Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maribeja

    maribeja Stará škola

    už to funguje
     
  2. Plea

    Plea Pilný autor

    Udělala jsem si hranolky a docela se tu bavím diskuzí :p Jsem zvědavá, jestli bude nějaká adekvátní náhrada..
     
    kutilka70, moncicak7070 a Bokonon tohle ocenili.
  3. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, asi už to funguje.
     
  4. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Uplne choré toto:eek:..za tie peniaze čo hráči kupujú si mohli aj lepšie serveri zabezpečiť..a kompenzácie zas o ničom...:cry:Uvažujem že to ukončím ak to takto pôjde ďalej..xD

    Zabezpečenie serverov už malo byť dávno na 100%..za tie platby čo hráči kupujú ...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/8/23
  5. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak sklizeno a budu se raději době od 17 hodin do 10.30 asi vyhýbat pokud to bude tak stále pokračovat,protože třetí den je to ve stejnou dobu ,asi ty co to dělají ty útoky tak se zřejmě v tuto dobu nudí a znepříjemňují hry hráčům ,chtělo by to pořádně zabezpečit ,hraji od zhruba poloviny roku 2011 a takové to problémy se hrou nebyly je teda pravda ,že těch útoků poslední dobou je všade dost i v jiných sferách než je hraní her.Všem farmářům přeji dobrou noc xD a nerozčilovat se k vůli obrázkům.
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ach jo, tak se začínám obávat, že akci nedokončím, těch výpadků je moc, taky u hry nemůžu sedět celý den a zkoušet, zda to zrovna funguje - to, že se často nedostanu do družstva nebo že souhlas s používáním cookies je třeba odklikat v češtině i němčině je už vlastně jen drobnost :cry:
     
  7. mandelinka1951

    mandelinka1951 Zelenáč fóra

    Tak opět akce neakce. Už jsem z toho klikání otrávená. Farma každý den vypadne na několik hodin. Odpoledne se na ni už nedá dostat a pustí ji až před půlnocí. Nemá cenu kupovat pomocníky protože mi uteče čas výpadkama. Jsou to vyhozené peníze.
     
    kutilka70, moncicak7070 a Bokonon tohle ocenili.
  8. rettra

    rettra Pisálek fóra

    Už třetí den po 20. hod nejde zahrada včera jsem to vzdala. Ráno než jsem sklidila zahradu tak jsem jí 8 X musela otočit stále se to sekalo. Trubky jsem skládala 3X než se povedlo dokončit.
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  9. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    ... včera jsem aktualizoval (+ restartoval) celý den a nic. Nakonec jsem chtěl pc opravit velikým kladivem, ale je to jenom hra. Takže nou stres a frapé snad bude někdy příště.
    A aby to bylo zajímavější, tak musím aktualizovat při každém překlikávání mezi mapama, jinak se mi vše zobrazuje jako sklizeno. Klávesa F5 je teď po entru nejpoužívanější klávesou mého pc. xD
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
    pajaable a Bokonon tohle ocenili.
  10. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    uz 3x jsem nesklidil , tak akci nedodelam a to si kupuji pomocniky na mesic.každymu by jste meli dat aspon 30 hvezdicek
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  11. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    ro_ca,ještě musíš přidat klávesu Esc...na věčné odklikávání bílé plachty.
    Dnes se mě ještě nepodařilo nic dodělat,chce to pevné nervy.
    Všem pěknou neděli >:(
     
  12. lboza

    lboza Pisálek fóra

    mě to opět nejede
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  13. Bokonon

    Bokonon Obyvatel fóra

    Takže už zase 502 Bad gateway. V noci jsem opět učinil špatné rozhodnutí. Domníval jsem se, že už dost bylo výpadků a RT si s tím konečně poradil a aktivoval jsem bonus ke sklizni. Chyba.
    Nejdál jsem se dostal k rádoby vtipné hlášce "Pokud se ti z počítače nekouří, tak je pořád funkční a vesele načítá hru." Jenomže nenačetl ani vesele, ani nijak.
    Jediné co snad je funkční je neustálé potvrzování cookies.

    Edit: Hlásím změnu, možná k lepšímu. Ovečky se dokodrcají na 45 %, ale potom Gateway time out.

    Edit2: Sláva RT. Vypadá to, že to běží.
     
    Naposledy upraveno: 13/8/23
  14. lboza

    lboza Pisálek fóra

    na tohle nemám čas - ještě to zkusím odpoledne
     
    Bokonon, kutilka70 a ldivacka tohle ocenili.
  15. Spozy

    Spozy Pisálek fóra

    No tak zase nic... Bonusy jsou v pytli a nikam se člověk nedostane, pomalu už ani tady na fórum... Jestli by ono nebylo třeba lepší hru na den, dva zamrazit (prostě pokusit se vyřešit problémy a znovu to spustit tam kde se skončilo, lidi by nebyli naštvaní a zůstali by jim všechny bonusy co si aktivovali)... Takhle je to pořád čím dál větší opruz...
     
    Bokonon a kutilka70 tohle ocenili.
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ranní sklizeň asi nebude - už jsem 15 minut na 45 % a ovečka jak poskakuje nad kotoučem má jistě zadeček celý omlácený. Co se dá dělat. Hlavně aby se to rozjelo během dne a já si mohla hrát na instalatéra a sestavit potrubí.
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Já jsem akci odpískal, to nema cenu ,když jsem potřebuji jít nejde to a v noci když vstanu a fara nejde akorát mě to nastve že jsem vstal a nejde,ono nic nefunguje i když se přihlásím ani kombajn.
     
    Bokonon a kutilka70 tohle ocenili.
  18. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, tak zas nic, asi to nedodělám :(.
     
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Uź zase? docela opruz koukat na ovečky
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  20. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Konečně jsem se dostal alespoň do fóra. Ale ono vlastně není co napsat jen bych opakoval ostatní a jejich naštvanost na nefunkční hru.
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.