Hadí oči (20.9. - 27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    jsem docela zklamaná,moc mi to nepadá,hodně jen pár,tak nevím jestli jen u mne..:cry:
     
    -Jara05-, burds a Richards76 tohle ocenili.
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    U mňa tiež to samé.Postupku som ešte nemal ani jednu.Zajtra je deň zliav,tak možeme šľachtiť na kocky.

    Edit: hanči54 ach áno,tak nie zajtra,pardon.
     
    Naposledy upraveno: 22/9/23
    -Jara05-, burds a Richards76 tohle ocenili.
  3. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Slevy až 24.9.
     
    maribeja a Richards76 tohle ocenili.
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    To já mám zatím odehraný základ 65/10480 her, napěstováno mám 20000 akční , abych ušetřila tak teď půjdou na řadu stromy času dost nic mi neuteče, jestli využiji šlechtění nevím podle toho kolik mě bude chybět šťastných kostek, nějak se mi nedaří flush, tak snad nějaký ještě padne.

    [​IMG]
     
  5. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj.Já včera brzy ráno došla ke stonku a přemýšlela,jestli jít dál.No, došla jsem dnes k piccolce,z ní vyšel Věčný lov pokladů a já to balím.Už se mi nechce.Farmě zdar.:):):)
     
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    goldedawn -ahoj, nevidíš toho okounka za 19500 bodů. No já bych se tak brzy nevzdala. Máš dost času. Dnes jsem také došla k bedně a jdu dál. Už jsem dala mlet krmení. Přeji příjemný víkend všem farmářům.
     
  7. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak já nevím, všechny kombinace kostek mám dávno, jen flush je tentokrát nedosažitelný. Mám ho jen od 4 a nepadá to a nepadá. Končím často u dvojic nebo trojic a dál ani ťuk. Tak nevím, jestli mám ještě dál chuť pokračovat.
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný víkend všem :) tak jsem se do toho ráno pustila, ale nějak mi to tentokrát nejde, ještě mám zasazené, ale jak dojdou kalíšky tak končím :p hlavně je pikolko a dál uvidím kam dojdu.


    [​IMG]
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Já pro změnu ze 6 ks taj.saz, - opět 2x jvor cukr a 4x akácie.Jinak stonek hotov a vpravo co bude to bude.Stejně s tajemnic lištovky,nebo punčochy..dostávat v 238lv bedny nářadí 8ks zuzan.krmivo a potom z tajemnic vyleze kakakovník,to je bez komentáře
     
    Naposledy upraveno: 24/9/23
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Davison00-vidím okounka,ale já si počkám,za chvíli bude sezóna hotová a tam je taky.Už mám pro něj i 100 ks krmiva vyrobené.Já měla plno podivuhodných stájí a stromů,tak jsem je dnes odkryla a mám velkou radost,že mám Cyanea superba,Píchoše (2ks),což jsem ještě neměla a na farmě na mě vyskočil 3 krát dub pýřitý,javor babyka.Tož já su spokojená.Stačí.Akce byla fajn,ale už mám stromečky na plochách.;););)
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Já myslela že flush nemám jen já a jak vidím tak je nás víc.Flush mám jen z pětek to se mi ještě nestalo.
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Flush je opravdu tentokráte nedosažitelný :oops:
    Jinak jsem na tom zatím takto ;)
    [​IMG]
    Na noc dám stromy kvůli šťastným kostkám a přes den ještě něco dopěstuji :)
    Zkusila jsem i šlechtění, ale byla to katastrofa. Z celého tulidomku jen 7ks kostek :wuerg:
    Dle propočtů to vypadá, že to asi stihnu celé :p
    Přeji všem krásný víkend :inlove:
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím mám odehráno 100 her, mé skóre na pravé straně je o víc jak 1.300 bodů menší než má výpliv. prostě štěstí nemám. Flush u mě se rovná 0 a výpliv má z 1 a 3.
    Snad bych mohla zvládnout pravou stranu celou, ale priorita to není. Zítra už má být hezky, tak je naplánovaný cyklovýlet, ale akci to určitě nenabourá.
    Přeji všem pěkný zbytek víkendu!!
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pikolka a okounek jsou doma, ráno ještě sklidím stromy, bo rostliny jsou napěstované a z akcí končím :p uhrála jsem zatím 150 her. Zítra mám také v plánu šlechtit, když je šlechtění za 1 SK, ale ne kvůli akci, ale kvůli šlechtícím úkolům v družstvu
     
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jupí! :music: právě jsem aktivovala Větev na Stonku!

    aktuální stav:
    L - 65/65/? a
    P - 9.950/19.500/25.000 aneb 40/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)
    To jen pro ty, kdo nejsou tak rychlí. Je nás víc 8) I na mé farmě je KŠ škrt.
    A pokračuju dál k odměně č. 78. Třeba se k ní dopracuju.

    Časomíra do konce akce 89 hod. (teď již aktualizováno po prodloužení)
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak akce také komplet hotová ;). Všem hezkou neděli :) a hodně úspěchů ve hře :)
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek je doma a nyní se pokouším o okouna,kterého nemám.No ale teda,kostky moc nejdou.Achjo....:cry:
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    aktuální stav po ránu:
    L - 75/65/? a
    P - 11.170/19.500/25.000 aneb 45/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)
    To jen pro ty, kdo nejsou tak rychlí. Je nás víc 8) I na mé farmě je KŠ škrt.
    A pokračuju dál k odměně č. 78. Třeba se k ní dopracuju.
    Kostky teda ale moc nepadají... Ve čtveřicích mi ještě nepadla 4 a ve Fluši mi ještě nepadla 3 a 4.

    Časomíra do konce akce 75 hod. (teď již aktualizováno po prodloužení)
     
  19. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Stonek je doma a pokusím se o okounka :sleepy:
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,teda co tuto hru hrám a tyhle kosky tak mužu říct že vubec nedu,asi RT nám to utáhlo za to brblání pořád nebo nevím,tož stonku už mám jekej.

    [​IMG] [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.