Hadí oči (26.11. - 2.12.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    dasa1143,
    zkus s myší zatřepat, dělalo mi to když se mi do ní dostalo asi kousek prachu nebo nějaké smítko.
    Syn mi s ní udělal nějaké pohyby párkrát poklikal a začala fungovat bez těch dvoukliků.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Končím se šlechtěním - má to sestupnou tendenci 13 - 12 -7 šťastných kostek ze 132 šlechtění... Nechci riskovat okamžik, kdy nedostanu naprosto nic.
    Nicméně mě těší vytočený bonus +200% do stodoly... ani jsem to nečekal, o to více mi to udělalo radost.
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Taky jsem měla problém s myší a tak jsem zakoupila novou svítící a super:p
    PS:proč jsem to sem napsala?Dá se to podsvícení nějak vypnout?Děkuji za rady M
     
    Naposledy upraveno: 26/11/21
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já mám ze šlechtění 4 kostky, i tak jsem za ně ráda, alespoň se něco málo ušetří na plodinách, budu ráda když stihnu oba stonky, pravou stranu nemám šanci udělat celou, tak aspoň ty stonky, první vrh kostkami jen 60 bodů, mně nikdy nepadalo tolik bodů, to je holt smolík, ať se daří všem vrhy kostek.
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný deštivý den vespolek, tak jsem si vytočila jen 2x +1, přidala k tomu 2 Jacky a zatím takto:

    [​IMG]
    [​IMG]
    Průměr na hru zatím vychází 109,2 samozřejmě bonusy za první trefu odečteny. Dál už to hrotit nebudu. S házením prozatím končím a uvidím, co se mi povede napěstovat a podle toho se rozhodnu jestli si ještě pomůžu šlechtěním a nebo jestli by to bylo zbytečné utrácení SK.
    Ať se vám daří ;)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    [​IMG] [​IMG]
    A pokracujem dalej.
     
  7. Andulina100

    Andulina100 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři, z jakého chovu zvířete mi vypadne šťastná kostka???? Nebo je to o štěstí????
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 26/11/21
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    šťastné kocky zo šľachtenia (plné hotely = 264 SK) = 12/7/13/9
    celkom zatiaľ takto
    [​IMG]
    ešte som nehádzala, idem povysávať, hodím večer, keď si dáme hladinku resveratroluxD;)
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak já přišla až ke třetí tak vlastně začínám , zkusila jsem kolo ale to štěstí jsem si vybrala asi už ve středu ,Jacka jsem za 11 let viděla 2x, tak bude muset stačit voda,hnůj a SH. :p
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po totálně spraseném začátku akce jsem od RT očekával krapet pokory! Je vidět,že si jede tvrdě svou lajnu. Naivně jsem si myslel,že třeba povolej kohoutky na kole,nějaká omluva s kódem..... třikrát fuj RT:p:p:p
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, což o to, je chvályhodné že nejdříve doma vygruntuješ, pak si dáš posilující drink, ale abys to stihla do kasína před zavíračkou? :)

    [​IMG]
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    GordonSargent - gratuluji. Na čem ujíždíš? Čokoška, káva, pivo, bůček nebo něco jiného? Já mám "trapných" 34 her a to si říkám, že jsem šikulka. Takže ještě jednou gratulace a to i všem, kdo písne..... mám hotovo.

    Jenom takový dotaz.... on je nějaký závod, kdo bude první v cíli? Nic proti nikomu, vím, že jste šikulové a akci za pár hodin ti nejlepší dokáží zvládnout, ale co potom děláte? Pěstujete do zásob? Já si jedu pomalu, ale jistě. Hlavně, že se doplazím do cíle.

    Pěknou hru všem přeji
    ;)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Madulka, na zásadě, že do Večerníčku musí být hotovo! přes to vlak nejedexD Za 50 Pl 3x +1, 1x1OO. Do zlatého slotu bonus rostinných výnosů. Superhnojiva a zuzina mám dostatek ze stromů. Prošlechtila jsem asi tisíc SK, ale i to mám stejně jako lístky z beden a kola. Takže jen z toho co farma dává.;)

    edit: ještě 2x jack
     
    Naposledy upraveno: 26/11/21
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kdyby povolili kohoutky, tak bys měl hned hotovo a za chvíli by ses nudil. Na kód si stačí ještě chvíli počkat. ;)
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Madulko, kdyby se to tu prozradilo, tak by to pak chtěli dělat všichni :pxDxDxD
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Počkat?!? Jako třeba do pondělí,kdy bude polovina hráčů odpočívat po akci?!?:wuerg:
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Třeba pár minut. :p
     
    modro.ocko22, DANKA722 a raddre tohle ocenili.
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám odohraných 38 mini hier vďaka že sa mi podarilo na kolese vytočiť bonusy 1 x 1+na 6 hod a 100% na 24 hod.Ešte pomohlo pár kociek tak že som niečo akciovky ušetril.A od zajtra už pôjdem svojim tempom.Koľko urobím toľko bude.Veď ešte je času za vagón:D:D.
     
  20. 14087

    14087 Veterán fóra

    Taky se mi zadařil první hod za 300 b ;) Chtěla jsem to vzdát a nezačínat vůbec, ale asi by mě to později mrzelo :D

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.