Frappé olé (25.11. - 1.12.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Mno tak podle Makak tabulky,jsem v polovině pro minimum.To asi nestíhám ke stonku co o_O
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jupí jupí jej :)

    [​IMG]
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Milkšejky zdárně natočeny. Odměny vybrány. Ještě pár levelů otočím znovu. Instalatérská práce šla lehce, ale jen díky makak-magot. Takže ještě jednou mockrát děkuji za nápovědy.
     
    DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stavím podle nápovědy ve hře, už budu u konce, ale co potěšilo bylo tajemno, hlavně stromky.
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám vyzobaných několik odměn, jedu to jen tak ... stonek nebude. Tolik času jsem tomu nevěnovala ...
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jsem začala chodit do práce po 23 letech takže čas není sklidím ráno a potom večer mám hotovou 5
    koupila jsem stonek a 1 dekoraci ani nevím proč bude tam strašit nedodělaný stonek no jo neva
     
    Learka a DANKA722 tohle ocenili.
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ráno jsem taky viděla, že na řádek nedosáhnu, protože ve stodole byla ani ne polovina potřebného množství bambusových výhonků. S vědomím, že mám volno až do zítřejšího dopoledne, prvně jsem protočila lístky. Kolo se na mne vyvrzlo, tak jsem prohledala zásobárnu, našla jeden bonus na 100%, tak jsem zasela na pohopole s kapkama a vrtulkama. Škoda, že nejde použít vánočku s nevinností současně, (bylinkový řádek jsem šetřila, pokud budou chybět padátka) ale i tak, stačí mi už jen jedna sklizeň na 68 pohopolích a můžu spustit mlýn a začít montovat potrubí, těch posledních pár padátek určitě dopadá z poslední sklizně.

    [​IMG]
    38 rostlinek z políčka je paráda. Díky makakovi jsem věděla, kolik potřebuji a zbyde jen něco málo přes sto rostlinek.
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já akci otáčím už po 4x chtěl bych skončit na 5. úkolu kvůli bednám s % :p
    Jinak dekorek mám také pár navíc od jedné mam 6 od těch dalších menších mám po 1 ks a velkou mam 2x tak kdyby někomu scházelo taky klidně daruju :)

    Jen škoda že mám ještě tolik padátek ale nemám akční :D A obchod už skoro úplně vyzobané o deluxe parfémy nestojím, o * taky ne tak jen beru už ZB

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mise splněna, dobrou noc ;)

    [​IMG]
     
  11. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tož, pozlobila jsem KŠ a světe div se jen protočených 4PL a padlo 1x 100 a 1x 200 do stodole,tak to vypadá,že to stihnu udělat jupi jaj jéé.Ono to nemohlo namotat hned na začátku,abych to měla hotové dřív.Ne nemohlo protože mi to vybrali jiní kolotočiči.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Bohužel mi chybí 2 dekorace a výhonky nepřibývají. Další stonek nebude komplet.:(;)
     
  13. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    Tak ani já nedostala stonek, od tý doby co se testovalo, mi pořád skáče a přeskakuje pacička s ukazastelem. Takže jsem si koupila 1 dekorku asi 3x. To pak jednoho zamrzí. Všechno jsem vyplýtvala na poslední sklizeň, takže už nezasejju ani nesklidím. Dnes končím. Radši jdu dělat něco užitečnějšího. Mějte se .
     
    pompo68 a burds tohle ocenili.
  14. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Poslední dekoraci Jahodové potrubí do stonku prostě nestihnu, snad se najde dobrá duše která bude mít navíc a při OaD podaruje.
     
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    taky nestihnu budu při OD shánět u těch co nám zde nabízeli pomoc s dekorkama budu mít pramen mléčných koktejlů a vanilkové potrubí vždy začínám těma nejdražšíma když nevím jestli stihnu a hodně hráčů má spíš ty levnější několikrát
    a to jsem vypustila odměny vzala jsem jen mince abych ušetřila trubky
     
    Naposledy upraveno: 1/12/20
    Learka tohle ocenil(a).
  16. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Stihnuto celé a dvě z druhého,zbylo 0 hvězdomincí a 0 třešňomincí.Díky makak-magot za spoiler bez toho by to bylo o hodně namáhavější bo v 5 ráno to jednomu už moc nemyslí.
     
    GordonSargent a DANKA722 tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Danka722: Děkuji moc, ozvu se (stihla jsem teď vybrat ještě jednu dekorku, tak mi chybí jen dvě)
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    jirka2000 - domnívám se, že když se ozveš při OaD tak Ti ji mohu poslat.
    Akce otočená 1x, tak 3 dekorace jsou k mání, pouze 2x2 - Pramen mléčných koktejlů ne.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/20
  19. mamka1111

    mamka1111 Perspektivní autor

    Taky jsem nestihla, snad bude mít někdo navíc a při OaD podaruje.
     
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak já napěstovala nebo spíš ještě do dnešního po oběda jsem si myslela, že jsem napěstovala hned v první den akce. Jenže ouha, dneska, když jsem začala akci plnit a stavět potrubí, tak jsem zjistila, že mám málo hvězd. Nevím jak je to možné, nepřepočítávám, ale zkrátka po 10-tém splněném úkolu mně chybí šest hvězdiček na dekorku Čokoládové potrubí. Takže honem opět rozpěstovat z 19-ti zbylých kousků...
    Tak snad to v 17:15 klapne. To je to moje plnění mnohdy na poslední chvíli. [​IMG][​IMG][​IMG]

    P.S. Tak v 17:35 dokončeno. Jako odměny za růžový peníz jsem vybrala všechny kupony na pomocníky a 1 párty lístek.
     
    Naposledy upraveno: 1/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.