Frappé olé! (30.5. - 5.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak určitě ......
    他們是簡單的數字
    8)
     
  2. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já to hraju lážo,plážo.Sbírám jen SK,na všechny hnojiva mám stromy a navíc si taky něco vytočím na kole štěstí.Banánů mám 450 a na nic,tak proč je sbírat dál a mlet na ně trubky a pěstovat akční.
    Zase velké zklamání co se týče TS.Furt dokola to samé,jen bříz mám v liště 25ks a všech stromů co jsou v nabídce,tak je ani nedám z protestu na plochu.Je to výsměch nám ve vyšších LV !
    A taj.stáje to samé! Proč mám 18-tou červenou pandu,8-mého dráčka a 8-mého tuleně or.?krokodýlů mám taky už 7ks,tak proč jsou v odměnách TS,které posílám vláčkem pryč?Navrhuji po každé akci s "vykopávkama" nám poslat vláček.Je to několikátá akce s ničím novým.

    LV 132
     
    Naposledy upraveno: 1/6/18
  3. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Prosím vás stala sa mi taká vec, že som zle uložila potrubie. Ako to upraviť?
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím zuzanka1122, klikni před to špatně uložené potrubí a cesta z potrubí se smaže v té části, pokud už si samozřejmě neodklikla dokončení.
    Vyzkoušej
    danda
     
  5. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Mě se taky špatně uložilo potrubí, ale namleté. Pokud někdo najdete 10 rovných trubek, které vám nepatří, tak jsou moje.
    Má vůbec cenu psát na podporu, když se to tu chybami jen hemží?
     
  6. zuzanka11221410

    zuzanka11221410 Perspektivní autor

    Juhuuuuuu, díky, díky, díky... a ja som klikala a nešlo mi to, tak som skúsila reštartnúť hru a už to ide :)
     
    burds a bursuk59 tohle ocenili.
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vďaka vytočeniu na kolese + 1 do stodoly na 6 hodín už nám polovičku potrubia poskladaných.Lepšie ako s drôtom do oka.Ta néé?Ostatné budem mlieť až budem mať zase dosť tých trúb;);).
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    VivianLive - Trochu nechápu - zřejmě jsi umlela trubky a nejsou ? Ani po restartu ? Tož asi ta herní podpora
     
    burds a Helena1313 tohle ocenili.
  9. atomo

    atomo Rádoby autor

    Ak neviete ako klásť potrubie,odporúčam exkurziu k nám na sídlisko.Všade tu menia teplovodné potrubie.To je skoro jedno,nie?Ináč-pestujem,začal som neskoro.
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nejdříve díky Makakovi za cesty. Vzal jsem línou cestou a ještě jí ořezal kde to šlo. Jediné dobré odměny jsou pro mě strom Popelka. Aktuálně chybí 278 trubek, bambus ještě 3 otočky a pár na noc se střednědobkou. Takže zítra by mohlo být hotovo (určitě bude napěstováno) a zpět na expertní plodiny. No nevím jak dlouho mi vydrží elán, protože nové levly jsou pro mne demotivující a pokud budou točit staré akce a ještě je ořezávat tak asi udělám papa. 200 lvl asi udělám - jedu rychlostí 1lvl/dnů a někdy i rychleji a potom uvidím jak na tom budu s úkoly a podle toho se rozhodnu co dále. Myslím, že hra jede setrvačností a RT se snaží získat co nejvíce při minimálních nákladech
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    5/10 dobrý to půjdexD
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    prvé kolečko potrubia mám za sebou, ešte aspoň raz si ho položím, ak by som náhodou našla v bedni s pokladmi poklad:music::D




    edit
    musím pochváliť RT, vyslyšalo nás a po reštarte potrubie ostalo položené, takže to mám bez inštalačných prác, len si popestujem;)
    ešte keby z okna akcie bola cesta rovno do mlyna....;)


    edit2
    a tak nič, beriem späť, po reštarte hry potrubie vymazané:sleepy::oops:
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
  13. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    na akci se těším. tak hurá na to.
    všem pěknou hru
     
    bursuk59, Helena1313 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    hotovo a jede se nanovo
     
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem vyzkoušela 3 bedýnky, z první byl humr, druhá byly bz asi do 20 tisíc a třetí SH, tak budu muset udělat i další kolo abych měla stonek a dál se uvidí až si stonek vyberu, děkuji za připsání TS na farmě z 3 úkolu, přeji příjemnou hru
     
  16. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Skali, prostě po skončení mletí se mi nepřipsaly a nepomohl ani restart. Řešit to nebudu, jsem v + a tu ztrátu jsem už dohnala :)
     
    bursuk59 a Skali tohle ocenili.
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Stonek mám...ještě dekorky do něj.xD Ňák se vloudila chybička ve výpočtu a tak melu pro zvířátka, zatímco stovky potrubí stojí ve frontě.Padátka asi zešílela,ať pěstuju jak chcu,furt jich mám 8-9 stovek navíc.Co těma klíčema chcou naznačit ? Žeby...?
    8)
     
    myš59, Helena1313 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    První kolo hotovo! Pojedeme nanovo?
    Zaseto mám,
    rozjetý jsem,
    teď možná dám
    dárečkům všem
    pozdravení cestou kolem...
     
  19. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    jak pozerám, tak pozerám, záhadný výbeh Viedeň z odmeny nikde:cry:

    Edit
    Sypem si popol na hlavu, nejako som sa ráno zle pozrela a tá úloha ešte nebola splnená, pomýlili ma zakvačnuté odmeny, Prepáčte za zmätkovanie
     
    Naposledy upraveno: 1/6/18
    MatysekKamilek, Helena1313 a bursuk59 tohle ocenili.
  20. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jedu Makakovou línou verzi;) za což děkuji Do obchodu jsem koukla a až bude dostatek penízků, pak udělám nákup
     
    myš59 a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.