Frappé olé! (30.5. - 5.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) a zase mlíko ... to jsou ale skoky, od totemů k pavoukům a teď mléčný bar ... asi mi bude špatně xD
     
  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    makak-magot - děkuji za rozpis, mam rada, když vím kolik čeho potřebuju. Začnu pěstovat a uvidim, jak to bude padat. Pak se rozhodnu jestli plnit komplet nebo půjdu línou variantou:)
     
  3. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dík za zkratky, uvidím jak to půjde,ještě se peru s pavoukama,ty asi kvůli pavučinám nedodělám a poslední totem? Já hlava dubová, skopová doplnila nějaké úkoly v družstvu a samo dala i pandy a ted se marně ji snažím zkřížit ,asi ji koupím za hříšné peníze na trhu
     
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    mám teďka na sázení obrovského bambusu celou volnou divokou louku bude to dost dobré pěstování ale myslel jsem že se bude sázet i na plantáži,v pralese a na křišťálových vodopádech ale spletl jsem se smazal jsem si z pralesu stromy to byla chyba ale na tu akci se moc těším i když ta akce je už po několikátý
     
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj tak super akce minule jsem na to kápnul jak na to i bez plánu a pak jsem jen dodal co potřeba už se těším.
     
  6. llew65

    llew65 Vážený autor

    Asi si konečně odpočinu od věčného vysedávání u kompu. Vůbec mne tato akce neláká. Rostliny s nesmyslným časem a odměny nic moc. A zase vyskakovátka a pokud budou nastavena jako tiáry teď na baharamě, tak se odmítám rozčilovat...
     
  7. slootr

    slootr Baron fóra

    Mi delší kytka vyhovuje. Tři sklizně denně, za 3,5 dne napěstováno podle tabulky na předchozí stránce na max a s tím se asi spokojím. Hlavně nesmím zapomenout vrátit JC, co jsem odstěhoval na ostrov. Ono to zas nějak dopadne.... Mohla bejt ta pauza na hlavní farmě delší. Stihnul jsem jen dopěstovat stávající plodiny, co mi sežraly různé úkoly. Na expertní nedošlo. A ani to dopěstování neni ještě úplně v cajku. Snad brzo přijde zas nějaká šlechtící akce, to se pak dá pěstovat dle libosti, velebnosti.
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vezmu tě má milá rovnou k nám
    kolem louky, lesy, hejna vran,
    všude samá kráva....

    .... Chlapi někdy trochu prudký jsou,
    holky s motykama tancujou,
    po šestnácté táhnou do polí,
    nikdo se tam nikam nežene,
    máme traktory a né, že né,
    až to spatříš ledy povolí.

    Na pripravu dlabu, pac ze sedmihodinovky to musi napadat i kdyby nechtelo a stejne vzdycky akorat drzkuju, ze mi to neroste. Mam v planu si co nejdriv natahnout tlapky a vyhrivat se na slunicku, takze se s tim nechci crcat... avsak mam dilema, zda se chytnout line opici stezky, protoze jestli uz ji vcera makak probehl, urcite z nej vyskakaly nejake blechy (ja je znam ty opice - porad si neco lovi z kozichu) a ty bych teda do sve srsti nerada :p;)
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
  9. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou. Pokud chceš něco dopsat, použij u prvního příspěvku tlačítko "upravit" a pak tam můžeš dopsat, co potřebuješ. Děkuji, Skali
    Moc děkuji - jsi hrozně trpělivej a šikovnej
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/5/18
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdysi dobrá akce.
    Schválně jsem se díval na ty minulí a nestačím se divit jakej je RT žgrt.
    Až bude příští,mám strach abychom vůbec nějaké mince dostali!:p
     
  11. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Doufám, že můžu např. přes žlutou odměnu táhnout hnědou trubku.

    EDIT: o_Odměnu mi vůbec nejde, jako spíš o kratší cestu.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/18
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Nebylo mlíko nedávno? Nepojedu, sice mi dlohodobky vyhovují ale sklidila jsem dřív a mám na ploše všechno ze všeho nic nevyskočí, políček volných málo. Další stonek mít nebudu nevadí. Bavila mě bubu akce, na bahamě to neskáče ani když akci nejedu navíc mi odpadlo dost sousedů po výpadku se rozloučili a na chvilku budou hospodařit reálně. Vrhám se na produkty, trh je výhodný ke zbohatnutí není třeba beden. Papáček a užijte si mlíčko to neplatí pro alergiky. Až tam poteče kozí možná jednu akci dám ale neustále dokola ee.
     
  13. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Zdravím všechny hrající i odpočívající farmáře , mlíkárnu mám ráda a o to víc, když nám někdo udělá dokonalou přípravu.
    Moc děkuji makak-magot [​IMG]
     
  14. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Makoku, to je supr, díky za obě varianty, aspoň se dá vybrat a fakt se neplahočit za vším :) Díky a hezkou hru
     
    vilm4, myš59 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem trochu přehodnotila a prodloužím si pauzu na farmě a akci nepojedu, je třeba spousta expertních plodin a při vyhlídce na nové levely a nové pěstování vůbec nevím, kdy to pěstovat, asi si začnu akce vybírat a když to bude něco stále dokola za nic moc odměny, jako je tato akce, tak dám pauzu. Asi bych při lepších odměnách více váhala, ale 7 hodinovka na akční kvítí je dlouhá, to tam můžou rovnou být expertní
    ;):music::D
    Úplně bych zapomněla: moji milý zásobovači dárků, posílejte někomu jinému, snad vás to přečte více, než v minulé akci, nějak se mi pavučinky nahromadily, bude spousta BZ a Kr
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Taky toho dost vynechám. Ne že by se mi akce nelíbila, ale nejspíš nebudu mít čas. O víkendu nemám čas vůbec (jedeme z holkama pápá) a abych do toho sypal SH o tem nemůže bejt řeč. Takže něco zkusím ale hnát se do cíle nebudu.
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A to já zase mlíkovou akci pojedu, líbí se mi. Ale určitě zvolím cestu líného Makaka :)
     
  18. dastra

    dastra Pisálek fóra

    Makak-magot je genius. Líná varianta je super!
     
    vilm4 a myš59 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hlavně nesklízejte ! Akce ještě nezačala. Až v 18 hodin ;)
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nemůžou tyhle údržby dělat v noci nebo dopoledne? saláti:oops::wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.