Hadí oči (20.9. - 27.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, základ by byl i když jsem se k hře dostala až v 16:16, ještěže jsem si po 13.hod stačila vytočit 100%, ale kam dojdu v pravo nevím, času je dost tak ještě něco snad uhraju. Dobrou noc
    [​IMG]
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Teď to celkem odsejpalo, ale už moc bonusů nezbývá, tak budou odměny přibývat pomalej.
    Pro dnešek končím a mířím do hajan.
    [​IMG]
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nu což, nakrmit a spát.:)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/9/23
  4. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Rozpěstovávala jsem včera v 10 hodin večer. Teď mě čeká pár dní volna, tak to snad zmáknu. Úspěšnou hru všem
     
  5. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    mě vrtá v hlavě jedna věc.... jak můžu dosáhnout postupky 1-6, když se háže jen 5 kostkama?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehrála jsem 91 her a nevím, zda mám pokračovat na pikolku, když teď už body přibývají pomalu ;)mám skoro vše hotové, jen 5 stejných mi nějaké chybí, nechala jsem si přes 300 rostlin, tak uvidím. Ale v krámku není co vybírat, vzala jsem vše, kromě tajemnic, ty nechci, nic mi z toho nepadá

    Kalein77
    - dlouhá postupka je 1-5 nebo 2-6, jinak se to uhrát nedá
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mám kostky, mám kalíšky, ale kolo mi nic nedalo tak se mi to courá a ta pravá strana taky nič moč :wuerg:

    [​IMG] [​IMG]
    Vybírám zatím od začátku, do lišty se mi nic brát nechce
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si idem svojim tempom.Koleso nešťastia 0 bodov a koľko urobím toľko bude.Tajné vyberať nebudem lištovky nepotrebujem.Zoberiem iba hnojivá,SK a kupóny;);).
     
  9. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Také nikam nechvátám, házet kostkami budu o víkendu a je možno až do středy (akce prodloužena), stále si vzpomínám, jak jsem házela kostkami na Silvestra a Nový rok a užívala jsem si u toho. Pěkný večer všem.
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dosť bolo akcie a hazardu:Duž mám farmu v pokojnom režime
    [​IMG]

    pravú stranú som dokončila až s 213 šejkrom, farbu jednotky a trojky sa mi nepodarilo hodiť, ešte bolo dosť šťastných kociek, tak som si popestovala, z obchodu som vybrala dekorácie (neviem načo, ale mám), tajomstvá, PL, za zbytok mincí 10 SK a ostatné posielam naspäť:D
    [​IMG]

    nech sa vám darí;)
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Okounek o kterého mi šlo už je doma ,ještě utratit mince za tajemno do lišty a akci už ukončím.Hezký večer:)
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG] Ahoj, tak zatím takto .... cíl splněn ;). Jedu dál, času až až :). Rychlíkům posílám gratulaci ;).
     
  13. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek splněn a jedu dál a uvidím kam dojedu .:D
     
  14. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Tak jsem zjistila, že ráno farma maká docela dobře. Přechody z plochy na plochu se docela dobře načítají, moc se to nezasekává. Prostě docela spokojenost. Později je to horší, ale dá se to.
    No a akcička. Stonkuji asi od včerejška ráno, ale makám dál. jsem na 85/11580 . Sice nic moc, ale stonkuji a hraju si. To jen hlavní. Baví mě to. ;)
    Hotovsonům..... gratulace :);)
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak hlásím hotovo.
    [​IMG]
    Nicméně jde hrát dál, takže proč nevybrat co nejvíce dárku za hvězdičkové mince?;)
     
  16. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    aktuální stav:
    L - 39/65/? a
    P - 6.030/19.500/25.000 aneb 24/78/100
    (78. Jezírko pro okounky)
    To jen pro ty, kdo nejsou tak rychlí. Je nás víc 8) I na mé farmě je KŠ škrt.

    Časomíra do konce akce 109 hod.
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký páteční den, tak jsem si taky dohrála.... poměrnou část akce jsem byla nucena hrát na telefonu, není to nic moc, ale je fajn, že ta možnost je ;)
    [​IMG]
    Dvojkový flush ne a ne uhrát
    [​IMG]

    Tady jsem byla nejblíž, jen jedna tečička scházela :pxD
    [​IMG]


    Farma už v běžném provozu.... dál nehraji, nevybrala jsem sice všechna tajemna, páč nač přidávat další lištovky, všechny ostatní odměny už jsou doma :)

    Těm co mají hotovo velká gratulace, ostatním hodně štěstí ve hře a všem krásný víkend ;)
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám od včera ale na pravé straně mám jen 48 tak to asi do konce nedám
     
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Ještě 9 her a je hotovo,vpravo 31 ř.,z taj.stromů opět lištovky nechyběl samozřejmě javor cuk.,zakřivený,okurkový ...To samé na baha.Byly to stromy koupené za hvězdičky,takže taj.saz. za FL nekupuji.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám odehráno 31 miniher. Na pravé straně jsem o deset mínus.
    Koupila jsem kapky, vrtulky a SK; náhodně šlechtím z toho, kde je zvěře dost, na zlaté kostky, úkoly v družstvu neřeším, bude protihodnota na jiné akce. U mne je to tak jedna kostka na deset šlechtění.
    K řádku na stonek se propěstuju, vpravo to nevidím nijak růžově, co bude, to bude. Kupovat budu i tajemnice, lišta je bezedná a občas tajemnička překvapí :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.