Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zrovna jsem se snazil nejak pochopit jak se ma kde protahovat trubka a taky mi zaujalo tech 15 hodin, ale doufam ze tentokrat bude udrzba - fakt to pomuze mnoha spechalkum, jak se dostanou na forum tak si prectou, ze maji jeste hodinu cas :)
    Nevim zda se nekdo neptal, ale ty odmeny jsou tam pokazdy nebo jen poprve, aby druhy kolo nebylo jen o ty pevny odmene za kazde kolo, ze?
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Rozumím tomu dobře, že akci můžu jet několikrát dokola? Tzn udělám všech deset levelů a můžu jet znovu první?
    Edit: tak přečteno, pochopeno... budu pěstovat a stavět, co to půjde... chci ZB, SK, SH a kupu dalších odměn :)
     
  3. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Taky doufám v opakování, jenom na stonek mi to vyšlo mínus asi 216 mincí, tak zase nevím...:cry:
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  4. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No, tak to je pecka. Instalatérský výuční list nemám, tak nevím, jestli to zvládnu. Rozhodně změna, tak snad příjemná. Láká mě obtížnost NÍZKÁ. Tak hurá do toho a půl je hotovo. No a druhou půlku snad vyfuníme taky...
     
    evainfo, bursuk59 a duna.duna1 tohle ocenili.
  5. sabi32

    sabi32 Pisálek fóra

    Pro kakaboj Hviezdičkové mince získame za každý LVL plus v každém LVL jsou mince které získáme propojením trubek. Tak neboj kakaboj..
     
    bursuk59 a zejdy66 tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    No tak teda nevím, jak to zvládnu, po dnešním dni stráveném na úřadech jsem mentálně velmi oslabena a jestli mi půjde to kladení trubek stejně, jako šikulům z PVK (už třetí týden se snaží opravit trubky v naší ulici a furt nemají hotovo), tak budu tentokrát asi bez řádku :D
     
  7. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Obtížnost nízká, to zase bude blud, pěstování hromady na 7 hodin - "SUPER", moc nechápu trasu, asi po 10 přečteních možná prokouknu a ceny taky nic moc, z podivuhodných mi nevypadne nic pořádného ani u stromů ani u stájí a stejně jen za výměnu minci. Takže pro mě akce nic moc.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  8. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    A kruci to bude masakr...jako vždy chci stonek a holt se budu muset snažit.
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  9. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Děkuji za návod, já věděla,že se najde šikovná duše, která poradí ;)
     
    dadunek tohle ocenil(a).
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Instalatéři, mně nevynechejte, vezměte mě do party! Odpovídejte laskvě na moje dbilní dotazy.Fakt netoužím skončit v horní třítitsícovce, jen tuhle akci dokončit.....
     
    vilm4 a Druid.Panoramix tohle ocenili.
  11. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    xDPřeji klidný a pohodový den všem,
    tak přesně to po TOPce chce.:D Něco nového, kde se musí hnout mozkovými závity a snad i proto se nikde neuvádí kolik bambusových výhonků a kolik padátek bude přesně potřeba, protože každý si to může udělat podle sebe a od toho se bude odvíjet i spotřeba akční plodiny a padátek. Děkuji makak-magot na překrásný plánek - ta maximalistická verze, kdy člověk vyzobe úplně všechno je naprosto super a komu by se nelíbila, tak může jet tou minimalistickou cestou.;) Rovněž děkuji baronce tydýtkové za její plánky, které by mnohému mohly ušetřit práci a přemýšlení, protože přemýšlení jak je známo bolí.... zejména pokud zamyšleni narazíte do kandelábru. 8)Teď to ještě dobře spočítat, i když jsem už zachytit první signály našich vodovodních architektů a budu vděčen za součet .... pravda, spočítal bych si to sám, ale dnes mám tak nějak číslíček plnou hlavu a nejsem si jist, zda by se mi tam další ještě vešla. Pravda, i když kávu normálně skoro nepiji, dnes si ji výjimečně dám, protože nevypadnout z TOP2000 to bude fičák.;)xDxD
    Prostě po hromadném dodávání si budeme trošku hrát a těším se na to. Přeji všem, aby to dobře spočítali, dobře naměřili a byli pamětlivi tohoto:"Dvakrát měř a jednou řež." Hezkou zábavu a spoustu pěkných odměn. A něco na BAHA by nebylo, že bych si kromě kávy a instalatéřiny dopřál i relax někde na slunečné pláži, za hučení moře, zvuku cikád, kde muezín na blízkém minaretu zpívá svoji tklivou píseň a kde v noci září bledý měsíc. Prostě zavřete oči a popusťte uzdu své fantasie..... pro tuto chvíli odcházím.

    P.S. A kdyby bylo něco i na strašidelné plochy a na plochu pro mimořádné příležitosti, vůbec bych se nezlobil. A hodně pěstování.... je potřeba doplnit stodolu... ať se tam ten vítr sám nebojí. xDxDxD
     
  12. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Také děkuji makak-magot za návod.;)
     
    vilm4 a makak-magot tohle ocenili.
  13. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    • V nabídce se objevil stonek k akci Frappéé - ale chybí ativace stonku

    • řada na magickém stonku - umísťuje se jeden libovolný předmět velikosti 1x1, jeden velikosti 1x2 a jeden velikosti 2x2
      kouzelná moc: 30000 BZ, 30000 TBZ, bonus +50 % BZ/TBZ po dobu 3:00 hod.
     
    olivka1180 a bbowling tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Mahira72,

    děkuji za upozornění, doba aktivace je 20 hodin.
     
  15. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já se včera připravila na akci jako že po druhé sklidím, zasadím a pojedu na rodičák.
    Jo a my začínáme až ve tři.
    No nic beru telefon a jedu, doufám že budu mít čas rozpěstovat někde na cestě - samozřejmě auto zastavím za jízdy to riskovat nebudu.
    Sklidím pouze jednu plochu, poněvadž tam na jedné mám tajemničky tak abych taky vůbec věděla co jsem získala.
     
    evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    asi opět blond, krátké video jsem neviděla, tak na to to tentokrát nehodím :) Můžu teda ignorovat co se kde válí po cestě a přes 5 rovných trubek zamířit rovnou ke koktejlu, místo zatáček a vymýšlení cesty?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mezi těšícími se příspěvky jsem přehlédl,kolik bude potřeba napěstovat akční plodiny.Stačil by jen stonek s dekoracema!o_O
    Pro mně tedy obtížnost vysoká!xD
     
    megi1967, vilm4 a bbowling tohle ocenili.
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Levlef: Ano.
    kaolín11: A ani neuvidíš - záleží na tom, co chceš všechno vysbírat. Pokud chceš jenom stonek a příslušné dekorace, pak ti stačí sebrat 624 minci. A ty získáš za průchod prvních 9 bludišť - bludiště 1-8 absolvuj podle minimalistické verze (viz #13), v devátém můžeš vzít žlutou nejkratší cestou bez sbírání čehokoli (nahoru, hned doprava a zase dolů - projdeš 9 polí). Tím dostaneš 652 mincí a máš splněno - a potřebovat na to budeš 192 rovných a 159 ohnutých trubek, neboli 8 687 bambusových výhonků a 861 klíčů.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
  19. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Tak jsem musela absolvovat druhé počítání, abych si tam připočetla i trubky na polích s krávou a mlékem (pořád mi nikdo neodpověděl, zda budou potřeba). Takže mi vychází, že na všech 10 kol budu potřebovat 9 188 kytky a 913 klíčů = 200x rovná trubka a 171x ohnutý trubka, s tím, že během cesty budu sbírat mince, tajemné, BZ, TBZ a krejcary. Celkem tedy budu mít 757 mincí a pak uvidím, jestli budu ještě pokračovat.
     
  20. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Tak je 14,13h a akce ještě nezačla :D , já vím, je až od 15 h , ale je divné, že tu nikdo nepíše o tom, že akce ještě není. Že by se už hráči naučili číst ? :p Jinak já se těším a snad toho zvládnu co nejvíc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.