Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Odehráno 78 her stonky jsou už na místě jedna piccolka je již schovaná pojedu dále, na právé straně jsem na 44políčku, ale to určitě nedokončím to nevadí
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Nasadené by som mal aj navyše.Musím sadiť dlhodobky aby poháre napadali.Ešte mi treba posledné dve okienka dorobiť.
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    wallik68: Tak to se nedivím, to je špatně, podívej se na návod, klik na otazník v herně nebo FAQ. Podívej se vpravo na možné kombinace řady, dvojice, trojice, čtveřice atd. Kostky můžeš i odebrat ze zvolených a dát lepší když padnou. Trošku se nad kombinacemi zamysli ;) ať se daří líp.
     
  4. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    Prosím neví někdo jestli už tu byl nějaký bonusový kod mám pocit že jsem zahlédla že by měl nějaký být
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jakoja: Byl, ale už vypršel v neděli o půlnoci. Čeká se na bon.kód za zpožděné Dožínky.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Něco pro wallik68 a ostatní tápající. Video natočit neumím, tak alespoň takto :)

    1. hod..................................................................Výběr po prvním hodu. Příprava na kombinaci Plný dům.
    [​IMG] [​IMG]

    2. hod. A zrovna se mi povedla kombinace Plný dům. Takže třetí již není třeba. Klikneš sem a dostaneš 150b
    [​IMG] [​IMG]

    Jinak mám hotovou i pravou stranu. Bylo třeba 202 her a hraji dál ;)
    PS: také jsem to při první akci moc nechápala a přišla tak o spoustu bodů :oops:
     
    Naposledy upraveno: 29/11/21
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tiež mám hotovo a ráno si počkám na poháre a miniem akciovky čo mám navyše.Nedalo sa to vypočítať koľko ich treba,lebo to padalo ako na húpačke raz hore a raz dole.
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Určitě to nedodělám.Umřel mi počítač.Už mám nový a teprve začínám.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na evok15 na pravé straně nedosáhnu ani na jednu pikolku :music:, chybí mi toho spousta, tak vyzvednout aspoň z obchůdku, na tu budu mít, bo chybí už jen 180 HM. Z této akce budou dvě pikolky, na evoku57 však 4 vlastně ono jich je tam asi 5, teď jsem se dopočítala
     
    Naposledy upraveno: 29/11/21
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Aby do toho Ingrid kopla xD Chybí jeden hod na druhý řádek... tak zas čekat... co už... Na pravé straně jsem ulovila další záclonu na silo (36/9000), kam se prohážu a propěstuju, je ve hvězdách ;) Snažím se pořád hrát na jakýkoliv plný dům, stopadesát bodů je rozhodně lepší zisk, než čtyřicet po honbě za postupkou nebo flešem. Padá to docela dobře. Když nevyjde plný dům, odkliknu trojici či čtveřici...
     
  11. sidonia14

    sidonia14 Zelenáč fóra

    Dobrý den. Ráda bych se zeptala na strom přání : Tento strom přináší pouze BZ, nebo ještě něco navíc, jako co je to za přání ? A když, tak kde je mám hledat ?Děkuji za odpověď. Nevím, kam bych svůj dotaz napsala, tak píšu sem. Omlouvám se. :)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/21
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sidonia14: Strom přání plodí přání :)
    92 her
     
    raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sidonia14: příště do vlákna Jiné dotazy nebo Dotazy nováčků. Najdeš je na fóru v sekci Nápověda. A strom přání dává s BZ ta přání, která jsou potřebná do úkolů v Družstvě nebo třeba do plnění sezony nebo některých akcí klik :) Pokud strom máš, najdeš přání v seznamu plodů z farmy ve stodole.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/21
    moncicak7070, raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  14. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    • Citace příspěvku bez vlastního obsahu se považuje za spam - příště tam také něco dopiš. Děkuji Skali
     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Huráá - z další sýkorky 15-tá oranž.koala
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hlavní farmě hotovo, doházeno, fertig a vypadá to moc pěkně :D, asi mám svůj rekord. Odházela jsem celkem 189 her, na poslední pikolku mi stačilo však her jen 180 a tak mám krásný průměr 138,88 bodíků. Fakt paráda, už se těším na další kostičky, ale zatím si ještě zahraji na vedl. farmě, co to půjde. Ani jedinkrát jsem neměla méně než 40 bodů za dvojici a většinou to byly dvojice dvě, ty by nám tam mohli ještě přidat, vůbec bych se nezlobila, třeba za 70 bodíků. To by byl vejvar. Vybrala jsem v obchůdku pikolky, skorokukačky, skorohadilova a nakonec 3x BZ, ty se hodí vždy, zbylo však ještě 30 HM za které se už nedá nic koupit. Tentokrát byl malý výběr odměn a přitom HM padalo dostatek. Jindy je to obráceně, zboží fůra, jen na to nejsou HM. Dělají si z nás v RT prdku, nu ale co naděláme, musíme být rádi za to, co je a to já tedy jsem a nadmíru, odměny se v poslední době polepšily, tak je o co hrát a o to to víc baví, jen tak dál milé RT, takto na nás a my snad nebudeme moc brblat, vždyť je to nanic, stále číst negativní příspěvky. Nakonec jsem uhrála skoro vše, chybělo jen tuším trojkový a pětkový fleš, jenže šestkový byl tuším šestkrát, tak jsem spokojená a další uhrané také víckrát
    :inlove::music:
     
    Naposledy upraveno: 30/11/21
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ze 100 chovů jen 6 kostek, ale hned 79 kalíšků (a 43 mincí). Tak to moc her navíc mít nebudu. Ale aspoň přeskoky ujdou. Jak to padá vám ostatním? Taky bída nebo vám RT přálo lepší pravděpodobností?
     
    sovicka64 a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    díky za info začínám to chápat hihi
    odehráno 76 miniher a v pravo jsem na 32/8200
    zatím hraju dál -stonky stonkují takže oki
    z piccola je jackův dárek
     
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já mám ze 130 řádků při šlechtění jen 9 kostek a hafo mincí,které nepotřebuji.Mám jich přes 1000 tak už šlechtit nebudu.
    mám 140 her a jsem na 72.řádku.Zřejmě jsem vybrala dvacítky za ty,kteří je neměli vůbec.Je mi to ale jedno,stejně z piccola zase bude to co mám xkrát.Nikdy jsem tuto hru nedokončila.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/21
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, konečně hotovo, trochu jsem přetáhla,ale semlela jsem raději všechno akční co šlo, s padátky jsem tentokrát byla stále v plusu, teď už jen utratit mince, piccola už jsem koupila před časem, takže jen nějaké tajemno nebo BZ
    Všem co ještě hrají přeji šťastnou ruku,ať už v kostkách nebo u piccola nebo tajemna
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.