Frappé olé! (29.1. - 3.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Makak-magot-velké díky!Jenom překreslování plánků(nemám tiskárnu) jsem dělala 2x,neboť zvořu i nezvoratelné.Jsi king a hvězda václaváku a moje spása.
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    Také moc děkuji makak-magot, to je snad jediné pozitivum na této akci, když někdo tak nezištně pomáhá. Potrubí mne nezaujalo ani napoprvé a teď to nebude jinak. Odměny ze řádku o náhodě, čas dekorací, pokud bych je nedávala do stonku, naprosto k ničemu (nešlo by to prosím dát to hlášení směřované výš, že je lepší dávat čas dekorek na 12 hodin?) a poslední dobou se mi ty malůvky ani moc nelíbí. No, ale byly i horší akce a aspoň na farmě nebude nuda.
     
  3. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Potrubí mě posledně bavilo a další oranžovou rysí noru bych taky užila. Do téhle akce určitě půjdu.
     
    ivetakuc, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  4. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    makak - díky za návod.Já si každý obrázek vyfotím mobilem a nemusím to kreslit.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte děcka - nechci vám do toho zase kafrat, bo třeba vás to překreslování baví, že jo ;), ale není jednodušší si otevřít na fóru v diskuzi příspěvek od makak-magota s rozkliknutým potřebným obrázkem levelu, který právě děláte ? Pak už se vždy jen překlikávat mezi hrou a diskuzí ;)

    [​IMG]

    Já vim...Už mlčim....Zase zalezu pod šutr xD
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Skali: Žádný takový.... hezky si zůstaň venku... je tu plno ,-) Pokud to chtějí jen kreslit nebo fotit tak to je ještě v poho ne? Počkej až si to nechají třeba vytetovat na předloktí ,-) Já si koupil kolínka a penne.... hezky si to potrubí poskládám ,-)
     
  7. juliansebota1995

    juliansebota1995 Zelenáč fóra

    Akci tentokát plnit nebudu odměny jsou hrozné!
     
    ivetakuc a maribeja tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Casey27 - pokud si chceš plánky z těstovin poskládat, tak bych to asi ale nevařila. Přeci jenom akce začíná až v pondělí, zkysne, to voschne to, fujky to :wuerg: Ale jinak dobrej nápad ;)
     
  9. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Makak-magot velké díky za to, že se snámi nezištně dělíš o návod, minule i teď!!!
    Skali - díky za přísp. 45, už jsem si říkala proč to kdo překresluje ručně......
    Casey27 - vtipné, s těmi těstovinami, díky za pobavení
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Skali, no, myslím, že Casey27 to varené potrubie skôr zje, a potom bude len odklikávať nápovedu:D;)
    akcia fajn, akurát budem mať málo plochy, musím si dopestovať SH na kráľovnú8), nezostali mi ani núdzové zásoby:oops:
     
  11. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    MatysekKamil - Vím,že začíná až v pondělí, ale to právě jsem v práci a rozhodně ve 14.00 nezaseju...taková příjemná relaxace to překreslování, ale rozhodně si otevřu návody
    všechny tajemné stromy i stáje dozrály a zase skoro nic, stáje všechny do lišty a ze stromů jen modřín a sladký kaštanovník.
    Stále chybí kamzík.
     
    ivetakuc a maribeja tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Katule: :)
    Mám výhodu MD, ale nevýhodu neustálé "pohotovosti" na tel.... kdykoliv, kamkoliv pro toho svýho chlapa jedu atd. Njn, řidič MKKD :D
     
    ivetakuc, maribeja a Y_n_O tohle ocenili.
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Také musím poděkovat Makak-magot je to super,moc nám pomáháš.Už minule jsem jela podle tvého návodu a měla jsem to zkopírované tak jak píše Skali, kreslit by asi nedopadlo dobře a kolínka bych neměla na stole kam rozložit. I když ani tento nápad nezavrhujixD

    Skali-špatně jsem to napsala,vím co myslíš,na jedné půlce jedu farmu a na druhé mám otevřenou diskuzi s obrázkem,podle kterého jedu (nic nekopíruji);)
    dělám to trošku jinak,diskuzi si dám do záložek (po konci smažu) dám do nového okna a nahoře vpravo čtverečkem zmenším na půlku plochy,to samé zmenšení udělám i na farmě a mám dvě plochy na kterých mohu pracovat,nevím jestli to je pochopitelně napsané,já to jinak popsat neumím:sleepy:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/1/18
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Makaku - díky, díky! V mém zuboženém stavu je to velká pomoc.
    Cassey - nezklameš. Rozesmál jsi mne tak, že mne bolí v krku, píchá v boku a tečou slzy s rýmou. Jdu zbaštit 2 paraleny a zalehnu.
    Sice mám ještě jednu sklizeň, ale ona se mi do zítra neztratí.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - nemyslela jsem nikam nic ukládat, kopírovat a pod. Jen si prostě nechat otevřené fórum - příslušnou (tuto) diskuzi na straně jedna, kde se ten příspěvek s plánky od makak-magota nachází. V tom jeho příspěvku si pomocí toho spojleru otevřít příslušný obrázek levelu, který zrovna pojedu. A jen se překlikávat ze hry do diskuze a zpátky. Ta diskuse zůstane zobrazená přesně tak jak byla
    - tudíž i ten obrázek bude otevřený (pokud se teda z fóra neodhlásíš, nebo si na fóru nevlezeš někam jinam).
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, a já si myslela, že jsem zaostalá, nic nekopíruji a nemaluji ,protože to neumím. zato jsem měla při minulé rourové akci v liště rozkliknutý makakův příspěvek a podle toho se řídila. Když jsem se mezi potrubím ztrácela, tak stačil jen okamžik na to, abych se podívala kudy vede cesta a makakovi nadále plně důvěřuji, určitě nás zase bezpečně provede. Díky:)
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    No, mi teda minule bohatě stačilo to tlačítko ve hře, které postaví potrubí za mě. :D Každopádně na akci se těším, protože stonek je celkem zajímavý a v dodávání se dá pokračovat i po dodělání 10. levelu.
     
    Naposledy upraveno: 28/1/18
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - já porád přemýšlím, jak to bude dělat motorkář s těma nudlema v těch vyšších levelech, kde jsou už tři barvičky :eek:
    Leda, že si koupil takové ty barevné (mrkvové a špenátové) :p
     
  19. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mně taky stačí nápověda ve hře jako Dobenovi. Podle toho, co chci vybrat, si ji upravím a jedu. Někdy je zbytečné plýtvat potrubím kvůli jedné minci nebo jiné odměně, o kterou nestojím. To raději udělám rychle všech 10 a jedu to znovu, protože za každý level je těch mincí víc než posbírám po troškách. A úspora bambusu i padátek je znát.
    Nicméně makak-magot je borec a jak je vidět, spoustě lidí pomáhá.
     
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    makak-magot = díky za návod. Ať žijí telefóny. xD:p;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.