Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavlinajindrova

    pavlinajindrova Pisálek fóra

    tak jsem taky nedokončila, kromě dneška každé odpoledne tak od 17 hod. a večer farma nefungovala, prodloužení o jeden den mi přijde málo
     
  2. bucifal

    bucifal Aktivní autor

    Máš tu chybku. V šestém levelu se dá získat pouze 8 hvězdičkových mincí. ;)
     
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím kdo měl to farmářské štěstí a má dekorky 2x at si mě někde zapíše a v OaD nabídne-předem moc děkuji.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Sice nejsem tak dobrá jako kaolín11, ale taky dobrý :p
    [​IMG]
    Z obchodu vyzobáno co se dalo ;)
    [​IMG]
     
  5. strejda.jirka

    strejda.jirka Pisálek fóra

    Bude prosím možnost získat dekarace i jinak vzhledem k tomu, že během přidaného dne farma nefungovala? Děkuji

    Skali: Děkuji za odpověď

    Polacka: Super, moc díky. Chybí mi jen "Přestávka na kávu".
     
    Naposledy upraveno: 19/8/23
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    strejda.jirka - zdravím, možnost by mohla být v akci Obchoduj a daruj. Někteří hráči stihli vybrat dekorace i dvakrát, tak snad budou k mání. Informace o dalších možnostech zisku dekorek nemáme. Ale reportovali jsme, že spousta hráčů nemá díky výpadkům farmy kompletní stonek, tak uvidíme, jak se k tomu v BP postaví.
    Hezký večer
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    "strejda.jirka, až bude O+D, tak se ozvi. Mám.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.