Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Začátek 150 klíčů ;)
     
    myš59, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Mám překreslené obě varianty,uvidím pro kterou se rozhodnu(asi jen hvězdy ty dvě SK mně nevytrhnou). Těch 5 ks na začátku mně teda namíchlo, ale koše nekoupím a nekoupím.
    MAKAK-MAGOT ještě jednou díky.....
    FA125...BAHA374
     
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Johnny - U mně 127 klíčů. Nic moc, že? Kam se hrabeme na bbowlinga !
    Nemám žádného tvého citronového jmenovce, (JC) tak není divu....
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    si stěžujte,já mám jen 75;)
     
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Klíče padají, ale 5 ks sedmihodinovek je fakt "super"!!!!!!!!! Hlavně že vím, že si mohu nakoupit koše. Už to není hra, ale útok na peněženky, k čemuž pomáhají i souběžné akce. No jo, blíží se Vánoce, je potřeba prachy na dárky.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    501 :p
     
    evainfo, tydýtková a babina51 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Klíčů mám 44, pravda, ráno jsem v jakési předsmrtné euforii sklidila a brusinkou to holt nedohoníš. A co se vánoc týče - taky potřebuju dárky!!!
     
  8. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Pět kvítí na rozpěstování, že by nový trend ?. Klíčů mám na startu 126, to by šlo, měl jsem i krátké stáje a XXL stromy.


    EDIT: Určitě je možné, že 5 kusů už v minulosti bylo, já to myslel, spíše jako řečnickou otázku, obzvláště, když v prvním oznámení bylo 10. Špatně předaná informace, nebo změna na poslední chvíli?

    Každopádně asi se shodneme, že u takto dlouhé rostliny je to zvláštní, třeba u 4 hodinovky, bych se nad tím nepozastavil.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj zelenka91,
    tento trend není nový, ale staronový. Ne vždy bylo na počátku 10 kusů, ale ten čas a přibližné množství potřebných plodin je na začátku trochu stresující.
     
  10. milteska

    milteska Expert fóra

    no,paráda-jsem si tedˇvytočila 100% do stodoly na 24hodin-se mi bude rychlej rozpěstovávat;)
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Prvý zber 146 kľúčov. Do večera rozpestujem a zajtra začnem s prvou tisíckou rastlín. :)
     
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    155 klíčů, to rozpěstovávání je fakt otrava, ale co už

    dotaz - k této akci jsou potřeba někde červený mloci? Že zmizli z trhu se začátkem akce, ale ať hledám jak hledám, důvod nevidím... levandule, jam, ibišek ...? Co mi uniká prosím?
     
    myš59 a evainfo tohle ocenili.
  13. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @Levlef dôvodom bude nová stála úloha súvisiaca so zajtra začínajúcou stájbolou. ;)
     
    myš59, švestinka a Levlef tohle ocenili.
  14. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @iDavis ahááá, tak mě nenapadlo, že těch pár kousků do úkolu způsobí takovej vítr na trhu. Ok, jdu vydělávat :D děkuju
     
    myš59, evainfo a iDavis tohle ocenili.
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    nezmarka.cz:

    Ahoj, to chcete říct, že dostáváte jiné info než např. Němci??? Ti tam mají od včerejška toto:

    bambusové trubicehladinačasEP čtyřcestné polekategoriepovrchyo zahájení rezervací
    [​IMG]307:00 hod84událostHauptacker
    Wilde Wiese
    zúčtování
    5 (s prémií 10)
    A to samé na anglickém:

     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už nám zase RT dali akční dárek na druhé místo, pod seznam přátel, na co je ta dekorka na prvním místě, vždyť jí nikdo neposílá :oops: chjoooo
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Apachie1,
    já nedostávám informace žádné a vše se dozvídám stejně jako ostatní z OFI. Já jsem jenom moderátor, ale i tvůrci oznámení jsou jenom lidé, a tak se občas stane nějaká chyba třeba z přehlédnutí.
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Apachie1: můžeš přesně citovat kde nezmarka.cz píše o tom že jsme takovou informaci obdrželi od RT?
     
    myš59 a DANKA722 tohle ocenili.
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak klucov pomaly 900ks ..gastanovy riadok pomohol a uz je rozpestovane tak uz to supnem na male policka..inac v mincovom obchode odmeny sa mi v celku pacia..dufam ,,ze sa mi to podari vyrabovat cele ako v akcii rybarcenie...a to pestovanie ma aspon netlaci sediet pri kompe ci mobile....ale zajtra vecer si tu urcite posedim hodne dlho ..expres to isti..moja naj akcia..

    vsetkym nech sa dari...:p;)
     
  20. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Pajdo, bude možné někdy někde získat oranžové mloky ?

    dík za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
    myš59 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.