Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tak som to uz dala aj Ja...a uz az vecer co daju piccola a tajomno,,Nech sa Vam dari a este pekny vikend.:p;)

    [​IMG]
     
  2. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mám odehráno 84 her, třikrát jsem otočila plný šlechtící domek, ale počet zlatých kostek byl minimální, tak na to nebudu plácat SK. Často tady zmiňujete, že jste aktivovali Jacky, tak jsem je oprášila a taky aktivovala, dnes tedy sklízím 16 kousků z políčka. Něco ještě nahraju, ale dál uvidím. Jestli dojdu na konec se vůbec neodvažuji odhadovat, jak samotné házení kostek, tak i kolo štěstí je ke mně skoupé (i když mi zase aspoň díky protočení asi 100 PL přibylo pár kuponů a nějakých pár stovek SH a SK). PL mám z beden, tak mně to netrápí, nekupuju je, ale zásoby se začínají tenčit. Chci vybrat co nejvíce pikolek, ale na plochu je chci dát až pod stromeček. Jindy jsem si nechávala minimálně od prázdnin neotevřené ty lepší bedny, abych potěšila oko, na to jsem letos zapomněla, tak aspoň snad mne potěší nějaká hezká dekorace. Odsun dožínek až na leden mně věru nepotěšil a motivaci mám jakousi porouchanou po tom zpackaném úvodu.
     
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Dobry vecer, a z Piccolo (z tejto akcie a ostatne z nejakych predoslych) som rano dostala toto:
    [​IMG]
    Mohlo byt aj lepsie, ale nespokojna nie som.
    Pekny vecer a co nemate hotovo nech sa vam s rastlinkami a kockami dari!
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký zasněžený večer.
    Konečně jsem se dostala k hazardu. Odehráno 54 her (na víc nebyla padátka). Šťastnou kostku nepoužívám. V tulidomku řádí žraloci a křečci a ty si chci nechat na jejich akci. Dívala jsem se, zda náhodou neběží.
    Průměrný bodový zisk: 162,22 bodů/hru. Teď už to asi takový vejvar nebude. Protože bonusové body jsou převážně získané. Každopádně upgrady sila budou doma, tak je to OK. Jestli se doklopýtám na konec pravé strany neřeším, i když by to bylo fajn. Taková očekávání nemám, i když konec akce je až ve čtvrtek.

    Dožínky jsou akce, na kterou se asi těší všichni hráči. Takové završení farmářského roku. I já se těšila, i když jsem TOPkové úmysly rozhodně neměla. Bonusový kód si pohlídám, ale ani zde nemám nějaká očekávání. Líbil se mi kód za posunuté dožínky, pak jsem měla očekávání odpovídajícího kódu za problémy s aktuální akcí. Nicméně poslední bonusový kód = studená sprcha (slušně řečeno).

    Nekažme si však náladu a užívejme krásného zimního počasí. :)
     
  5. 38mina38

    38mina38 Zelenáč fóra

    DObrý večer,

    a konkretne ktorý chov mam robit,aby som dostala štastnu kocku,,robim chovy a nič!
    Ungererova
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 38mina38, Šťastná kostka padá při šlechtění jakéhokoliv zvířete v chovné ohradě. Šance na získání je malá. Co tady tak hráči píší vypadne mezi 7-13ks z plné ohrady (132 šlechtění).


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké hadí oči všem :) ještě včera pozdě večer jsem sklidila a akcičku dodělala, ale ráno jsem zaspala do práce a první zákazník na mě syčel, že čeká xD ... bylo to fakt jen deset minut a s úsměvem jsem se omlouvala, že nejela šalinka :p

    Z pikolek vypadl festival světla, Věčný lov pokladů, křeččí past a 2x Tečkovaný deštník :p jsem spokojená, protože další modrásek stromeček mi není určitě souzený xD



     
  8. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Áha, docházejí mi kelímky -.- to asi na noc nasadím něco dlouhodobého

    Vy už máte akci hotovou?!?


    EDIT: O jakém bonusu tu mluvíte? Někde mi v novinkách zapadlo, asi...
    EDIT po 5 minutách: Už jsem ho našla. Chvíle hledání se vyplatila ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/11/21
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    evoku57 - tak to by pro nás, co děláme chyby, co to vrtáme, mohli udělat spešl akci - třeba "Vrtákova matrioška". Hlavní odměna vrtákova bedna, kde by hlavní odměna byl florenovník nebo Jack, nic jiného. Prostě bedna na jistotu. Ale to kecám, dělám si srandu. Kouknu se na psa, jaké polohy provádí a musím se smát. Komediant malej xD

    Jinak jsem odvrhala 60 hru a dala pohopole s akční. Padátek mám dost, ale akční došlo.
    Pěkný večer.;)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se ke hře vůbec nedostala, mám nový mobil :music:a celý den jsem si ho uspořádávala, to jen v mezičase mezi ostatní prací. Snad zítra se k tomu dostanu a teď ještě chvilku, pár her, asi začnu na vedl.

    Jo Madulko
    , každý děláme chyby, jen my se k tomu dobrovolně přiznáváme :p a k těm pejskům, to znám, sleduji ho, jak si lehne na záda a vegetí. A hlavně, je to náš ustýlač, dám mu dopořádku deku na gauči, deku v pelíškách a za chvilku je z toho jedna velká koule, musí mít vysoko pod hlavou xD
     
    Naposledy upraveno: 27/11/21
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Odehráno 69 her, takže oba stonky pilně makají. A pokračuji s pěstováním dál. Konec akce je zatím v nedohlednu a snažím se udělat pravou stranu co nejvíc. Jsem smířená, že celou pravou neudělám, nejsem ten tip, co má štěstí ve vrhání, ale to nevadí. Motivace jsou odměny a je to hra. ;)

    evoku57 - ...... přesně xDxDxD
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,také hotovo,jen jsem nějak nepočítala a ještě jednou sklidím,no mince za něco ještě utratím.Z piccolo 2 deštníky ,1x postřikovací a pramen ten jsem uklidila do lišty.Přeji hezkou adventní neděli všem.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Krásnou i když zasněženou neděli všem, tak dnes se ty kostky u mně nějak zasekly, průměr v hodech jen 60 bodů, a to je fakt hrozně málo, takže se s dodělanou pravou stranou můžu rozloučit, neb nemám ještě ani levou stranu(53) a 7750 bodů, tolik zas nenapěstuji, abych dosáhla na lepší výsledek veliká gratulace, těm, kdo má hotovo.
     
  14. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Ještě 2 hry a mám druhý stonek.Za hvězdičky piccolo - opět plácni června a z taj.stáje opět několikátá žlutá žirafa.jsem blbka,že pořád chci sýkorku a ona lítá kdovíkde.Sbírám teda hvězdy na další piccolo a uvidím.Vpravo mám teprve 34.řádek,ono po 40 to jde pomaluObčas se zadaří něco víc,ale opět systém-kam dolezu tam dolezu.Ale pohled z okna na sněžení mě to vše nahradí.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/21
  15. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    Lidi vubec nechapu jak to delate, ze uz mate hotovo. cekal jsem ze bude babyboom aby se to slechteni vyplatilo, ale ono ne. tak melu po normalu, pouzivam jen vodu a hnuj a snazil se na kole vytocit nejaky ten bonus a mam 33 her.. tyhle hry proste neumim.. mozna jsou nejake bonusy o kterych nevim. no snad to dotahnu aspon na vyrobnu gelu.
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Odházeno 161 her a teprve vidím první Picollo :sleepy:. Nějak mi ta kostka nepadá. Ale říká se : Smůla ve hře, štěstí v lásce ..... takže všem farmářům oznamuji, že se po 10ti letém vztahu budu na stará kolena vdávat :inlove::inlove::inlove:. Vím, že to se sem nehodí a snad mi bude prominuto, že jsem mimo téma akce, ale musela jsem se pochlubit.

    Madulka_cz moc ti děkuji za krásná slova :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 28/11/21
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    moncicak7070 - nehodí? Hodí, v této době, co se všechno děje, není krásných zpráv nikdy dost. To je krásná zpráva na 1 adventní neděli. Takže gratuluji a přeji hodně štěstíčka, lásky, radosti, pochopení a porozumění a zdravíčka.

    Abych nebyla mimo, mám odehráno 73 her. Jedu si svým tempen a jsem šťastná. Jó a právě jsem si vytočila +1/6 hod. To je vývar jako blázen. Budu trhat rekordy. xDxDxD Pozor na mě xD Ale i za to málo jsem ráda, díky.
    Pěkné odpoledne.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož sem se doklikala ke 45 hře. Ke druhému řádku na stonku si to troufám doklikat, pravá strana mi opět uniká xD Ale to neva, z posledních Piccolek byly další floreny z klobouku, plácám červy, tak budou barevné lístky... Já se toho floreňáku jednou dočkám :)
     
    Naposledy upraveno: 28/11/21
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    A ejhle,při šlechtění mě asi u 10řad nevyskočil kelímek a to za 130.ř.Jinak padlo 11 kostek jako minule.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/21
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky, akci mám zdárně dokončenou. Pikolky i tajemky zatím suším v liště. Banány, hvězdičky, béézetka, krejcary i dekorky jsem nechala v obchodě (pro případ, že by je někdo potřeboval víc xD)

    upload_2021-11-28_13-16-26.png upload_2021-11-28_13-19-40.png
    Jela jsem dál i po splnění pravé strany, bo mi chyběl šestkový flush a já to chtěla mít odfajfknuté prostě všechno (nakonec se podařil dokonce dvakrát) :D

    Hezkou neděli všem a ať se daří
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.