Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Vypadalo to jako celkem zajímavé,ale když tam nejdou všechny mystické,které přece "něco " dávají,tak to ani nevyužiji....tedy chci říci,že rozšiřovat nebudu.Potřebuji se zbavit právě těch draků,Fénixů,Pegasů,Kerberosů a také všech dekorek jako je Let vrtulníkem, plavba atd...mám
    jich plnou mýtinu a není je kam dát.
    Nějak jsem nepochopila,proč tam umístit nejdou,vždyť jsou to ziskové předměty, které kromě BZ dávají také nějaký bonus (podle mě ).Asi poslední dobou ztrácím mozek...jo,stáří je kruté.
    xD:p
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    pajaable také jsem původně předpokládal, že tam půjdou umístit, ale když vidím ty počty mincí potřebných k otevření několika políček, tak je mi to celkem jedno.

    Zatím jsem na tu plochu hodil mazlíky z farmy a zbytek je zatím v baha parku. Takže si tu plochu asi rozšířím tak, aby se mi tam vlezli všichni a to bude stačit. Jestli přikouím při slevách na položky za floreny sovy nebo vrány ještě nevím, ale zatím to neplánuji.
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pomocník na sklizeň mazlíků, nesklidí Dojo Opičího krále. Zatím je to jedna věc. Vzhledem k tomu že jich tam moc nemám - pořád špekuluju co a jak - tak je možné že jich bude víc.
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  4. burds

    burds Titán fóra

    Myslela jsem si přesně to co pajaable.Takhle ta plocha je na nic.A to jsem ještě blbě četla koupila si továrnu v domění že jí tam dám a ona se musí dát na normální plochu a nejde dát ani do parku.Kdybych pořádně četla tak bych jí nekupovala.Co nadělám za blbost se platí.
     
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré ráno, stalo se mi toto: při sklizni mazlíků novou funkcí u kombajnu - na všech plochách sklidilo i arboreta, zvěřince i výrobny. To je chyba nebo to je normální? Děkuji za odpověď a hezký sluníčkový den
     
    Naposledy upraveno: 26/7/18
    marketka47, pajaable a burds tohle ocenili.
  6. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem to taky zkusila dozrál mi jeden zvěřinec odklikla jsem kombajn pro mazlíky a ono ho to sklidilo.
     
    burds tohle ocenil(a).
  7. Plea

    Plea Pilný autor

    Nešel mi sklidit kombajnem Dojo, opičí král. Ostatní mazlíčky to vzalo.. Je to záměr či chyba?
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím.. jen taková technická a prosím mod o report k RT. Když chtějí něco přidávat v určitém max množství, tak by nebylo špatné, kdyby se zamysleli a uvědomili si, kde je možné dané předměty získat. Jedná se o soví a vraní vejce. Max počet by měl být od každého 20ks. Což souhlasí... je možné zakoupit dopočet k tomu co má hráč na Farmě. Ovšem pokud hráč ještě nevyzvedl tyhle položky v Rama obchodě, tak mu to nabídne do těch 20ks a pak si ještě vezme 21.ks v Rama. Asi by to chtělo doladit ,-)
     
    marketka47, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  9. amazonka22

    amazonka22 Zelenáč fóra

    Co s tím, když se mi to včera neotevřelo ?
     
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    amazonka22 ahoj, a jaký jsi level, otevření mazlíkové plochy je až do 35 levlu, je to na první stránce této diskuse, ahoj a přeji příjemnou hru, mazlíky zatím odklikávám ručně
     
  11. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Taky odklikávám ručně, líbí se mi, jak z pařezů vylétne celé hejno soviček. A také oceňuji, že před sklizní nemusím obíhat všechny plochy.
     
  12. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Ahoj, já dumám nad Velkolepým přístřeškem pro kachny. Když byl na Bahaostrově, měla jsem z něj mnohem víc bodů ( podle toho, jak mě vycházel Stonek) ale bylo to zhruba od 125 - 167 tis. Teď jsem to práskla na novou plochu a i když odklikávám mazlíky postupně a mám sklizen i Stonek, tak se nad 53900 nedostanu. Co dělám blbě?


    Danka : dík moc, už je to jasný
     
    Naposledy upraveno: 26/7/18
    marketka47, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    lumat85, príbytok dáva BS násobok podľa levelu, na Baha máš vyšší level ako na Farme a na novej ploche sa zrejme násobí levelom Farmy
    [​IMG]
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem šla sklízet s tím novým, abych vyzkoušela, jak to funguje. Nejdříve klikla s kloboučkem nové hřiště pro mazlíky, kde mám jen sovičky, vrány, noční můry, dráčky a drobnosti. Potom s kloboučkem prošla postupně plochy jak jsem zvyklá odklikávat mazlíky ... to vzalo i drůbeží domky, které jsem klikala ručně s farmou :p a skončila v parku. Všude mi to vzalo jen mazlíky a hangáry či samostatné chlívky zůstaly nesklizené. Pak jsem šla normálním kombajnem sklízet postupně všechny plochy a vše bylo v pořádku. Celkem to trvalo snad 5 minut :p
     
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    U mě to bude rychlé, mám jen 5 mazlíků. :p Oceňuji tuto plochu, kde sklidím mazlíky a bonusové dekorky a pak půjdu na ostatní plochy.:)
     
    evainfo, Honzulka05 a Xenie6161 tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem tedy spokojen! Uklidil jsem všechny mazlíky (na BZ) z polí,strašidelnýho parku a obyčejnýho parku. Nejhodnotnější zůstaly v bahaparku.Na jejich místa jsem dle rad, namrskal vildy,perníčky a 2 soby. Věřím,že je to pouze dočasné opatření!:eek:o_O
    [​IMG]
    [​IMG] 8)
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Mám plno a jsem připraven na rozšiřování,páč mě nějací mazlíčci ještě zbyli.

    [​IMG] [​IMG]

    Dnes bude 10 polí za 600 RM. :cry::cry::cry: (To bude zatmění...) xDxDxD
     
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Jediná dekorace Vajíčko piňaty. Jinak se neumím nic dostat. No to je úplně na prd taková plochy !! kdo mi poradí co se tam dá dodat nebo nějaký seznam by nebyl týme RT ??
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    rossi1972: kuk
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nechapu ty dotazy - nic co se da sklidit kombajnem tam nejde dat - to je vse... tedy co se driv muselo rucne a to rozhodne nejsou ty co davaji SH a podobne... mam tam vsechno krome tech co jeste dobiha 168 hodin jako domek co dava hvezdicky a je to jednoduchy - jakmile zustane dudlik na necem, sklidim rucne a vytrhnu... pak to dam do nove plochy... uplne trivialni!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.