Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak jsem zamávala s SH :music:abych získala SK

    Vivat zkratky
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    kaolin11: Děkuju moc klidně ji vyzvedni :) Kdyby sis tu růžovku rozmyslel tak mi dej vědět :)
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    OK
    Není potřeba,vlastním jak růžovej,tak neonovej!Hlavně se připomenout při OaD!:)
    Ještě jednou sklidím,vyzvednu poslední dvě dekorky a šmitec!:eek:
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ach jo, ještě čekám na 8klíčů, točím kde co a nenapadaj :(

    Edit: tak už jen 2klíče. Děkuji Tygřice1970 za padátko :)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/17
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  5. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    poslední sklízen a skončila jsem u 16 úkolu nedodělaného, škoda pár mincí by se ještě hodilo...farma připravená na novou akci ;) kostky já ráda, tak uvidíme jak budou padat
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  6. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @kaolín11 ale jo, měla jsem i cibuli přes noc, a stejně houby houby, nejvíc to padalo ze stromů. No to je fuk, nálepku mám, stonek mám, 5000 akčních si namažu na chleba a vyřešeno :)
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :cry: 9 ks akčního kvítí mi chybí, abych mohla doklepnout 6. plán ve 2. otočce... jak jsem to počítala? Asi půjdu vrátit maturitní vysvědčení ze SEŠ a diplomy z VŠE :p
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Nakonec hotovo 24 plánů komplet, zbylo 5 rovných trubek a 9200 bambusu. Tajemno jsem teď dala na plochu, uvidím večer, co z toho bude za zázraky. Je v tom i z expresu.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  9. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Neměl jsem moc času a tak jsem to zahrál jednou a na podruhé jsem skončil u bludiště 7. beru stonek a pak se rozhodnu co dál.:sleepy:
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Njn, mel jsem tu akcni vyhodit rano, ale nemel jsem cas, tak ted uz to nedozenu, posledni plan nevyjde na vypadavatka... uvidime co da oves a tim to skonci, zname ty posledni minuty...
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  11. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak jsem se snažila získat ještě jeden level v potrubí - chybělo jen pár akčních a dost klíčů. Ráno jsem tedy ještě zasela akční na jednu plochu a na zbylých dvou od rána točila plodiny, aby mi padlo co nejvíc klíčů.

    Před chvílí jsem sklidila tu akční, a kupodivu i vyšla. Na druhých dvou plochách jsem chtěla ještě vysejt poslední várku na klíče (s tím že zbytek klíčů dokoupím). No a šup - nějak jsem se uklikla a zasela akční. Tím pádem mi už nevychází a mně začíná volnóóó....
    :inlove:

    Ale jen do zítra. -.-
     
    krakoramaja a lase2 tohle ocenili.
  12. ivianocka

    ivianocka Zelenáč fóra

    ziskala som stonek, ale nikde ho neviem najst? kde ho najdem? musim ho este nejak aktivovat? na zozname stoniek nie je:(
     
  13. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    ivianocka - hledáš ho ve "všech" ?
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Konečný stav: 2 x 10 + 3 dokončené místnosti s trubkami
    Navíc se mi podařila neuvěřitelná věc - když jsem domlel poslední potrubí, spotřeboval jsem na semínko přesně všechny vypěstované akční plodiny a mohl dokončit 3. místnost. Na závěr mi tedy systém dodal ještě 5 semínek navíc.
    Takže s celou akcí na mé straně naprostá spokojenost.
     
    elbedna tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, hledej v kategorii : [​IMG]
    Bude někde na začátku. Můžeš použít vyhledávací okýnko [​IMG]

    řada na magickém stonku "Frappé olé"
    [​IMG]
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konec jsem zkazil, doplatil jsem na opacne poradi mlyna a ukolu a tak misto 18+18 trubek jsem mel 31 zahnutych... byvalo by to vyslo kdyz na rovny stacily jen dve vypadavatka, ale protoze mleti bylo tentokrat bleskovy, tak nez jsem si to uvedomil, byly hotovy zahnuty vsechny :-(
    No tak jsem vzal co bylo ale rozhodne jsem nestihl ani to zajimavy, takze pro me akce "tezka", nevim jak to je pro prumernyho hrace...
     
  17. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    tohle akce bila moc zbitečná utratil sem 250 superhnojiv zbitečně takže akci budu dělat bez superhnojiv a bez mrs. stonek je taki nanic když to ani nedodělam.
     
  18. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) akci jsem sice dodělala a otočila, nicméně dávám palec dolů. Snažila jsem se přes hodinu dostat do obchodu, abych mohla utratit peníze a stále mi to vyhazovalo. Jo kdybych chtěla koupit košíky, tak to se dalo přihlásit hned takže chyba nebyla na počítači:oops: Tudíž peníze , které byly navíc, nešlo utratit. Škoda, jinak to byla prima akce:(
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Hodil jsem vsechna TS z minulych akci a tehle a nic, jen 2 stromy - ale zvirata zadna, a to jsem mel obe plochy farmy a jednu baha plnou, takze smutek se po tajemnych stajich doplnil i z podivuhodnych... podivuhodne zbytecnych :-(
     
    EdmondDantes a Y_n_O tohle ocenili.
  20. váša)

    váša) Zelenáč fóra

    Akce byla zklamáním ,taj.chlívky nic moc ,stonek nedosažen ,ještě nemám všechna zvířata a už je na mletí krmiva další nové .to si snad z nás dělají srandu .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.