Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Díky makak-magot za plánky, přepočetla jsem si to na počet malých polí pro stonek a dekorky na něj a vyšlo mi, že stačí jedna plocha. Takže uvolním ještě půl druhé a pokusím se ještě o 230 mincí navrch pro SK a nálepku. Po ničem dalším netoužím, ještě se podívám, kolik SK je po cestě, jestli je lepší minimalistický plán a koupit za mince SK, nebo vzít vše, na vše + SK za mince se mi už pěstovat nechce, pouštím se do toho jen proto, že na stonek nemusím moc bourat...
     
    megi1967, bursuk59 a vilm4 tohle ocenili.
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak samozřejmě jsem si všiml, že akce tentokrát začíná až v 15 hodin. Jen by mě zajímalo, který vykuk to takhle vymyslel. Mně docela ty začátky ve 14:00 vyhovovaly, takto mi bude první sklizeň zasahovat do pobytu v dopravních prostředcích, což je poněkud nemilé...

    A pokud by snad nedejbože měli ještě nějaké to zpoždění o cca 20 minut, jak je poslední dobou obvyklé, tak nakonec začnu až někdy po půl páté.

    Kromě toho pozdější zahájení umožní uskutečnit první den o jednu otočku s SH méně, pokud bych se tedy nerozhodl ponocovat (a to tedy rozhodně nechci). Ale zřejmě RT usoudil, že nemusíme do toho vrážet tolik SH (na tu jednu otočku), protože druhý den to již s SH jede snad jen naprostý šílenec.

    Za sebe volám: "Do budoucna, prosím, zahajujte akce v obvyklých 14:00!"

    pro petaM2001: Jenže já nejsem sova, ale skřivan (vstávám brzo), takže mi vyhovuje spíše těch 14:00. Ale nic s tím pochopitelně nenadělám.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
    bursuk59 a vilm4 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ritterka - na instruktážním videu v přehledu k akci je vidět, že trubek je třeba i na první a poslední pole v levelu (tedy i pole s krávou a mlékem) - viz počítadlo :)
     
    bursuk59 a vilm4 tohle ocenili.
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jan svátek naopak pracující lid má radost že to začíná ve 3 většinu akcí začínám až okolo 3/4 na 3 a o to jdu dýl spát
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    první chyba měli jsme dostat 10 ks akční a mám 5 o 1 hod. později to budu dlouho rozpěstovávat
     
    švestinka, vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    No jó - taky mám jen pět kousků !
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. stavra

    stavra Rádoby autor

    Jsem na tom stejně je 5 ks :-(
     
    vilm4 a švestinka tohle ocenili.
  8. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Upřímně mám strach sklidit pole :D.
     
    vilm4 a švestinka tohle ocenili.
  9. tomasfiser6

    tomasfiser6 Pisálek fóra

    dostaljsemjen 5plodin
     
    švestinka a vilm4 tohle ocenili.
  10. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    a ja mam prémium a mam 10ks...kde je chyba???
     
    švestinka a vilm4 tohle ocenili.
  11. tomasfiser6

    tomasfiser6 Pisálek fóra

    ja taky
     
    švestinka a vilm4 tohle ocenili.
  12. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak na en fóru mají napsané, že každý hráč dostane pouze 5 plodin.
    I na německém fóru.

    EDIT: Tak snad na všech fórách mají stejné inforamce, jen my se musíme lišit? A bohužel tím špatným způsobem?
     
    švestinka, vilm4 a Apachie1 tohle ocenili.
  13. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    já taky jen 5, krom toho jsem už splnila i část těch nových úkolů....
     
    evainfo, švestinka a vilm4 tohle ocenili.
  14. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Tak máme 5 ks akční rostliny, vrátila jsem se na první stranu a čtu:
    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks od každé, hráči s novým prémiem 15 ks.

    Vzhledem že je akční jen jedna plodina, nemusí to být "od každé", ale aspoň těch 10 by bylo potřeba, máme-li se hnout.....
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Stavitel už měsíc nefunguje spávně. Plodin na začátku málo. To si myslí, že nás tak donutí kupovat premium.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    145 francouzáků jdu nakoupit olé:p
     
    evainfo, bursuk59 a vilm4 tohle ocenili.
  17. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ale jak už se tu diskutovalo - na en a d fóru mají taky rozdílně od nás uvedeno obtížnost střední...... chachááááá, to je zas překvapení.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka, nepište všichni, že máte jen 5 akční květeny, bo není chyba na vašem přijímači. Už jsem to nahlásila a víc s tím nehnem - tedy má být 5 ks (s prémiem 10). Tož šupem rozpěstovat ;)
     
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Tak asi jsme měli dostat jen jednu a spletli se tak se radujme,že máme o čtyři rostlinky navíc:eek:
     
  20. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    tak psali,že dostanem 10 ks plodin a je jich jen 5 ks.....škoda
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.