Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Jeden okruh dokončen, jedu druhý, stonek mám i dekorku, tak snad (pokud nebudou další výpadky) to dojedu do konce. Jen jsem se chtěla zeptat, zda má někdo stejný problm jako já - připravím potřebný počet trubek (jedu podle těch nabízených předpřipravených plánů) a tlačítko na dodání nezezelená. Musím hru vždy restartovat.
    Jinak tahle akce bude opravdu drahá - zbytečně použité SH, když nešlo včas sklidit, kupony na pomocníky, co nešlo plně využít, bonusy z kola štěstí a tedy ne zcela účelně využité lístky atd. atp. Chápu, že za DDoS útoky RT nemůže, ale gesto dobré vůle v podobě odpovídající kompenzace by opravdu neuškodilo.
    :p
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Medvánek - ahoj, ano, už se tu s tím pár hráčů bohužel také potýkalo. Pomohl restart ;)
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak určitě budu čekat do půl jedenácté abych mohla sklidit, když vstávám před šestou, ráno to tedy před šestou šlo, ale jedna sklizeň v háji, jako předevčírem :/
    Jinak přes den po 4 hod ok, jen večer mi to už nešlo druhý den :/ Chybí mi jedna dekorace a to už jedu druhé kolo a v prvním jsem sebrala všechny *mince, tak že mě to celé první kolo okrádalo :/ a to jsem jela zkrácenou verzi, jen pro řádek a dekorky :/
    Toto je smutná bilance opravdu.. myslím, že několik akcí vynechám i kdyby byl řádek ze zlata a dával zlaté klacky
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek v provozu, zbylo mi celých sedmnáct zelených kapek. Co už, ale dokončila jsem...
    [​IMG]
    EDIT: nemusela jsem spěchat tak moc, zítra mám odpolední, ale než zas čučet na bílou stránku s bade gateway číslo to nebo ono a doufat, že to půjde, rači jsem to popohnala ;)
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
  5. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte, ja mám ten istý problém ako medvánek, mám riadok vyložené, ale tlačítko neozelenie, už sa trápim od obeda, stále reštartujem, mením prehliadače ale nič mi nepomáha.
    Prosím nemohli by ste sa mi pozrieť na farmu, už ozaj neviem čo mám spraviť.
    Ďakujem!
    ssasulka84
    ID16458216
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    ssasulka84, stačí, když z některého potrubí odpojíš poslední článek a znovu připojíš. U mne to fungovalo, tlačítko se zpřístupnilo.
     
  7. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, taky mi tlačítko po dodání všech trubek nezezelená, ale u mě stačí kliknout na jiný číslo okruhu a pak zpět na to co dělám a vždy zezelená. :)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tohle mi poradil Dob, a jemu nejde nevěřit. Jiný fígl jsem nezkoušela.
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  9. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj, už som to skúšala ale mne to nepomáha. Zasekla som sa na siedmej úlohe,skúšala som ich aj vymazať, žlté ide ale červenej posledná mi ostane zaseknutá

    Teraz už sa mi ani hra nenačíta, idem preč, lebo keď tu zostanem tak rozbijem notebook :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/8/23
    Trepifajksl, ldivacka a kulička tohle ocenili.
  10. kulička

    kulička Rádoby autor

    Ano, začalo se to opět sekat. Tedy načtení čehokoliv trvá dost dlouho.
     
  11. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    Tak taky se sekáme, nefunguje mlýn, kombajn , no je opět asi 18 30 a tak myslím že mám do 22 30 volno jako předchozí dny, uvidíme,
    místo víkendu v pohodě zase víc problémů než hry. Tak si myslím, že nápad který tu už padl jako prodloužit akce na dva tádny je docela dobrý. Ještě bych hlasovala za kompenzace, když už jsou velmi šetrní s hnojivy atd., byla bych za měsíc pomocníků zdarma pro všechny a byly by. To by snad bral každý.
    tak těm co ještě hrají pěknou hru a nám ostatním pevné nervy.
     
    pecko1234 tohle ocenil(a).
  12. milteska

    milteska Expert fóra

    tak včera večer mi to sebralo kupon a to bylo asi vše,co fungovalo. Ráno to samé a ted´večer cca po třetím restartu a F4 se mi snad konečně podařilo sklidit přerostlé rostliny a ostatní. Akci nedodělám,to už je jasné a vypadá to,že na dlouho pro mě poslední. Bohužel se někam vytralila chut´dál farmařit
     
  13. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    Tak napotřetí sklizeno a stonek hotov, pro mě hotovo. Tak ať se daří.
    snad to vydrží aspoň dnes bez dlouhé pauzy.
     
  14. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Mně hra funguje. Sice se asi před 10 minutami zasekla, ale restart ji hned rozchodil. Stonek sice ještě nemám, ale po spotřebování 2400 SH už se nebojím, že akci nedokončím. Teď už pojedu jako vždy (jak jen to hra dovolí)
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ssasulka84- ahoj, zkus požádat herní podporu, jestli by nepomohli tvůj účet pročistit ;)
     
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Došla jsem do konce ale bohužel jsem nesbírala mince, takže stonek nebude.:cry::cry:
     
  17. .Noriska.

    .Noriska. Pisálek fóra

    zase se to seká, nic nedodělám to je děs
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: ach jo, za chvíli jsem měla sklízet, s bonusy bylo na políčku 8 ks a nic, opět to nejede :cry::cry::cry:
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Sklizeno na hlavní a divoké, ale byl to boj :oops:
    Edit: A to je asi tak vše. Akce plnit nejde :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nejede to, sice se po dlouhém úsilí na farmu dostanu, ale tam už to dál nejde. Takže dobrou noc těm, co musí do hajan a hezký zbytek večera těm, co nemusí ráno brzičko vstávat :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.