Frappé olé! (29.1. - 3.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Nazdar všem, po sklizni nejdelší plodiny na dvou plochách (hořec) a v lese super-obrstromů a dlouhých sájí mám 152 klíčů..... nic moc teda. Nemám žádné Johny citróny, tak tím to asi bude? No tak hurá do toho!
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Skali omlouvám se, myslela jsem, že zmíněné lepidlo už neexistuje:(
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Asi si budem musieť dať nejaký čas pauzu,lebo začínam kopiť chybu za chybou.Neviem na čo som pohnojil stromy z vrtuľkami ešte aj zasadil bambus bez gaštankoveho riadku,bielej nevinnosti a vianočky:cry::cry:.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    makak-magot Tak ti nevim, opicaku... slintajicich dam tu mas 6 stranek a na staveni se do fronty mne moc neuzije, jenze: na to, ze probiha nejaka akce jsem prisla az ted, takze neni zbyti - jdu rozpestovat a posilam diky ;)
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda dovedne ukryte akcni (druhe akcni)... na jednu stranu malem zasazeny jiny a pak zdeseni kde je ta spravna :)
    Safran zapracoval, 153 kusu, no neni to zadny zazrak, ale nejak ta delka kytky uz neni tak videt...
    Kolik je potreba na stonek se nebudu zajimat, dokud to nebude mit smysl, nechame to na konec tydne...
     
    babina51 a myš59 tohle ocenili.
  6. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    214 klíčů..dvě plochy šafránu a jedna obrstromů s velkokapacitníma chlívkama .... ty nebudu bourat,pojedu na dvou plochách a snad to dám :) jako vždy :)
     
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    a já na akci přišla teprve ted:cry:pěstuji a kombinuji do pináty party, furt mi něco chybí a ted ještě trubky :oops: No za hodinu uvolním jednu plochu a začnu aspon tam,než dodělám párty;)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jsem teď trošku zmatený. Myslel jsem že řádek je jiný než je tady uvedeno.
    Už se mi ty akce asi moc pletou dohromady.
    O BZ / BBZ nestojím ani trochu, takže stonek vynechávám a jdu jen po odměnách z pytlíku "další"
    Možná že bych pořídil jednu dekorku, pro někoho kdo by nestíhal. Takže kdyby někdo nestíhal, určitě dejte vědět na konci akce.
     
    milostivas a babina51 tohle ocenili.
  9. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak už naplno rozpestovávam. Len dúfam, že účasť na tejto akcii nebudem ľutovať, zdá sa mi totiž trochu podozrivé že sa tu ovjavila takto neplánovane a v oracule sa už naplno hovorí o blížiacej sa kráľovnej, ktorú nám minulý rok spustili 3 hodiny po oznámení, kto vie či nie zámerne, aby nám to sťažili a teraz sa o to pokúšajú takýmto spôsobom. :p A myslím si, že fakt že je 29teho a ešte nemáme kalendár aby sme pekne všetci začali frappé olé to trochu potvrdzuje.. :music:

    Tak ale snáď sa mýlim a nie sú až takí zlí.. :D
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    já si jdu jenom pro stonek ostatní odměny mě nezajímají půjdu pomalu jenom 1x za den akční jinak si budu pěstovat to co potřebuji do ukolu


    Edit--žádný strach královna přijede 7.2. ale bude tu dědivka 1.2 někde už ofi je
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    babina51 tohle ocenil(a).
  12. larelay

    larelay Analytik fóra

    .macca.: děkuji, vypadá to, že i obchodovat a darovat bude (osmého?).
    Tak aspoň něco, trubky mne dokonce tak neoslovily, že jsem poprvé jela bez přípravy, tudíž vypadávátek nula, možná jedno ze slunečnice, kterou jsem dala při rozpěstovávání. Ale to půjde a taky je pro mne priorita stonek, ani u nostalgie jsem nevybírala sazeničky, bývá to akorát do lišty. Začátky roku bývají slabší, snad to po zbytek roku bude na farmě i něco jiného, než jen opakování starých akcí, to teda nevím, jestli bych u hry zůstala... :(
     
    milostivas, babina51 a evainfo tohle ocenili.
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj,
    zaregistrovali jste poněkud nezvyklý čas ukončení akce?
     
  14. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Prosím vás poraďte mi kolik mám pěstovat..RT tým už to nepočítá jen čeká na účtu prachy. Byly doby kdy bylo napsáno tolik čeho a tamtoho a teď... nic a kino ve městě je taky na TRUS .Zrušte to kino a dejte tam přímo reklamy .Já se překonám vemu týden dovolené a PAK to dám na youtube pod názvem sleduj blbe. JO a klidně si mě blokněte to je to jediné co umíte
     
    pavca67, babina51 a Krakenka66 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný Predbezne se hlasim s pocitem, ze nebudu stihat, protoze potrebuju jit slavit ;) :D Povedlo se mi prave po nekolika letech odkoupit zpet dva pozemky lesa, ktere moji pribuzni (netusic, ze jde o les) prodali druzstvu, coby ornou pudu a tudiz: kaslu na celou virtualitu! Jdu zaplatit realnymi penezi za neco, co je realne a jeste z toho budu mit radost, ze muzu platit - mate to nekdo? :pxD
     
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    rossi1972: Makak-magot byl tak hodný a ušetřil nám práci: kuk
     
    milostivas, babako a babina51 tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem začala až o půl páté, dnes se to sekalo a já se stále tomu divím :p. Opět pojedu na necelých dvou plochách a s prací bych mohla zvládnout tři otočky denně .. nechutně brzy ráno, odpoledne a večer jestli nepadnu xD klíčů vypadlo 215 tak dobrý začátek. Bonus tentokrát žádný, tak budu muset pěstovat a pěstovat .. se nedá nic dělat :p .. hlavně ať je hodně těch klíčů ;)
     
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    No ja sem hnup misto bambusoveho sem dal balonkovy kvet xDhlavne ze akci mam od soboty hotovou :p
     
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Je to tedy opravdu maglajs.
    Koukám do toho jak husa do flaši a dobu přemýšlím co že to mám vlastně zasadit.
    Klíčů mám 293 z toho 12 od sousedů plus jeden ze stromu.
     
  20. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Tak nějak jsem z těch akcí co se na nás valí zmatená... farma ne ta to má jasné :wuerg: došlo zuzanino superko SH také dochází stodola začíná být prázdná, zvířata řvou hladem.......:cry: a já vzteky >:(
    Jo klíčů 199
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.