Frappé olé (25.11. - 1.12.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 24/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. RomanaNN

    RomanaNN Zelenáč fóra

    Ahoj lidi. Asi jsem to prostě jen špatně pochopila. Ale bambusový výhonek má jít vysadit i na hlavní farmě....ale bohužel se mi v nabídce vysazení neukáže? Poradíte prosím? :)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Taky som hrala Dk no uz to neni co kedysi :((((
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj RomanaNN, bambusový výhonek lze sázet na divoké louce a lesní mýtině. Na hlavní farmě (louce) sázíme patizon do akce >>Kouzlo podzimu<<.



    upload_2020-11-26_20-0-19.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Diky Makakovi uz to vypada lip - mam ted slabsi obdobi, rozum a klid potrebuju na finale v praci, takze obrazky jsou velmi podstatna pomoc :)
    Diky za to, ja se placam u tretich trubek, takze zadny zazrak...
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Macacu,vrele diky,ja te proste miluju,nemusim vytahovat tuzku,notysek,mobil a kalkulacku a zdrzovat se pocitanim minimalnich poctu,namisto toho muzu dozdobit pernicky.diky,diky,diky
     
    Apachie1 a Ciri13 tohle ocenili.
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak potrubí už otáčim znovu :D :) Dodělal jsem už jednou všechny a teď jsem zas v polovině :p
    Padátek je jéééééště hodně :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Learka a Ciri13 tohle ocenili.
  7. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    makak-magot Skvělá práce. Dík.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    makak-magot, připojuji se k poděkování. Určitě pojedu minimální verzi. KS bonus žádný nedá. Asi má farmička strach, že bych se zbláznila a chtěla do TOPky. Je jasné, že by padla do rukou exekutorů. Takže bonusek žádný nedá. Tomu se říká pud sebezáchovy. :) Zatím pěstuji svojí obvyklou cestou - voda a MJS. Lesní mýtinu jsem vymýtila, zorala a jsou tam políčka.
    Potrubí začnu stavět, až o víkendu, kdy bude trochu více času.
     
    matlafous123 a maribeja tohle ocenili.
  9. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Já jsem takový trdlo,došla MJSka a já si toho nevšimla a všechno sklidila takže jedna sklizeň jen 2 na políčko -.-
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Learka: Nic si z toho nedělej, já jsem dávala JC na plochu a pak jsem celou sklizeň smazala xDxD

    Asi je tam už nebudu dávat, protože s 12 JC mi vypadne 23 kaštanů? Není to nějak hodně?xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 27/11/20
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    pěstuju jen na jedné ploše (mýtinu se mi bourat nechce, jsou tam obříci, výrobny, zvěřince), tak to jde pomaleji, ale už melu potrubí pro osmou úroveň, takže to minimálně na jedno kolo dopadne, jen těch klíčů je málo :)
     
    maribeja, davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Jedu druhé kolo a asi to už zabalím,při 10 JC jen 28 klíčů a dávat vyšlechtěný šafrán se mi nechce.SH ubylo, radši se věnuji jeho doplnění;)
     
    -Jara05- a davidson00 tohle ocenili.
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    První kolo zřejmě ještě dneska dojedu, jsem u devátých trubek. Ale koukal jsem na odměny, ještě potřebuju dvoje trubky ve druhém kole. A je dost času, asi pojedu dál...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já včera točila pohanku a samozřejmě na hlavní, tak tady mi chybí pajdadla, jinak napěstováno mám a zřejmě stihnu asi ještě jednou otočit. Odměny dobrý, tak proč bych to nevzala ještě jednou dokola :)
     
    matlafous123 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. xbenakk

    xbenakk Pisálek fóra

    Sakra lidi, to do toho cpete SH a UH že to jedete podruhé? Jak to děláte? Já chci taky :)
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  16. RomanaNN

    RomanaNN Zelenáč fóra

    Ok, díky. Ale ve mlýně, pokud myšákem zastavím na obrázku výhonku, objeví se mi info, že roste na Divoké louce a Hlavní farmě. Proto mě to zarazilo.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    RomanaNN, není zač ;). Jedná se o chybu a je nahlášena k opravě. Mrkni prosím ZDE (klikni).




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hotovo, desítka trubek za mnou. A hurá na druhé kolo. Teď už budu jenom vyzobávat ;)...

    [​IMG]
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    makak-magot, díky díky díky :) Sice to konečné číslo i u minimalistické verze je strašidelně veliké (mám cca třetinu), ale alespoň nebudu plýtvat.
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  20. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Apachie a to se stane jak prosím tě?Mně se tohle vesměs stává když hraju na mobilu a mám aktivovaný kupón na pomocníky.Jinak skízím ručně tak si toho většinou všimnu po prvních klicích.A těch kaštanů je moc fakt ať ti z nich potom nebolí břícho.Já mám jen jednoho JC a ten trůní na stromě.

    Jinak k akci jedu jen na 168 pidíčkách s MJS a vodou,tak toho bambusu mám 4601 kus a klíčů 492 tož tedy nevím jak toto stihnu.A patisónů jen 4105 kaštanů 273 s 148 pidipolí
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.