Frappé olé! (29.1. - 3.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Frappé Olé ? Ójééé :eek: Beru si dovolenou :cry:

    makak-magot - skvělá práce. Určitě to některým farmaříčkům dost pomůže.
    Těch mincí můžeme získat víc, bo po zmáknutí všech deseti levelů můžeme trubkovat zase od začátku :D (tos myslel asi v těch deseti levelech ;))
     
  2. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Skali: Ano, prosím :)
    Upravil jsem text, aby to nemátlo.
     
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    makak-magot, zdravím, moc děkuji za tvůj výpočet. Už jsem si ho přepsala do notýsku. Na akci se těším, v neděli udělám přípravu na novou akci, příjemný víkend,
     
  4. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni, makak-magot díky. Dostala jsem se ke kompu až teď a Tvoje propočty ušetří všem čas a trubky. Poslední "trubkování" nebylo tak špatné, tak do toho samozřejmě půjdu. Jára
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    makak-magot: Velký dík, ale můžu mít nevděčnou prosbu? Nedal bys pod tabulku jiný podklad, aby bylo písmo výraznější? momentálně mi praskají cévky v očích a blbě na to vidím i s lupou.:cry:
     
    Naposledy upraveno: 26/1/18
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou půlnoc :p to je mi překvápko a k tomu nedávná akce, kde zapnu a přemýšlím jak smontovat potrubí .. to mě bavilo. Tehdy jsem si doma mixovala koktejl z mléka a přezrálých banánů, je už nikdo nechtěl xD ale byl fakt dobrý. O víkendu dám neubývající dlouhodobky a na pondělí se připravit, mám celý týden ranní tak začnu včas :p.
     
  9. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    super mam rada takove akce kdyz si clovek muze vybrat z odmen
     
  10. carodejka10

    carodejka10 Pisálek fóra

    jakých 200000 lilii??? kam do úkoli,jsem nenašla dík
     
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    makak-magot -obrovský dík :)) fakt :)))
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Škodaže ty dekorace mají tak strašně dlouhou dobu zrání.Takhle půjdu akorát po stonku a možná po oranžovým rysovi.Dekorky navíc jedině pro OaD.
    Dík za návod,moc pomůže!;) Naposledy se mně líbilo,že ty plány si tam můžu dát dopředu.:)
    Francouzákům zdar!:eek:
     
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Rozhodně chci stonek, ale jak to má chudák pracující stíhat a ještě souběžně s jinou pěstovací akcí. I když tam už je téměř napěstováno, dneska dorazím lízátka a pak jen chmel.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Katule neplaš, tahle akce začíná v PONDĚLÍ!.... Jen info nám pustili dřív....
     
  15. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    makak-magot - jsi super a velké díky za tvoji práci
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - jedná se o expertní úkoly (tak jestli se ráda děsíš, tak kuk tady :D)
     
  17. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Makak-magot=dík za návody,už je mám hotové.Ještě,že mi tu nechala vnučka pastelky.Tak všichni s chutí a vervou do toho!!!!!!
     
  18. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    makak-magot...díky moc, hodně tvé nákresy a propočty pomáhají;)
    Do akce jdu i když zrovna budu na dovče...mezi odpočinkem a čvachtáním v thermálech budu spojovat trubky:D:p
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    makak-magot, velký dík za vypracování a podělení se s ostatními. Všem přeji úspěšnou akci dle vypracovaného schématu. Pohodový víkend a v pondělí oblékám montérky a ve 14 jsem na startu. ;););)
     
  20. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    makak-magot=díky za návod,překresleno.29. přesně za dva dny hurá na to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.