Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ha, jsem na farmě!!!!
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Sklidil jsem zasadil tak uvidíme stonek jezatim v nedohlednu
     
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    a je ti to houby platný
     
    Bokonon a maribeja tohle ocenili.
  4. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Teď jsem se na farmu probojovala a sklidila stonek..zkuste to se přihlásit.
     
    Bokonon a maribeja tohle ocenili.
  5. lenak67

    lenak67 Pilný autor

    přihlásila jsem se , pak mě to vykoplo a teď znova a zatím to jde. tak uvidíme, jinak v klidu jen práce v noci.
     
    Bokonon, maribeja a Zoufálkov tohle ocenili.
  6. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    konečně jsem se od včerejška přihlásila, ale propásla jsem tolik sklizní, že akci asi nedám
     
  7. TŮNĚ159

    TŮNĚ159 Zelenáč fóra

    ahojte tak ja mam problem s prihlasenim stihnu otocit pouze jednou a odpoledne uz se jen toci kyticka a vcera vecer take.....jak to udelat abych mohla akci dokoncit?
     
    Bokonon a maribeja tohle ocenili.
  8. slajsm

    slajsm Pisálek fóra

    Přihlašování do hry je fakt nadlický úkol. Od RT ani zmínka, jaká bude kompenzace za nefunkčnost hry. Také ji nedokončím.
     
  9. obrisud

    obrisud Pisálek fóra

    Farmu hraji od začátku. to byla ale funkční,sem tam nějakej problém ale super. Ted je to hrůza. Na farmě nestihli opravit chybičky a šoupli nám sem hru do hry. /protěžové údolí/a farma jde do háje. na farmu nešla dát další plocha a ted najednou jde. Musíš ale hrát ten jejich nesmysl,jinak máš smůlu. neustale se nejde přihlásit a nic nefunguje, za chodu se stále něco mění-počet kytek,padátek a pod. dokonce i odměny. kompenzace nic moc to aby nám nedali náhodu něco navíc.Kupuji si prémium a pomocníky a poslední dobou je to k ničemu, OMLUVA A MĚJTE TRPĚLIVOST. TO JE JEJICH.
     
  10. alinkar

    alinkar Rádoby autor

    je to tak jak píšete málokdy vše funguje jak má.čím dál horší a to hraji už dlouho.
     
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak nevím, jestli má cenu se vůbec snažit akci dělat, nemám ani na stonek a dekorace, natož si ještě u toho užívat pohodu jako na začátku farmy, hraji jí od roku 2011, ale asi s ní brzy skončím a využiji ten čas, který u ní trávím, nějak smysluplněji, ani nemá cenu všem přát hodně úspěchu, když jsme na tom takřka všichni stejně blbě.
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě se podařilo udělat na farmě vše,zasety dlouhodobky, dárky poslány, na ploše obr stromy a odpoledne se nechám překvapit fungující farmouxDHezkou klidnou neděli přeji všem.
     
  13. goro19

    goro19 Pilný autor

    Momentálně nemyslím na kompenzaci i když je na místě a sluší se. Víc myslím na osud naší Farmy. Jako pravý závislák.
    Nevím čemu věřit, jestli jsou za tím skutečně útoky nebo se farma jen utrhla real. týmu a on ji nezvládá.
    Farmě zdar a akci taktéž.
     
  14. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Tak nevím :-( po tolika letech co farmeramu hraji jsem před rozhodnutím přestat.
    Mám koupenej kombajn ( k ničemu) postila jsem si 100% ke sklizni na 24 h. ( využila jen 1x)
    mám použitou mrkvojablečnou směs ( k ničemu)
    Chápu že RT bojuje s útoky, ale v kompenzaci by měli vrátit co jsme zbytečně použili. To je můj názor na hru. Možná blbej ,ale můj.
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Myslím, že se mýlíš. Bohužel ti filutové s DDoS útoky jsou (a vždy budou) o krok napřed. Kdybychom byli nemocnice či banka (ano, i ty se již několikrát staly terčem různých hackerských útoků), bylo by to horší (u těch nemocnic či bank je to spojené často s jakýmsi vydíráním - zaplaťte, nebo...), u BP nechápu, co je cílem těch útoků...
    Napadá mě (spekulace) jedině to, že nějaké skupině vadí uživatelé zábavy na internetu jako celek
    (ony ty datové servery mají opravdu celosvětově obrovskou spotřebu energie).
    V očích některých lidí je totiž jakákoli individuální radost ze života nepřípustná - ale to bych se pouštěl na tenký led.
    Nezbývá nám doufat, že se útočníci zaměří na nějaký jiný server nebo že se BP podaří zabezpečit servery tak, že nebude možný jakýkoli DDoS útok (bláhová představa)...;)
    Já mám štěstí, že se mi v mezidobí, kdy to fungovalo, podařilo docílit stonku i dekorací (a po příští sklizni budu mít i ty zbývající dekorky), takže jediné, co mě mrzí, že se člověk nemůže spolehnout na plánování...
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
  16. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Krásný nedělní den.
    Prvních 10 kol mám za sebou a stonek a jedna dekorka jsou doma. Teď již jedu druhou točku a z ní splněné 4 úkoly. Vyzobu pouze ještě zbývající 2 dekorky a odměny za ty fialové kytičky(mince) a tím celou akci ukončím.
    Jak se mi zdálo že zklus, který jsem měla po nepřístupnosti farmy nedokážu nahnat, tak po vytočení si 200% ze sklizně se opak stal pravdou. Takže já jsem momentálně spokojena, i když ztráta předešlých bonusů mě mrzí. Všem, kteří ještě bojují přeji pevné nervy.
    [​IMG]
     
  17. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Jelikož jsem usoudila, že bez bonusu už to nepůjde, protočila jsem dalších necelých 100 PL. Bohužel, opět nic. Tak jdu dnes dohánět sklizně, o které jsem přišla, s pomocí SH. Teď už tu akci přeci nevzdám. Snad to dnes večer bude lepší. Hodně štěstí všem
     
  18. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tak nevím, ale když to půjde takhle dál, tak už nikdo hrát nebude. Polovina lidí to vzdá a tu druhou polovinu z toho klepne !
    Já budu v té druhé. Já nechápu tyhle "umělce", kteří pro svojí zábavu ničí zábavu druhých. Svůj talent by mohli využít daleko užitečněji....třeba vylepšováním špatných programů....
     
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Jaká bude kompenzace za špatný chod farmy?Už je toho moc!K tomu už pár dní pořád při přihlašování klikat souhlas v češtině a ještě němčině?Je to hrůza asi brzo s celou farmou skončím a hotovo.Nervy mám jen jedny!
    A k tomu pro potěšení z 12-ti taj.stromů - 3x toromiro,3x tekoma,3x akacie atd a jistí to javor cukrový XXL.paráda
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
    fany2020 tohle ocenil(a).
  20. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Dúfam, že kompenzácia bude, a to aj v podobe kupónov. Padol mi 12 aj 24 hodinový a koleso môžem točiť do zblbnutia a nepadne a nepadne.
     
    Bokonon a polacka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.