Frappé olé! (29.1. - 3.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722, překlad už jsem reklamovala, fancouzák je hasák, stranový klíč není oboustranný klíč... a v slovenčině je to ještě jinak... To by překladatel musel umět všechny tři jazyky dokonale... asi bych toho požadovala moc, tak to neřeším 8)
     
    babina51, GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  2. aasef-amper

    aasef-amper Pisálek fóra

    Jak čtu příspěvky ostatních koukám, že nejsem sám. Hlavně, když si na začátku akce říkám dodávej (nakupuj) průběžně. Protože to nebylo poprvé co mi něco uteklo.
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    u nás francuzák a hasák sú dva;)
    a prekladateľ je dobrý, toto sú odborné veci, ktoré napr. it inžinieri nepotrebujú;), ja mám doma strojára, tak si tu machrujem:D
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    a pekne, že si napísala v slovenčine, a nedala tam tie "štiny";);)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722, jj, technické výrazy (a vůbec všeobecně odborné) jsou problém. My máme ve firmě překladatele, který sice má kdysi dávno získané státnice z němčiny, ale za jeho překlady technických listů na našich webovkách se málem zahrabávám pod zem, protože překlad není o převedení textu do jiného jazyka, ale o přeložení vět z jednoho nesrozumitelného do druhého srozumitelného. Mno, taky asi neumí dobře ani jeden xD
    A slovenčina je krásná, moji češtinu miluji, ale u vás jsou některá slova výstižnější, malebnější, příjemnější. ;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zrovna jsem chtěla napsat poděkování dance, že věřila že dokážu zvládnou skoro 8 tisíc přebytečný rostlin... a na ty klíče se zítra pozeptám,budit ho nebudu... pokud bude stačit, že je to národností Slovák, křtěný Vltavou a ke všemu ještě řemeslník. To pro mně znamená, že dám jednoduchou otázku a dostanu složitou odpověd´
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Gordon, na tyhle rabínské odpovědi to nemusí být odborník, stačí, že je to mužskej.
    Malý dotaz od ne-technika, zato praktika a častého uživatele: Jak do toho vašeho schématu zapadají sikovky?
    Co se olé týče: Prosšvihla jsem to o tři rovné trubky a nebylo pomoci.:cry:
     
    babina51 a DANKA722 tohle ocenili.
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -pechfógl-, riadok si, hádam, neprešvihla, uhádla som?, dekorky by sa dali zohnať;)

    sikovky - našla som, u nás cvikacie kliešte, ale starý by ma poslal pre štípačky:D [​IMG]

    GordonSargent, pravdu máš, ale remeselník nie, možno trošku kutil;)
     
    Y_n_O, -Kuteno- a babina51 tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Sice jsem zvládla vše, co jsem chtěla, ale fakt mě naštvalo, že když jsem chtěla ještě namontovat přebytky, namlela jsem správně 6 rovných trubek, ale místo ohnutých opět rovné :p

    Danka - tohle jsou u nás taky štípačky, sikovky jsou jiné. Ale kamarád (Slovák) sikovkám taky říká sikovky, tak myslím, že asi ten název je na obou stranách hranice stejný :)
     
    babina51 a DANKA722 tohle ocenili.
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tentokrát potěšily i chlívky na Baha - krododýl, dráček, hroch a oranžový tukan, panda i tulen. Sice vše mám, ale přeci jenom je to jiný level než opice nebo papoušek. Na farmě potěšil pouze červený medvěd, ale i to ostatní se časem hodí třeba do vlaku.
     
    sisinka, DANKA722 a babina51 tohle ocenili.
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    To co je na obrázku rozhodně sikovky nejsou, to jsou štípačky. Sikovky se používají nejčastěji na utahování vodovodních rozvodů - jsou to kleště s nastavitelnou mezerou mezi čelistmi. Obrázek vložit neumím, koukněte do googlu.
     
    milostivas a DANKA722 tohle ocenili.
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    koukám, že se nám tu přesunulo téma od akce k nepřesnému překladu typu kleští. Prosím, přesuňte se do debatního, aby se tato diskuze více nezaplevelovala.
     
    milostivas, krakoramaja a DANKA722 tohle ocenili.
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak bedna ze stonku vydala 300.000 BZ :)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    nrezmarka, tak to tě potěším: Nejde mi vložit obrázek, jinak bych tu, určitě naposledy, vyložila Dance, c to sikovky jsou.
    Jinak: Řádek mám i toho prvního prťajzlíka, a posledního velikoše. Chybí mi akorát ta Kleopatra.
    [​IMG]
     
    milostivas, GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -pechfógl-, ak pôjde Kleopatrin kúpeľ pri OaD meniť, poobzerám sa po ňom vo vzducholodi na AR;)

    už som videla sikovky, timonek sem dal obrázky, stihla som ich vidieť, kým mu ich modíci pravdepodobne schovali, nemal tam nič k akcii;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nic mu modíci neschovali, schoval si je sám. Asi si řekl, že už je tu těch klíčů víc než v železářství ;)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem dve plochy stromu a zvirat z tajemneho i z predchozich akci, no a vysledek je nula, tedy ani jedno zvire nebo strom, co bych uz nemel... dokonce ani na XXL treba nektery z tech co mam nebyl... proto uz ani nejsem tak aktivni, ze zbylo 12+25 trubek a nedelal jsem "zkracenou" verzi posledniho bludiste, proste tohle uz netahne...
    Jedine pozitivni je pri nahodny potrebe nahle mit neceho hodne a tak se vyvetraji chlivky z listy...
    Ale za to nemuze akce samotna - ta je pekna, spis jen ta neustala nahodilost a zklamani z vysledku TS...
     
    sisinka a DANKA722 tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    už taky vytahuji "vyhrané" stáje a stromy jednou za čas, jak se nahromadí v liště, vysadím, sklidím a konečný produkt vrátím do lišty.
    I když tentokrát z vyhraných sazenic vyrostla svíce, sice ji neuvidím ani 15x ročně, ale neměla jsem:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.