Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    ahoj pajdo, odpověděla mi zahradnice, že to závisí na lvl farmy a baharamy - násobí se, díky tulen
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    tulen1966: Doupě piňaty má stálý zisk 2501 BZ/TBZ - nic se levelem nenásobí. To co popisuje zahradnice platí pouze pro Elegantní přístřešek pro kachny.
     
    zahradnice4 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Mám to stejně, já možná ani nezaktivuju, neb tyhle mazlíky mám asi 3 - to mi za tu bandu mincí fakt nestojí. Přijde mi tahle plocha drobátko zbytečná.
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mohli by krapet zrychlit! Ještě stále nemám na hřišti úplně všechno.Akorát po dalším rozšíření mně asi dojdou mince.:sleepy:
    http://prntscr.com/krza2v
     
    DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taky bych brala rychlejší rozšiřování a mohlo by být tentokrát třeba za hvězdičky, těch mám o hodně víc než mincí xD
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  6. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    kaolín1

    ahoj,můžu se zeptat co jsou ty zelený domečky? Ty nemám,asi jsem někde něco zaspala.

    jinak u mě už je taky plno
    https://prnt.sc/kt9gyx

    Edit: doben : děkuju za odpověď :)
    tak teď jdu dělat inventůru kde jsem se kdy flákala :)
    Edit 2: už to vím,ano jeden domeček mám,v řádku. mě bylo divný,že by mi něco chybělo :)
     
    Naposledy upraveno: 11/9/18
    kaolín11 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. doben

    doben Ikona fóra

    milostivas nejsem sice Kaolín, ale nejspíš máš na mysli domečky z akce Vikingská sága.

    Vikingská sauna (Vikingská sága)
    [​IMG]
    co 10:00 hod. 3600 BZ/TBZ a bonus +25% BZ ze sklizně zeleniny po dobu 2 hod. (bonus neúčinkuje na tropických plochách), velikost 2x2
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přesně. Pro mne je to ale prokletá dekorace, kterou si nestihl koupit můj soused při akci, aby doplnil řádek na stonku; já ji syslím a už dvě O&D nemůžu poslat, neb to není obyčejná dekorace, kvůli těm procentům... :oops: Ale doufám...
     
    Naposledy upraveno: 11/9/18
    milostivas tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl bych jen připomenout,že se dají koupit sovy a vrány za polovic!
     
    milostivas a jan.svatek tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    kaolín11: Dají, ale ne za ten zbytek flornů, které mám pod polštářem... Jedině, že bych zašel (s kvérem?) do banky...8)
    Ale nerad bych, aby mě farmeramí policie pak naháněla po celé farmě...
     
  11. bajajaja

    bajajaja Rádoby autor

    Už se dá na hřiště pro mazlíky dát i továrna? Když na něm jsem, tak upgrade na továrnu není přeškrtnutý? Nebo musí mít továrna určitý level, jako to je u slunečního stroje. Už jsem to vypátrala - od 40. upgradu = Moderní továrna 1 - by umístění na hřiště pro mazlíky mělo jít.
    Přeji hezkou hru :)))
     
    Naposledy upraveno: 13/9/18
    milostivas a MatysekKamilek tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bajajaja
    Jestli počítám dobře,tak v tomhle okamžiku chybí ještě 14 ubgradů!Se stím RT teda crcá a na druhou stranu si v akcích rozdává mnohem lepší mazlíky,jako by se nechumelilo!:eek::p
     
    spuntka, milostivas a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jen připomínka,ode dneška jde opět rozšířit prostor na Hřišti pro mazlíky o dvě části za RM.;)

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    satelit, a čo tie prázdne pozemky;), mám rozšírené a stále mi zostávajú dekorky v lište, ale už ich nie je veľa, a môj úžasný príbytok býva na baha, len teraz je na pár dní v lište;)
    [​IMG]
     
    Honzulka05 a satelit tohle ocenili.
  15. satelit

    satelit Hvězda fóra

    DANKA722 - Naozaj už tam nemam co dať. :D
    Ještě mám Poltrdýni, ale tu nechávám ve strašiparku,abych jí nezapomněl odkliknout při děsivce.

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    satelit asi Ti tam chýbajú Nostalgické filmy od Renza a Domy z poslednej Topky;);)
    Poltrdyni som odolala:music:
    [​IMG]

    a všimla som si, že viacerí máte viac Lietajúcich sobov, odkiaľ? teraz sú mi už nanič hviezdičky, ale pred pár rokmi - by som "život" dala za hviezdu [​IMG], a to o banánoch ani nevravím [​IMG] ;)
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    DANKA722 - Domky mám ve stonku (vím že na ploše dávají víc bodů,ale nemám rád neúplné řádky,tedy pokuď mluvíme o těchto)

    [​IMG]

    Film nostalgie mám jen 2x a ty tam jsou,a sobíky už nevím kde jsem získal,za 8 let si to už nepamatuju,ale asi to bylo v nějaké Vánoční akci ještě v pravěku.

    A Poltrdýně je docela super,jen ta cena.

    Efekt: při vylíhnutí vejce (tedy při první sklizni) jednorázově 7 500 BZ/TBZ. Znovu lze aktivovat za 20:00 hodin, při dalších sklizních jednorázový bonus 5 000 BZ/TBZ a bonus +1 do stodoly pro děsivé rostliny po dobu 10 hod a 2x Bedna s hrůzostrašnými předměty (Debna s desivými predmetmi)

    Cena:
    199 Florenů
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    satelit,Danka222
    Když vidím vaše obrázky,tak se chci zeptat jestli hřiště sklízíte ručně ,či kombajnem?!?
    I přes novou plochu, mám neustále některé dekorace(továrna...atd) raději v parcích,bo si nejsem jistej,jestli bych při sklizni kombajnem nepřišel o hafo BZ,BBZ.o_ODále pařez mám na mýtině,jeskyni v parku a kaštánka v bahaparku,protože tyhlety dekorace nechci aktivovat v nevhodnou dobu!
    http://prntscr.com/le6pyn, , http://prntscr.com/le6r5q, , http://prntscr.com/le6rhi
     
  19. irsko

    irsko Aktivní autor

    Tak když už se tu chlubíme :)))
    [​IMG]

    Domečky pro kachny, lítající rybu, čarodějku a jeden domeček z topky mám na Baha, tam to přece jen dává víc...

    ta zelená zvířata se mi hodně líbí :))) Myslíte, že někdy budeme mít na farmě i Nessie? To bych asi utratila majlant za TCH :)
    [​IMG]

    EDIT pro Danku:
    [​IMG] jako jediný nejde na Hřišti mazlíků sklízet kombajnem na mazlíky :)
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, ihrisko zbieram postupne ručne, iba keď som sa ponáhľala, alebo bola na telefóne, som to zobrala naraz, teraz si však dávam pozor kvôli Jackovi Darčekovi, aby som ho zbytočne neaktivovala. Parky mám plné homárov, poníkov, drakov, vrtuľníkov....tam už nemám miesto, ale i tak je to menej času a klikania, ako keď bolo treba obehať pred zberom všetky plochy;)


    irsko, prosím Ťa, čo je to za dekorka, tá tyrkysovo-ružová s vykričníkom, podľa vzhľadu mi je známa, asi zostala niekde v lište..;)

    edit
    irsko ďakujem, tak toho nemám, našla som ho vo faq, ináč všetky dekorky, čo sa dajú vložiť na ihrisko sú v lište na začiatku, tak neviem, čo tu zmätkujem:music::D
     
    Naposledy upraveno: 4/11/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.