Hadí oči (20.9. - 27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Mě to tentokrát šlo celkem dobře, cekem se dařilo na celou akci jsem odehrála 199 her jenom dvojková flush se mi nepodařila.

    [​IMG]
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jste všichni dobří, já mám 66her a nijak mě to neštve, šlo mi hlavně o stonek a kostky mi skoro nepadají, mám málo stromů a bourat se mi nechce.
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    ahoj tak se mi poprvé podařilo dokončit pravou stranu potřebovala jsem 199 ,flush mám jen ze dvoje a pětek,celkem jsem uhrála 200 hera dál už nepojedu co jsem chtěla to jsem získal,dekorky jsem nebrala nemám je kam dávat,všem kdo ještě hrají přeji zdárný konec
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Napřed jsem myslela, že mám v kostkách tentokrát pěknou smůlu, ale všimla jsem si vzoru. Většinou mi ve třetím hodu (z cca 70%) padnou stejná čísla, která padla ve druhém hodu. Což znamená, že kostky jsou falešný a ti dva podvádí! Ze začátku jsem měla z 2/3 her pouze pár (40 bodů), ale myslím, že si ti dva všimli mé frustrace a změnily strategii, takže podíl her, kde jsem měla pouze pár ku všem odehraným hrám konečně klesl pod 50%.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte. Řádek řádí, co dál napěstuju, umelu a odehraju, je věcí náhody i štěstěny, kdy se mi podaří sklidit, umlít, hrát a znova zasít :)
     
    Naposledy upraveno: 24/9/23
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Na řádek mi chybí jedna hra. Když vydržím neusnout, tak bude ještě dnes. KŠ nic nedalo, takže MJS s vodou a občas s hnojem to jistí. Kostky baví, hra odsýpá, takže pojedu dál.
     
  7. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    no bedna zase bez florenovníku - já se snad nedočkám
     
    Trepifajksl, Richards76 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. .-Amaya-.

    .-Amaya-. Pisálek fóra

    Ahojte, nemáte problém s hrou? Mne nefunguje bočný posúvač, stále je úplne dole a teda nevidím, aká odmena nasleduje, takto je to aj keď som chcela dať šľachtiť zvieratá ... posúvač je úplne dole a z horných zvierat nemôžem vybrať ....
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Hotovo ;)
    [​IMG]
    Mám 55 šťastných kostek a z obchodu je ještě co vybírat :music: Tak budu pěstovat a hrát dále :p
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som v piatok dorazil stonku,ale idem ďalej.Veľmi mi tie kocky teraz nejdu ako minule.Odohraných mini hier mám 165 a na pravej strane mám 17.800 čo znamená že za 1 hru mám 107 bodov čo je dosť málo.Neviem či to dám na stajňu mesačník čiže okounka.S tých tajných čo som získal tak boli oranž.nosorožec a 2 x žlté surikaty.Za mince som zobral všetky hnojivá,kupóny.
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Už mám taky volno 8).
    [​IMG]
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já mám konečně stonek, ale ještě si trochu zaházím, snad padnou nějaké lepší ceny než dosud, všem rychlíkům, kteří mají obě strany hotové, velikánská gratulace.
     
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    aktuální stav po ránu:
    L - 110/65/? a
    P - 15.560/19.500/25.000 aneb 63/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)
    To jen pro ty, kdo nejsou tak rychlí. Je nás víc 8) I na mé farmě je KŠ škrt.
    A pokračuju dál k odměně č. 78. Třeba se k ní dopracuju.

    Časomíra do konce akce 49 hod.
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Postupuji pomalu ale jistě. Jen se mi zdá, že kostky vyhlásily stávku, velice často se mi podaří jen dvojice.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám ešte napestované na 17 mini hier tak už viac akciovku sadiť nebudem.Budem už sadiť čo mi treba a na noc dám dlhodobku.Čo som chcel som získal tak to už bude taká dohrávka,lebo nemám kalíšky.Takto som na tom ĽS-178 a PS-19590.
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Akce hotová, potřebovala jsem na dokončení 202 miniher. Ale podařilo se mi uhrát úplně všechny kombinace včetně zpropadeného flushe! Jedinou kaňkou jsou opět naprosto bídné tajemnice, které nedávají dlouhodobě vůbec nic - zajímavé snad jen pro nováčky.
    Tak vy ostatní ještě bojujte a ať se vám zadaří!
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    89 her, tajemničky všeho druhu mám rád, vyrostl Dub pýřitý, Javor babyka, Toromiro, Cyanea superba, jsem spokojený. Kromě jednoho Toromira jsem ostatní stromy neměl.
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Už mám piccolku i okounka.To jsem nečekala tak jsem spokojená
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    No to je na plochu nesmíš dávat hned, ale počkat až jich budeš mít více ;)
    Podivuhodné stromy dávám na plochu až když jich mám minimálně 30ks od jednoho druhu nebo i více (50ks) :music:
    A to mám jen z plnění akcí :p
    Při této akci jsem vyzobala co se dalo :D
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.