Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rataj62

    rataj62 Pisálek fóra

    Poslední měsíc nejde hrát žádnou hru, hra se seká, nejde se přihlásit v průběhu dne výpadek na půl hodiny, od včerejška 3x hláška o souhlasu s údaji při každé snaze otevřít hru, takže již měsíc nehraju žádnou hru a jsem rád že občas sklidím. Kvalita se rapidně snižuje. Dostat se na forum jednou za den je několikanásobný pokus. Tuto hru také nebudu hrát, nenacpu tam různé věci, abych o ně zbytečně přišel. Tím přestává být farmerama zajímavá.
     
    Mikeš a polacka tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Peto121
    Pochybuji že BZtkáři sklízej více jak 1x za den.Narvané plochy pastmi,melodiemi a deštníky to ani neumožňují! Nejhodnotnější máš stejně akorát hlavní sklizeň.Případná další už je mnohem slabší.Osobně si kolikrát ani nevzpomenu,že bych moh znova poklidit barák z karbaníky.
    Jak již sem psal, tyhlety dekorace 2x2 jsou vhodné pouze do baráku.Samostatně na ploše jsou opravdu velmi slabé.Aby se vyrovanaly alespoň pasti,musely by dávat 400xLV.Ale i tak by ji měla většina lovcú BZ v liště.Jiná situace by byla po umístění do baráku,zde by taková případná dekorace byla suveréně nejlepší!
    Zde máš mou dnešní sklizeň:
    [​IMG]
    Srovnání sklizně v parku: mezi barákem karbaníků,1xmelodie a 1xpast
    Tož tak na upřesnění.;)
    K akci: samozřejmě už se moc těším.Jinak bych chtěl vytknout RT,že neumožnili vyzobávat dekorace neomezeně,jako minule!:cry: To bych asi pustil žilou SH !!:eek:
     
    Naposledy upraveno: 9/8/23
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Trubky začnu a jestli bude opravdu možnost použití dokončení plánu, když si nebudu vědět rady, tak jedině dobře.. snad budou padat dobře s. klíče.. a snad i kolo štěstí pustí nějaký ten bonus.. hodně štěstí všem :)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    dinoalesi, napsala jsem příspěvek jen z důvodu, že lidi nečtou všechno, vyberou si, co se líbí nebo nelíbí; tak aby je nezmátly počty. Jak má mrkvička v podpisu: "5 procent lidí myslí; 10 procent lidí si myslí, že myslí a dalších 85 procent by raději zemřelo, než aby mysleli (Thomas Alva Edison)."
     
    Naposledy upraveno: 9/8/23
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem zasela, ale fakt nerada, nějak si už potřebuji odpočinout, jde akce za akcí a žádná pauza :p tak snad další půjde vynechat a já si dám nohy na stůl a nebudu myslet na čas, kdy mám sklidit, vytočený bonus 100% + dva Jackové tak to by šlo
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Hra se mi načte, ale na jinou plochu už nepřejdu, ovečky už to neutáhnou. Má někdo stejný problém? Akce jsem viděla, že už běží
     
  7. babi49

    babi49 Pilný autor

    Ano stále se točí žlutá květinka
     
  8. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    No ráda bych akci zkusila, tuhle též neznám, ale na farmu se nedostanu bohužel. S velkými obtížemi jsem se dostala sem na forum. Mám připraveno na sklizeň, na padátka. Kdy to půjde sklidit ovšem netuším.:cry:
     
  9. babi49

    babi49 Pilný autor

    Nemohu použít nic bílou nevinnost, vánočku, mrkvovo-jablečnou směs ani řádek s ježkem, co se to děje?
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Do farmy se nedostanu, problém není jenom u vás.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zase to NE-funguje !!! No,asi si musíme zvykať.Počkám...
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Nakonec jsem se do akce taky pustila, ale asi ju nebudu dělat celou vyberu obě dekorace takže to udělám jenom jednou otáčet nebudu, mě to funguje normálně žádný problém nemám.
     
  13. babi49

    babi49 Pilný autor

    Už to funguje!!!!
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Konečně jsem na farmě, no uvidím jak dlouho
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kdo ještě netočil tak teď je asi ta správná chvíle! Stačilo na to 6O lístků. Minule při očekávání velkého množství kytek jsem jich protočila 4OO a neměla ani polovinu toho.:)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Vytočila jsem toto [​IMG] a i za to jsem šťastná jak blecha :D
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi také propásnu ten správný okamžik, nemám lístky ani čas na využití bonusu. Jak to tady čtu, vůbec nevadí, že jsem zazdila budíka na začátek akce. Rozpěstovávám první desítku, snad zvládnu i druhé rozpěstování, pak jdou na plochy pohopole, z procesu se vrátím až ráno. Těším se na víkend, to mám volno, budu pěstovat co to půjde, třeba i bez kola, kdyby zas bylo rozbité. Hlavně jsem zvědavá, kdo bude mít hotovo, než já zaseju na ta pohopole ;)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zacala trosku neskor ale ako tak citam aj tak to tu nefungovalo. Ks na mna kasle :cry: vyskusam ho este neskor,snad si to rozmysli xD Vdaka pezt a jan,svatek budem moct aj v robote cez mobil hrat ;) Potrubie mam rada tak snad sa bude darit :music:
     
    dinoalesi, bačkora85 a pezt tohle ocenili.
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Pro ty co plní akci poprvé a chtějí jen stonek, tak můžete plnit i takto :music:
    [​IMG]

    smoulinek123 proto není jednoduché spočítat kolik budeš potřebovat napěstovat akční plodiny ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.