Frappé olé! (30.5. - 5.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak včera jsem přišel z práce celý umordovaný, takže jsem ani po ničem nepátral. Rovnou jsem šel, sklidil a zasadil. No nějak jsem netušil, že máme jen 5 kytí. Otočil jsem dvakrát na velkých polích, zasadil na hlavní na noc a na zbytek farmy řepku, bo jsem ji promendil v nějakém úkolu. Ráno jsem sklidil 111 kousků, takže asi nehrozí, že bychom strádali. A i večer mi z 36 velých polí vypadlo z akční 24 klíčů, což na mé farmě je takřka zázrak. A co víc i pobočky jsou na tom skoro stejně - K99 a E110.
    První sklizeň dala 246, K255 a E244. Takže zatím jsem spokojen a tím pádem mohu házet akční i na noc a brzy to bude v kupě. Pak zase budu točit expertní - chvíli.
    A děkuji vám za duševní vzpruhu vašimi přestřelkami.:D:););)
    A Makakovi za vskutku excelentní tabulky - pro nás s menší prostorovou fantazií.:D:D
     
  2. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Ach jo,zase pěstovačka,ještě jsem utahaná ze schánění tiár a ted klíče:sleepy:nevím sice jsem začala ,ale jestli dokončím tod ve hvězdách.Hlavně v klídku,tak at vám to padá!!
     
  3. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    nechci být rejpa :D u 4 potrubí je špatný počet trubek ve verzi beru vše :) mělo by být 21 rovných a 22 zahnutých :) jinak moc děkuji za návod :)
     
    maribeja, Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Mám malý dotaz, ve třetím mlékovodu jsou jako odměna podivuhodné stromky, vybrala jsem je, ale nějak je nemůžu nikde najíto_O:sleepy:.....už jsem 2x restartovala hru ...a nic:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
    Helena1313 a vilm4 tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak já holky nevím ale klíčů máme v práci dost.
    Jak zámečnické tak svazky patentních i obyčejných.
    Pokud bude o ně zájem stačí napsat!

    Zašlu jak samostatně tak i na kroužku.
    Jo a pozor kroužek na klíče je prý starý vynález, který nám umožňuje ztratit všechny klíče najednou.

    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
  6. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Taky mě to pěstování kolem dokola leze krkem. Sice jsem začala, ale nevím, nebaví mě to. Přeji všem hezkou hru a ať se vám daří!!!!
     
  7. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Tak nebuď :p
    Opravdu jsem tam měl chybu, akorát jsem ji nedokázal z mobilu opravit (potřeboval bych něco s óóópravdu velkým displejem, ale mám malé kapsy - nejsem klokan, ale opice!). Ale už jsem u počítače a čísla jsou v původním příspěvku tak, jak mají být...
     
  8. prcek70

    prcek70 Pisálek fóra

    Mám totéž.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Uvidíme, ve kterém bodě to zvržu.....
    Žena touží po kožichu.Když se jí manžel zeptá, co chce k výročí, zajásá: Norka, miláčku!
    Není problém, manžel na to. Ale čistit klec budeš ty.
     
  10. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Hraběnka1951 A co bys chtěla ve hře zaměřené na pěstování rostlin a chování zvířat dělat jiného!? Nevím, proč se tady při každé nové akci někdo rozčiluje, že musí zase pěstovat....ale vo tom to je...tahle hra je přece o pěstování, tak už se přestaňte divit:p
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tuto akci dělám jen ze stereotypu, protože se snažím akce plnit všechny. Už delší dobu si všímám, že odměny jsou čím dál hubenější. Nedivím se, že spousta farmářů akce neplní a raději pěstují do stodoly a plní úkoly v družstvu. Viz tato akce, pěstovačka jako blázen a v odměnách jen drobky co spadly RT ze stolu. :(
     
  12. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Odměny opravdu nenadchnou,ale dekorka Mléčný bar je pro milovnici a obdivovatelku býložravců(s výjimkou těch bledých,vychrtlých co nejedí zvířátka),kterou jsem,snad povinná.
     
  13. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim, farmari, ja se do akce pustila, ale taky nejak zlehka, nemam volne ani 1 a 1/2 plochy, mam taky par stromu, zvirat a vyroben, bourat zatím nebudu, tuhle akci beru spis jako oddechovou a chovam si něco malo toho, co potrebuji (a ze toho je!). Poslední dobou jsem taky zrusila mych téměř 200 mil. krejcaru, jak porad něco potrebuju dokupovat, no taky bych s tim mela něco udelat, tech par mil. kr., co mam na konte, by mi při nejake akci, kde bych musela dokupovat, nestacilo :) Takze uvidíme, zatím jedu zlehka, ale padatka padaji tentokrát vic nez slusne :)
     
    maribeja, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, také postrádám ze 3 úkolu TS, až teď jsem si přečetla forum a zjišťuji, že jsem na tom stejně jako ostatní farmáři, kteří ukončili 3 úkol ve kterém tyto TS byly, děkuji moc za připsání
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj lidi a hezký slunečný den.
    Prosím o radu,co dělám špatně? 1 jsem udělala a na 2 pozici mě to nepustí,ukazuje mi to to:
    [​IMG]
    při tom to ve stodole mám:[​IMG] Děkuji za radu;)
    Aha děkuji moc,bylo to v tom.Dokud jsem nezačala spojovat,nic se neukazuje:)
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
    Helena1313 a Jonsdorf tohle ocenili.
  16. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Nemas to potrubi vubec pospojovane. Takze myslim, ze ti to ukazuje, co mas ve stodole, ale musis to naklikat a pospojovat.
    Ja jsem si k tem 100 procentum vytocila jeste 200 procent! Jsem v soku :D
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký sluneční dník :) se mi večer taky podařil bonusek a dobře se rozpěstovávalo. Dnes brzičko musela vstávat, tak mám další otočky za sebou. Klíčů padá hodně a tak jsem namlela, začala skládat potrubí ... páni, jsem to ale nešika xD

    [​IMG]

    Určitě beru všechny odměny i když se musí hledat :p Došel bambus, tak čekat a už se těším až bude farmička ve svém režimu :p


    [​IMG][​IMG]
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nezapomněl někdo říci RT ,že došlo rozšíření farmy až do levelu 300 a tak tomu by mělo odpovídat bodové navýšení dekorací? Nejlépe X x level BZ,BBZ! Jak jinak motivovat hráče ve vysokých levelech parky nabouchaných humrama, idolama apod.?
    k akci:nic moc o_O
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    kaolin11:
    Já bych spíše kvůli exponenciálnímu růstu diference mezi BZ dvou po sobě následujících levelů pro levely 200+ uvítal řádek, který by dával odměnu ve výši konstanta^N, kde N je číslo levelu na farmě. Taková odměna 1,07^N , by pro N=200 byla O=752 231 BZ, pro N=201 O=805 636 BZ, N=202 O=862 031, ... , N=210 O=1 481 130 BZ, ... , N=220 O=2 913 607 BZ, ... , N=230 O=5 731 507 BZ, ... , N=299 O=610 589 775 BZ.
    Prostě by nárůst odměny za řádek byl také exponenciální.
    Záleželo by jen na tom, jaký základ by se umocňoval ( 2 nedoporučuji, protože 2^200=1,6x10^60) xD

    EDIT:
    1) Nebo by takový řádek dával 0,2% z množství BZ potřebného k dosažení následujícího levelu (tj. pro získání 100% potřebného množství BZ by musel hráč takový řádek aktivovat 100x20= 500 x ). Kdyby se dal aktivovat 1x za 24 hodin, potom by jen jeho pomocí trval level necelý rok a půl. Pro hráče, který by dosáhl levelu 200 by to znamenalo, že jen pomocí tohoto řádku by mohl dosáhnout za 150 let. Sice tovněž nereálné, ovšem přece jen je to reálnější než dosavadní prosté násobky dosaženého levelu.

    2) Případně by se přičítal po aktivaci řádku nějaký zlomek celkového dosaženého množství BZ (třeba tisícina). Každý den by tak hráč přičítal více podle toho, kolik celkem dosud nahrál BZ. U mě např. by to bylo 317 455 BZ a další den zase o něco více...
     
    Naposledy upraveno: 31/5/18
  20. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Já jsem se nerozčilovala, jen jsem to konstatovala, co takhle třeba stavět ZOO, když máme tolik zvířat, která na farmu nepatří, nebo stáje pro koně či jiné hospodářské budovy pro zvířata, která běžně na farmě žijí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.