Frappé olé! (30.5. - 5.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Co je u jednoho v noci, je jinde odpoledne nebo ráno - to máš těžký, nelze se zavděčit všem. Kvíčalo (to máš za ty saláty xD)
     
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali, dík. Ale sklizeno. Jsem si nevšimla posunu akce :mad:
     
    burds, vilm4, myš59 a 1 další uživatel tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - tak holt nasadíš ostřejší tempo a pajdátka doženeš ;)
     
  4. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Ještě , že jsem nezačala sklízet a kukla do diskuze .
     
  5. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali. Jj. Jedu přes mobil, vidím, už mě to pustilo a hrrr do akce. A koukám ~ já nemám akční :D
     
  6. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    To je vlastně zase super že jsou pořád nějaké potíže, člověk je pak už tak nějak předpokládá a raději si věci několikrát ověří. Takže u mne v pohodě, před sklizní jsem raději koukla do infookýnka ve hře, akce nikde, tak jdu sem, a sklizeň díky tomu sedí na svých políčkách. Ještě že ty problémy jsou tak časté, kdyby nebyli, už bych teď měla sklizeno předpokládájíc no problem.
    :p
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Skali děkuji :) i já nejdříve utekla sem, protože po otevření farmičky na mě vybafly tři obří manybalíčky xD a díky tomu útěku nesklidila. No váhám a asi si hodím korunou :p
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vyjádření od Pajdy je trochu nicneříkající.
    Akce je odložena, nebo mám ještě čekat na spuštění ?
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Počkejme minutu a uvidíme :D
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jdem restartovat hyn sa hukáže jestli jsou to saláti a nebo odbornícixDxDxDxDxD


    tak asi odborníci 307 klíčů;)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  11. dragvla

    dragvla Pisálek fóra

    Chci se zeptat,nemám akční kytku.....padátka padají,ale nemám co sázet
     
    vilm4 a myš59 tohle ocenili.
  12. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Že já blbaňa natěšená vlezu na farmu, sklidím, ale ouha, není co nasadit, pač akce, která měla začínat v 16 hod. nezačala ani v 17:55. No, na červen už jsem pomocníky nekoupila a dál se uvidí.
     
  13. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Do akce asi půjdu,ale nijak extra se nebudu hnát abych nutně stihla celou akci :)
     
    maribeja, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  14. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Pikantní na tom je, že se už poučili a pro jistotu nás odhlásili i z diskuze a už se oproti minule ani nešlo ani přihlásit.
    Je vidět, že RT je schopen se poučit z minulých chyb... :)
    Ještě kdyby jim to šlo i ve hře samotné... ;)
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    trooperka : ehmmm ... Pajda Pajdovič psal v oznámení (které se nedá přehlédnout pokud čteš nové přízpěvky) že údržba bude minimálně do 18:00
    Logika velí že před 18:00 hodinou není dobré sklízet.

    A pořád se lidi nenaučí napřed pořádně číst a potom teprve jednat.
    Je to marné, je to marné, je to marné ............
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) už to jede, 305 klíčů ve skladě, akční zaseta ...
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zkus zrestartovat hru (odhlásit a znovu přihlásit). Pokud bys ani potom semínka akční neměla, kontaktuj herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Už mi to leze krkem. Soutěž zase začíná údržbou, po možnosti otevření nejsou akční a ve finále nám jich milostivě dají jen 5, i když jsou to 7hodinovky. Hlavně, že víme, za co máme zaplatit, když chceme v klidu dělat soutěž. Chtějí hráče úplně otrávit a hru zlikvidovat, nebo z nás dělají jen stádo hloupých ovcí? Hrají téměř od začátku, ale s čím dál tím menší chutí a bez elánu.
    Všem hezkou hru a ať vám to padá,
     
  19. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    10 klíčů - vskutku skvostný začátek. >:( Ale co můžu čekat, po šesté jsem sklidila už jen pár stájí. Všechno ostatní bylo sklizeno o půl hodiny dřív, když jsem dorazila domů.

    Bezejmenný - Ne každý první zamíří na fórum. Já si chtěla první v klidu zasít a na fórum se podívat, až když budu čekat na sklizeň akční. A vzhledem k tomu, že o půl šesté už jsem se normálně přihlásila, nenapadlo mě, že by mohl být nějaký problém, natož že došlo k posunutí akce.

    No, teď už je to jedno. Není to první akce, kterou začínám bez přípravy. Ačkoli jde o první, u níž jsem přípravu měla, a přišla nazmar. :(
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Po přihlášení je úplně nejlepší zkontrolovat akční lištu a secí tabulku, event. novinky (když už tedy nechci lézt na fórum) ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.