Frappé olé (9.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Frappé olé ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 9.8.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 15.8.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jedu jen na hlavní, na vedlejší dávám pauzu :)
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já si to rozmyslím, jestli se mám do toho pouštět potrubí mě moc nebaví a ani odměny moc nenadchli.
     
  4. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Odkedy som začala hrať po pauze, žiadnu akciu som nevynechala. Ale tu už váham.
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den všem, tahle minihra nepatří zrovna k mým nejoblíbenějším, ale vrhnu se na ni jako vždy, co taky dělat, když venku jen leje a hodně se ochladilo :p
    Tak ať nám koktejly tečou proudem a rychle se dostaneme k vytyčenému cíli :D;)
     
  6. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Lesní mýtinu nebourám. Nedávno jsem tam dal dekorace, co normálně hnijí v liště.
    Konec akce.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak já se do akce pustím, těším se .... moc si nevybavuji, jestli jsem tuto hru hrála a dojela do konce (musím zapátrat v minulosti) ;). Každopádně můj cíl je akci dotáhnout do konce ;):).
    Všem, kdo se také do toho pustíte, přeji hodně úspěchů a ať vás hra baví ;). Hezké úterý všem :)
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také tuhle akci nemám v oblibě ale vždy se našli hodní farmáři, co nám s tím složitějším spojením pomohli,tak tu snad mezi námi ještě jsou a pomůžou abychom my s pomalejším myšlením tu akci také zvládlixD
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ve FAQ byla chyba. Padátka budou vyskakovat na hlavní louce a divoké louce. Již je to opraveno.
     
  10. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Tak já konečně dávám pauzu........... uf. Je to fičák všechny akce dávat....:p
     
  11. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Také se ještě rozmýšlím, ale laskavec vysadím, a s napěstováním nebude problém, jistí to 2 Jacky a několik rostlinných bonusů (tentokrát se bedny s bonusy předvedly). Přeji všem, kdo se do akce pustí, ať se daří.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem na hlavní zasela jiřiny a na mýtině laskavec. Co už, hlavní zbourám a zaseju znovu. Ještě že jsem znovu vysazovala prales, večer už bych farmu nekontrolovala :)
    Hrát budu, obrázky pro potrubí jsou v FAQ, tak jde jen o to správně napěstovat a namlet...
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  13. elbedna

    elbedna Znalec fóra

    Tak jsem trubka zbourala mýtinu a jdu jí znovu zavalit stájema:cry:
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem se rozmyslela a dávám pauzu i na hlavní farmě, fakt akce moc nezaujala :p
     
  15. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky se do akce pustím, jen vím že minule nějaký dobrák poslal jak ty trubky dávat dohromady a šlo to výborně
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek se mi zdá velmi dobrý.O dekorce 2x2 ani nemluvím! Při OaD půjde na dračku. Do velkokapacitňáku nejlepší dekorka na farmě. Kam se hrabou troufalí karbaníci a neúspěšný experiment!
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Našla jsem v diskusi z roku 2020 příspěvek od hráče makak-magot. Jsou tam tabulky, snad stačí jen přepočítat podle aktuálního zadání. Bohužel, obrázky ve spoilerech už nefungují.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Počty potřebného akčního kvítí bude určitě nižší, protože makak-magot počítala se 78 (rovná) a 102 (ohnutá). Také padátek bude méně, minule se původně počítalo na rovnou 4 a ohnutou 5 stranových klíčů.
    Snad nám RT nepřipravil nějaké nemilé překvapení, když proti minulé akci podstatně snížil počet akčního kvítí i padátek.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem přepočítala tu minimální tabulku, snad správně.
    [​IMG]

    EDIT: jen aby se za těch 10 kol daly posbírat všechny potřebné hvězdičkové mince. Aby se nemuselo pěstovat mnohem víc a kola opakovat...
     
    Naposledy upraveno: 8/8/23
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Moc sa mi do akcie nechce ísť.Prvú akciu som robila tak ďalšiu som vynechal a teraz to je podobne.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.