Frappé olé! (29.1. - 3.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Pokud se nemýlím, tak obrázky makak-magot nevynechají žádnou minci, takže tlačítko by mělo nakreslit úplně stejné. Minule jsme to zkracovali kvůli ostatním odměnám, které se nevyplatily, ne?
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Jé Skali já blb na tuhle možnost nepřišla i když při jiných věcech než je hra to dělám běžně.Z toho plyne že už jsem z té hry zpitoměla.Akci dělám.Tuhle jsem skončila včera a tedˇjen dodělávám dekorku.Ale potřebovala bych také někdy došlechtit.To je akce za akcí a došlechtit není kdy
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    ašada01 - no jo, nic jiného tam není, to mi uniklo. Vycházela jsem z instruktážního videa, kde jiné odměny jsou, ale v jednotlivých levelech nikoli. Video zřejmě použité z minula. No uvidíme, až to začne. Ale i tak si budu vybírat, za kolik akčního získám kolik mincí a plány si budu upravovat.
     
  4. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ahoj všem. Červenám se, díky za chválu. Ale hlavně děkujte voličům v našem okrsku - nechodili, v komisi byla nuda, tak jsem vytáhl notebook a maloval si. A když už to vlastně vzniklo za "státní peníze" (odměna za oba volební víkendy v komisi plus jedno školení je závratných 1500,-), tak prostě bylo nutné to zveřejnit, ne?
    ašada01, krakoramaja a další: Ano, moje návody jsou maximalistické, kdy vyberu všechno. Namalovat mapy zahrnující "co už se nevyplatí" neumím - každý má totiž vlastní kritéria... Ale asi taky některé cesty zkrátím.
     
  5. dědoušek

    dědoušek Pisálek fóra

    Ty narozeniny mám už dva dny hotové tak co se kroutíš
     
    ivetakuc, Kolomajzník a babina51 tohle ocenili.
  6. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Narozeniny se dají když tak dodělávat na Baharamě, aspoň akční. A tohle by měla být úroveň nízká, tak snad není nutné kvaltovat hned od začátku.
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Minule mi to šlo dobře, takže nemusím zmatkovat že se v té vědě zvané trubkologie nevyznám.
    Jen ty padátka mi zase přihodily pár stříbrných vlasů. Za chvilku si budu muset barvit vlasy abych nevypadal na 80.
     
  8. rara42

    rara42 Pisálek fóra

    makak mockrát dík
     
    ivetakuc a babina51 tohle ocenili.
  9. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj akciu budem robiť určitea s nápovedou od makak to pôjde ľahšie
     
    ivetakuc a babina51 tohle ocenili.
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já to tedy nepočítal, ale doufám, že ty prostorové odměny hodí aspoň 400 mincí. Dělám si zálusk na oranž bonbony. Samo, ten rys je další priorita a pak SK a a a uvidí se
     
    -Kuteno- a ivetakuc tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Hmmmm, tak to nevím, kdy se připravím
    ještě dojíždím narozeninovou dekoraci ve speciálním úkolu v Družstvu
    a taky Piňaty (ty mám momentálně 11/10/11/10)
    ...a tato akce bude o vypadávátkách
    vzhledem k tomu, že mám cca 100 ks SH, tak nebudu moct honit vypadávátka přes Karafiáty a spol.

    na druhou stranu, potrubí s koktejly mi minule docela šlo...


    EDIT: No, tak jo, no, jak mi Jan.Svátek připomenul, květiny nebudu krmit ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/1/18
    ivetakuc a evainfo tohle ocenili.
  12. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne, akce se mi líbí, je stonek, jdu do toho!!! Nynější akci jsem dodělala dnes ráno, časovku dokončím večer, tak už se fakt těším. Jen je zítra hlídání, tj. v poledne vyzvednout Adámka ze školky, hlídání až do večera a návrat domů v úterý dopoledne. Ale to se zvládne.
    Posílám moc velké díky makak-magot za skvělý návod. Ať se nám všem daří.
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Mám dojem, že opičák tam dal minule i minimalistickou verzi, vybrat vše nebo jak co se nejrychleji vymotat a tou jsem se řídila.
    Skali, barevné potrubí není špatný nápad, u špenátové zeleně nevidím problém, ale mrkvová nebo tomatová se liší, a v prodeji je i ta druhá varianta, pokud motorkář nakoupí podle Tvé rady a pak bude na stole skládat tomatové těstoviny v domnění že jsou mrkvové...
    Podívám se, jak jsem na to se šnorchly, poslední dobou mám nějakou spotřebu;):)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - však on si poradí, je to kluk šikovná xD Jen by si ty nudle měl nalepit, bo až přiběhne ten jeho obrpes a drbne mu do stolu, nedá to už do kupy ani instalatér :eek:
    PS: chtěla jsem to vyzkoušet, ale mám ve špajzu jen špagety a vrtulky. Jsem v pytli :oops:
    Jinak se na akci těším, bo za ty hvězdičkové mince si můžu zakoupit co chci. A když nebudu roupama vědět co ještě chci, tak si koupím farmářské mince a za ty si zase můžu koupit, co chci xD
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na screenu stačí občas v malování (či jiném programu) upravit kontrast a barvička bude jak být má... a odfotí to určitě hned po poskládání, určitě se svými mazlíky má zkušenosti... baby vymýšlivý :) věčně nespokojený :inlove:
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jen aby... do doby než Ti začnou docházet pokladní stvzenky za nákup těstovin, vždyť nejde jenom o barvu, kolínka se například vyrábějí v několika velikostech, totéž platí i pro rovné těstoviny,víš kolik sáčků bude muset nakoupit?:)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, to už je profesní deformace, to sem netahej, please xD
    Ale pobavilo :)
     
    ivetakuc a GordonSargent tohle ocenili.
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Dámy.... vaše starosti na moje krovky ,-) Barevné odlišení bylo vyřešeno hned v prvopočátku... stačilo si přečíst dokumentaci k tomuto projektu.... strana 327 bod 2 ,-) Ale kdyby ste náhodou neměly co řešit, tak vám mohu dát několik návrhů na plodnou debatu... 1. jak vyřešit křížení potrubí?, 2. co s nenechavou kočkou?, 3. lepit sýrovou omáčkou nebo nutelou.... slaná či sladká varianta?, 4. držet se dnešního trendu a těstoviny domácí nebo je sprostě koupit?, 5. použít hladké či vroubkované potrubí? ,-)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vroubkované - lepší drží 8) Nenechavou kočku dát psovi :oops: Křížení potrubí bude oříšek - to nechám chytřejším. Lepila bych bílkem (lze použít na slano i na sladko - dle momentálního rozpoložení - ovšem pozor na kalorie).

    Edit - tu kočku psovi beru zpět (ochránci, že). Takže taky přilepit ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/1/18
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Casey27: Skali má plusové body. A těstoviny domácí, abys neměl čas být tak rychlý. xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.