Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak stoneček už stonkuje ;). A jedeme dál :). Ráda bych z obchůdku vyzobala co nejvíce odměn, času je opravdu plno ;).
    Hezký večer všem :)
     
  2. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Ahoj, kolik jste museli udělat kol, abyste měli stonek? Myslela jsem, že 10. se končí, ale mince nestačí. Děkuji za odpověď
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Vero.nika82 - ahoj, musíš udělat celkem 16 úkolů. No já musím více, protože jsem odklikla jednu dekoru 2x. No co dělat, musím ještě pokračovat. Už bych bývala měla hotovo. Přeji všem farmářům hromady klíčů.
     
  4. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @dinoalesi moc děkuji za upozornění, už jsem si přednastavila strasy jak bych chtěla stavět trubky a přepočítala si farmsčot...pořád se držím v dobrých číslech tak snad si tempo dokážu udžet. Cíl mám jasný: stonek a 1x dekorky....co bude navíc bude bonus za dobře odvedenou práci.
     
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Už mě ta hra nějak přestává bavit. Veškeré bonusy i vytočení KŠ - když se zadaří - padnou vniveč, protože hra nejede. A dnes to není zdaleka poprvé. Než jsem se ted do hry dostala, všechno propadlo. Já vím, že brečím na špatném hrobě, ale když už do hry vrážím svoje peníze, ráda bych, kdyby fungovala....
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ahoj, ahoj, hram, ale je leto, mam zahradu, robila som aj opravy doma a este nieco taketo je v plane, takze nemam cas pisat.
    Rano som napestovala cca 35 tis rastlin, vecer som stihla aj odohrat, kratila som kde sa dalo, ked som mala potrebne mnozstvo hviezdnych toliarom som ich dalej nebrala, len som spajala zaciatok a koniec kvoli ceresnovych toliarov.
    Z obchodu mam co som chcela, ostatne pre mna zaujimave nie je.
    [​IMG]
    Mna potrubia bavia, rada ich hram.
    Dobru noc, vsetkym prajem vyspat sa do ruzova!
     
  7. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    S akcí končm :cry: 40 min, jenom Error, Error :cry:
    Na to nemám nervy, včera večer taky tak :cry:
    Užijte si akci po 12 letech jednu nedodělám.
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    mám to samé každý den nejde farma a ,zbytečně se vyháže sh a jine pomocné věci ,a ani se nedá napsat na poidporu ,aby se k tomu někdo vyjádřil
    503 Service Temporarily Unavailable
     
    Naposledy upraveno: 11/8/23
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ha největší uspěch dne přihlásit se do foraxD jako ingštalatér bych rád propojoval potrubí ale bohužel furt error:cry:
     
  10. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    Prosím, půjde ještě dnes farma? Je to šílený vopruz se pokoušet dostat do hry a bez šance v ní pracovat!
    Je zde příspěvek o tom, co se děje? Včera večer byl problém a dnes opět. Jak dělat akci, když nefunguje!!!
     
    dinoalesi a maribeja tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    danielaloblova - vopruz to je, ale těmto DDoS útokům se nedá jen tak lehce zabránit. Nezbývá, než se obrnit trpělivostí. Snad to zase brzy půjde.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Takže než se farma spustí si doma můžeme pohrát s plyšáky.xD
    [​IMG]
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, hlavně do nich nezapichovat špendlíčky :eek:
     
  14. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Takovou radost jsem měla, že se mi konečně daří a bohužel,když sečtu ztrátu včera a dnes díky nepřístupnosti na farmu, tak nemám už šanci akci dokončit.>:(:mad:
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sheron11, předpokádám, že akce bude prodloužena. Zatím tomu tak bylo a je předčasné se zlobit, podle smajlíků. Pamatuji,když se vymazal server, tak ten můj byl o několik dní zpátky a dostali jsme jako kompenzaci dekoraci. Když je dnes výpadek tak akci prodlouží, ale chybí sklizeň BZ a dekorací na bedny. Ten kompenzační balíček co dostaneme je většinou proti tomu směšny. Nevím jak bych tu "ztrátu" malovaného měla vyjádřit. Většinou tak, že když se naštvu tak hraji navzdory.:)
     
  16. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @GordonSargent možná, že kdybych měla vymazlené řádky a jiné podpůrné vymoženosti, tak bych se nezlobila. Ono to není zloba jako taková...spíše to člověka zamrzí, když má konečně dobře našlápnuto. Poprvé jsem dnes dopoledne udělala šlechtící akci a tady jsem měla radost, že se mi daří. Bonusy ve slotech také nejsou nekonečné. Vím, že je to jen hra a že útoky byly, jsou a budou a nějak tomu nelze předejít. Kompenzační balíček je sice hezký, ale jak píšeš směšný. No uvídím co se bude dát zachránit, až se mi na farmu podaří dostat. Bohužel už to jsou bez mála 3 hodiny a stále nic.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zatracení mizerové, co nám kazí zábavu. Tak jsem se těšila, že budu mít volno a budu pěstovat o závod... Co už, potrubí asi postavené nebude. Třeba se zas farma vzpamatuje, posledně to bylo něco přes čtyřiadvacet hodin. A kdyby ne, alespoň jsem včera stihla mývalí cestování a mám do sbírky další dvě chovné stanice :)
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sheron11, taky bych se zlobila. Jen jsem chtěla poukázat na to, že pokud dochází k problémům ve hře, tak se většinou poukazuje pouze na akci. Přitom nemožnost sklizně se dotýká i jiných oblastí. Někdo hraje na body, jiný jako já na bedny. Taky se na farmu nedostanu takže bedny jsou v čudu
    :cry:
    Inuš, jednou stačí:)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/23
  19. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @GordonSargent Tak o tom žádná, na hlavní a divoké jedu akci, na mýtině z půlky chovám a z půlky jedu zásoby do stodoly a na baha jedu vše na plnění družstva. O bednách ani nemluvím....takže se to samozřejmě globálně promítá do celého chodu hry a týká se to všech hráčů.
    Takže nám nezbýva nic jiného než doufat v to, že se nám brány na farmy brzo otevřou.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už to zase frčí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.