Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    nadhera jen točici slunečnice :D:D:D:cry:
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  2. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    Už nevěřím, že s tím někdo něco dělá, resp. že se snaží o opravu. Vždyť už je to kolikátý den!! Žádný kompenzační balíček, navíc směšný, nikomu nevynahradí všechny sklizně, bonusy, kupony atd.
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    To už jako nikdy nepůjde farma po 20hod? To je jak za války.. Na farmu se dostanu, ale do žádné sekce.. kliknu načte se 100% a nic.. Tohle přece není hackrem.. Je to k pláči a i k smíchu už.. mám 100 chutí zrušit veškeré předplatné
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Opět hra nejde. Dostala jsem se na mapu, z mapy se nelze dostat nikam jinam než do "Protěžáku", ale tam nejde nic sklidit, točí se kytička a tím to končí. Už je to únavné.
    >:(
    Těch 200% ke sklizni mám aktivováno zbytečně...
     
  5. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Mohol dať niekto aspoň oznam že hra nepôjde, respektíve nejde, nesnažte sa ani prihlasovať!!
    Radšej si urobte pekný večer!!!
    Celé dni som v práci a keď si konečne večer nájdem čas na farmu tak nejde!
     
  6. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    @14087 bohužel to hackerem je. Stačí si něco o DOS DDOS útacích něco přečíst.
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    To je trochu přehnaný výrok, nemyslíš?
     
  8. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Jen pro zajímavost:
    DDoS znamená “Distribuované odmítnutí služby”.
    K útoku DDoS dojde, když hacker odešle do sítě nebo na server množství provozu, aby zahltil systém a narušil jeho schopnost fungovat. Tyto útoky se obvykle používají pro dočasné vyřazení webstránky nebo aplikace do režimu offline a mohou trvat několik dnů nebo i déle.
     
  9. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Vypadá to, že hra už zase funguje
     
    moncicak7070 a Bokonon tohle ocenili.
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ne, hra nefunguje jak má. Jediné, kam mě to pustí je protěžové údolí, jinak stále nikam jinam.
    Hlavně, že po aktualizaci na mě vyskočí funkční nabídka "slevová mela", to je fajn, jinak nic jiného nejde.
    >:(

    22.21 hod po aktualizaci konečně vše funguje.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
    moncicak7070 a Bokonon tohle ocenili.
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Nemyslím..
     
    moncicak7070, Bokonon a danielaloblova tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Hurá, dostala jsem se všude, všude sklidila a zasela. Tak zase kousek blíž k získání chybějící dekorky. xD
     
  13. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek, už mi to fakt přestává bavit. Tohle na farmě nepamatuji a to jsem měla hodně špatný signál. Akci končím, neb na to nemám nervy a zvažuji, zda neskončím úplně. Dnes jsem aktualizovala snad 30x a hlavně, že na mně pokaždé vyskočil souhlas se zpracováním údajů v češtině a pak i v němčině, ale na polích se pořád točily kytky. Bonusy z kola i ze stodoly v trapu, akorát mám vztek, že jsem do toho vůbec šla.
     
  14. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Päť hodín ráno a na farmu sa stále nedá dostať, zase som stratil ďalší deň.
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Dobré ráno, tak poslední dvě točky a budu mít hotovo. Bála jsem se abych se teď ráno na farmu dostala a ejhle šlo to v pohodě. Odpoledne po práci sklidím a pak ještě jednou sklidím večer a akce bude konečně zamnou.
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také vše sklizeno jen nejde plnit sezona,uvidíme přes den třeba se to zlepší.Na kompenzaci netrvám ,za DDoS přeci RT nemůže,staěí prodlužování akce, to už fakt by se mělo dát splnit.Alespoň stonek,dekorky se určitě při OaD dají sehnat.
     
    Richards76 a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dovolím si nesouhlasit.Mnoho hráčů nakupuje různé košíky,pomocníky....... za reál. A ti by si jistě nějakou tu kompenzaci zasloužili. To se pak nemůžou divit,že spousta hráčů stím sekne. Ono 50 ks SH, 20 vrtulí a 5 PL dneska nikoho nevytrhne,spíše nasštve!:wuerg:
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Přesně tak jak říká kaolín11 to je ten správný princip o který jde. A ti co si neplatí prémium farmáře, tak přichází o BZ a BBZ ze stromů, páč nemají samosběr.. a tak je to se vším, někdo pohnojí aby rychleji sklidil a pak se nemůže dostat.. není divu, že lidem praskají žíly na čele.. a někteří nemají čas sedět u PC věčnost a čekat než se Farmerama načte.. je to pak k vzteku a je nám to i líto, když jsme do toho investovali tolik času..
     
    Trepifajksl, Richards76 a spuntka tohle ocenili.
  19. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    no keďže akcia končí zajtra, nestíham ju dokončiť, teda aspoň na stonku nebudem mať dostatok hviezdičiek...... každý deň mám problém sa prihlásiť, stratila som veľa času... hviezdičiek mám len 80 a čerešničiek 70, gratulujem tým, čo stihli. hru hrám od januára 2011, akcie stíham robiť, ale túto... :-(
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Stonek mám, jedu si pro další dekorku, abych mohl, když tak dodat mladším farmám. Tam je to tristní. Sice už také jedu druhé kolo, ale je třeba ještě tak 4 sklizně. A pokud nebudou - jsou týdenní nerváky vítězné. Rád bych dostal do ruky toho zmetka, co pracovní dobu používá k podobným excesům. Grrrrrrr
     
    bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.