Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Sice bodíky už nehoním ale proč když dám na plochu mazlíků továrnu,vikingský dům a jiné dávají o tisíc i víc BZ míň než když byly v parku?Už se to někde vysvětlilo?Ráda si to přečtu...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vysvětlilo, v jiném vláknu, v parku na body působí runy ze stromu moudrosti ,-)
    Debata o všem možném, str.19
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
    tydýtková, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Moc děkuju,jdu si to přečíst...Tak na to jsem zapoměla.....Jen jsem koukla kolik mi BZ daly v parku a pak jsem koukla kolik dají u mazlíků,jinak to neřeším,sklízím kombajnem..
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
    tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To je pouze tím, že na Hřišti pro mazlíky tyto dekorace /továrna, straši salaš a další/ odklikneš dohromady s mazlíky zvyšující BZ, tím pádem se ti toto zvýšení nemá jak načíst ke zmiňovaným dekoracím, takže dostaneš pouze jejich základní BZ.

    Pitrýsek reaguje na skutečnost, že 25% navrh ze Stromu je pouze na Farmě, Louce, parku a mýtině, ale nevztahuje se na Hřbitov, kde jsem to reklamoval já, aniž bych si přečetl FAQ.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Já jak kdy a jak je to uzrálé, většinou beru kombajn.
     
  7. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já si ručně odklikám soví a vraní stromy, případně domácího dráčka a noční můru - ti nedávají žádné BZ, a pak si načtu (=nesklízím) park, což u mně chvíli trvá. Potom se vrátím na Hřiště a sklidím kombajnem.
    Co se týká rozmístění dekorek - na Ostrově pokladů mám dekorky z kola štěstí a všeobecně ty, které dávají bedny, v Parku mám "normální" dekorky. Možná že to časem přehodím. Rozdělila jsem si to tak, abych měnila častěji jen jedno, (teď) park a jinak to nesleduju, protože mám pocit, že bych zabředla a to by mně stresovalo a né těšilo :-D

    edit: Tohle vlastně dělám ráno, přes den sklízím jen s pomocí sovích stromů, většinou kombajnem, a pak už jen ručně, což je chvilička...
     
    Naposledy upraveno: 5/11/18
    Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U mně sklizeň začíná tak:
    1 konzumace jarního věnce,velikonoční marmošky a pinkie.
    2 navštěva nebe a zde aktivace oblíbených řádků(podle zralosti po celý den) kombajnem.aktivace ostatních řádků(někdy den dva před akcemi sbírám ručně,pouze zvyšující BZ,BBZ,aby padátkové byly k dispozici na 14 hodinu), aktivace zvířecích řádků ručně(podle potřeby,pokud chovám,jinak stále v pohotovosti),to stejné u zbylých rostliných (také ručně).Naštěstí po aktivaci oblýbených řádků,už těch ručních moc nezbude.Ty mám pak seřazeny podle důležitosti od shora(kvůli snadnému vyhledávání).
    3 sklizeň hřiště kombajnem
    4 sklizeň továrny v parku ručně
    5 Začíná kompletní sklizeň a to v pořadí: bahapark,park(mimo děsivku i jeskyni) , strašidelný park,mýtina(zde podle potřeby klikám ručně pařez), divoška, hlavní,prales,baha,vodopády
    Takže minimum ručního klikání,raději těch "pár" BZ oželím.:)
     
    jindrasofr, Honzulka05 a tydýtková tohle ocenili.
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já to všechno beru kombajnem, a kolikrát tu plochu odklikávám až jako poslední věc.
    Pořád na to zapomínám a kdybych měl všechno hlídat, tak se maximálně zblázním.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To já sklízím kombajnem stonek - oblíbené, na ruční sklizeň mám jen asi 6 větví, hlavně kaštánek.
    Proti tomu mazlíky na hřišti sklízím ručně, nejdřív ty, co zvyšují BZ a sami je nedávají, pak ty co BZ zvyšují i dávají - po jednom od toho, co dává nejmíň, až po toho co nejvíc, pak sklidím zbytek, co nezvyšuje BZ, kombajnem.
    Pokud jsou uzrálí všichni mazlíci, dělá to rozdíl až 500.000 BZ oproti sklizni kombajnem zaráz.
     
    Skali, duna.duna1 a Laca-25 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Podobně jako Bezejmenný na hřiště zapomínám. Ještěže jsem nenašetřila na žádné zvětšení a pár mazlíků je na plochách... tam si jich všimnu... A stonek neřeším od počátku - co je zralé, kliknu. V bonusech se podívám, co tam je, občas, a občas podle toho zaseju. A dělit to na ručně klikací, oblíbené a atd... mno, zřejmě je to výhodné, ale nemusím mít fšecko... to asi má vliv na ten level, kde jsem xD ale šak to donde, než nás zruší...
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Já to beru vše kombajnem.... :) nějak nejsem schopná přehrabovat 150 větví na stonku... :( nejsou buňky a ani klid. :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. elen45

    elen45 Expert fóra

    ahoj, mám dotaz na koupi rozšíření hřiště pro mazlíčky ve farmářském obchodě - jaký je rozdíl, když si koupím to normální (zelené) nebo to dražší žlutě podbarvené
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    elen45: žádný pouze cena....otevřeš část hřiště pro mazlíky.. jen ty první jsou levnější a ty další dražší...
    Podobně byly vodopády... první část 400 ramamincí, druhá 600... prostě to tak RT nastavil
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. -lenka1606-

    -lenka1606- Pisálek fóra

    Pomóóct :( kam zmizelo hřiště s mazlíčky? Ode dneška je fuč :( :( :(
     
  16. petapec

    petapec Rádoby autor

    jj taky mi zmizelo pod tím sněhem ... zrušila jsem si v nastavení motiv zimu a bylo zpátky ... komentovat RT nebudu xD
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -lenka1606- , petapec

    Zrestartuje hru. Objevily se potíže se sněhem, jak už to tak v zimě bývá ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký nový rok ;) vím, že všichni dospávají a já, co se celou noc potila, jsem teď docela fit, tak otravuji. xD Toto vlákno už moc nesleduji, ale mám po rozšíření hřiště nachystanou velkou přestavbu s parkem a ono není co rozšířit :oops:


    [​IMG]
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a kaolín11 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také sem nato koukal už před 2 hodinama. Jen doufám že to nebude "jak na Nový rok,tak po celý rok!"o_OxD
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ještě mě napadla naše koulička v Oraculum :p třeba RT nazdalo, že otvíráme hřiště moc rychle a další otvírání půjde s akcemi.


    Sob se vyskytuje v subpolárních až polárních částech farmy od Hřiště pro mazlíky až po magický stonek. Zatímco farmářská forma se označuje jako sob. Bahamský druh je znám pod názvem Sob elf popř. Dárkový sob. Na tomto rozsáhlém území tvoří devět poddruhů
    [​IMG]

     
    jindrasofr a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.