bylo potřeba 196 her, průměr neustále klesal, nakonec 128 bodů. Tolik dvojic (i párkrát nic) jsem v kostkách ještě neměla. Nejvíc šly postupky, při plnění čtveřice a flushe jsem mockrát pohořela. Nakonec se mi povedlo až na pětkového flushe vše. Mám ještě něco napěstováno a ze šlechtění určitě vypadne pár kostek, tak budu házet dál.
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem i vpravo u konce. Celkem jsem odehrála 198 her a získala 25.390 bodů = průměr 128,2.
    U výpliva zatím pokračuji, tam mám "pouze" 170 her, ale do konce akce je ještě čas- tak třeba i bez bonusů, dosáhnu na těch 25k bodů.
    S pohárky nebyl žádný problém, obě farmy mají přebytek přes 1k.
    Pěkný večer přeji Vám všem!!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.