Hřiště pro mazlíky (25.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 24/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. irsko

    irsko Aktivní autor

    Úplně jsem nepochopila logiku toho, co se na plochu dá dát a co ne :) A tím nemyslím seznam, ale podle čeho byl sestavený ten výběr...
    Kouzelný sob tam dát jde, Chrám zlatých banánů ne... Holubník tam dát jde, Mystický drak ne... Kurník ano, Mystický Kerberos ne... atd.

    Ale plochu se mi podařilo zaplnit bez problémů, hodně mazlíků ještě zbylo... a to jsem se rozhodla vrátit třeba Kočičí chaloupku, Rybku letkyni nebo Přístřešek pro kachny na ostrov, protože se mi hodí spíše pro TBZ než BZ :)
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  2. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    já si všechno z ploch zbourala a teď to nemám kam narvat... bo uvolněná plocha pro mazlíčky už je zaplněná....uuuž potřebuju rozšířit.. se mi to už nechce hledat a dávat zpět kde to bylo :p
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Lidi, umíte číst ? Jako vážně ? Umíte číst ?
    Továrna jde na mazlíkovou plochu umístit až po dosažení 40 upgradu.
    Píšu to o stránku zpět a v FAQ je to taky napsáno dost srozumitelně.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Továrna - přitom je to ve FAQ tak krásně popsané aj s obrázkama :sleepy:
    Kukněte tady


    Nová plocha, resp. její momentálně dostupná část, je otevřená (bez nutnosti investic ramamincí). Další části bude možné aktivovat postupně v následujících dnech či měsících.
    Koukni tady (klikni)
     
    Naposledy upraveno: 25/7/18
    evainfo, hanynkach a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A nemělo by být v té tabulce u "otevřeno automaticky" dnešní datum?
    Třeba to někoho mate.
    :D
    Stejně bych za tu cenu 300 mincí za 5 políček bral i možnost umístění dekorací z kola štěstí.
    :)
     
    burds a hanynkach tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - mělo, už jsem to předala dál, tak až bude mít někdo chvilku, tak to opraví. Je tu poněkud blázinec, takže prosím o trochu trpělivosti ;)
     
    manech72 a hanynkach tohle ocenili.
  7. miska006

    miska006 Pilný autor

    Kde nájdem ten Rama obchod pre otvorenie dvoch plôch?
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    miska006 - rama obchod najdeš v levé liště
    [​IMG] Ale otevřít další části plochy za rama mince půjde pravděpodobně až 27.7.2018. Kuk tady
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  9. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ďakujem,mne sa to už všetko totálne pletie..
     
    Skali tohle ocenil(a).
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Plochu jsem zaplnila , kočičí domeček a motýlka jsem nechala na Baha.Motýl je moc hezký a domeček dává hodně BBZ.Moc si rozmyslím rozšíření,protože mazlíka už kupovat nemíním jen možná nějakého mimořádného ale kdyby šly umístit z kola pegasové atd,rozšířila bych.
     
    evainfo a hanynkach tohle ocenili.
  11. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    No ještěže tam ti pegasové nejdou...200 políček by pomalu nestačilo,peněz by to stálo...a toho čekání ! ...:wuerg:
    Takhle sem zaplnil co sem dostal a šlus.

    Jo,jedna technická poznámka - nešlo by,aby Farma jako první nabíhala na Mazlíkové louce ? Tak jako jsme si mohli kdysi vybrat,jestli chceme hlavní plochu,nebo KŠ.( nebo ovečku s dárky,už nevím.)
    Stejně je musím odkliknout jako první.
     
    hanynkach a MatysekKamilek tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nevíte někdo jestli dekorace co při odklizení zmizí v nenávratnu ,kombajn při likvidaci všeho vezme sebou také??? Já jen ,že bych s nimi nahradil mazlíky na plochách,kde stavitel nedokáže umístit správnej počet polí.
    Trochu sem nad tím dumal a možná by stačilo naprogramovat stavitele ,aby umísťoval pole z pravého dolního rohu.:eek: Ale to by se muselo někomu chtít. Ono je lepší do zblbnutí nabízet vypečený balíčky za chechtáky!:p
     
    burds a hanynkach tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - nevím, ale můžeš to vyzkoušet - třeba s Vildou, květinovým trakařem, nádhernou kyticí....Tam moc tratit nebudeš, když o ně přijdeš :D
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    kaolíne -vezme,ale bude se tě furt ptát,jestli je chceš DOOPRAVDY odstanit.
     
    MatysekKamilek a kaolín11 tohle ocenili.
  15. miska006

    miska006 Pilný autor

    Ak niekto nechce prísť o BS..treba tam dať iba:sovie,vranie vajcia,domáci drak,oslava nočnej mory a kto bude mať záujem pri zlave 50% na nákup sových vajec atď..ich nakúpi do 20ks..Zbytok plochy proste zaplniť čím je to pre Vás zaujímave..
    A stále cez plochy odklikávať :nostalgický film,tehlový dom atd..Mne to teda vychádze,že nebudem musieť odklikávať všetkých 9 plôch ale tak 5-6 určite
     
    Naposledy upraveno: 25/7/18
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je to čeho sem se bál.Nejde o to že o ně příjdu. Kdo má furt hledat kam je pak zase umístit?!?:p Hodně často předělávám farmu na mobilu a klik,klik a je to v....o_O
    Proto apeluji na programátora,ať to dá do kupy!:eek:
     
    hanynkach a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zkoušela jsem umístit základní továrnu.Když tam nejde,jak tam pak dostanu moderní továrnu 1 a ty ostatní upgrady?

    Tassadar11 - díky,nějak mi to necvaklo...to bude tím horkem.
    :p
     
    Naposledy upraveno: 25/7/18
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tovarna jak se dokola pise proste bude nekde misto poli s kytkama, dokud se neziska level a nepujde mezi mazliky... LOGICKY, kdyz ted dava jen body... az bude davat i neco dalsiho, bude z toho mazlik...
    ALE ted dumam, zda mam florenovnik presunout, mam ho synchro s modryma stromama na vypadavatka a to bych nerad zapominal sklizet, kdyz bude jeden na novy plose a dalsi na stary, ze?
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem našla v liště tři slabé dekorky a umístila na novou plochu, ať to není zatím prázdné xD Sovičky a podobné co nedávají BZ/TBZ dám ráno hned po sklizni naráz a než se to časem rozšíří, abych tam mohla většinu mazlíků systematicky odklikávat, potom jít sklízet na farmu ... no rozhodně přibyla další plocha na odklikávání a jsem zvědavá, jestli se to při pomalém chodu hry a vesměs dvou až třech akcích, vládne za deset minut :p snad jó ..
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Za mě úplně skvělá věc, mám je všechny pohromadě a ušetřím místa na všech plochách kde stáli...sklidím všechny najednou jedním kliknutím, bezvadný nápad ...díky :D
     
    sisinka a Honzulka05 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.