Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida1953

    Lida1953 Zelenáč fóra

    Prosím, vysvětlý mi někdo, proč čím větší obtížnost, tím méně mincí? děkuji
     
    myš59 a babina51 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, to asi není možné vysvětlit, jedině RT směr Hamburk ,-))) to neřeš, tak to prostě je.....
     
    myš59 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dvě otočky úplně stačí,stonek,pár SK,nálepka,TS/TCH (z 5 čtyři žluté !!)nálepka a jedna dekorka na památku.
    Zůstalo mě asi 6500 kytiček,ale plýtvat SH na kaštaňák nebudu. Abych mohl získat 35 ks,musel bych aspoň 200 použít.
    Pokud nebudou dávat jasně daný chlév/výrobnu do odměn,začnu si úkoly vybírat.S "náhodou" i KFC končím.
     
    bursuk59, MatysekKamilek a myš59 tohle ocenili.
  4. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Danda, díky za radu, už to funguje.:)
     
    bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  5. tesule-

    tesule- Rádoby autor

    Tak bohuzel stonek mit nebudu-protoze nepohnu z 10 ukolem ,Do 9 uk. to slo v poho a najednou konec :cry:
     
    bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    tesule: Ahoj, nějaké řešení určitě bude. Příčina? Co vše máš nebo nemáš zelené? popiš.
     
    bursuk59, ell1956 a Skali tohle ocenili.
  7. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    jedu patnástý úkol, stonek mám i nálepku a 15 banánů,tak snad ještě nějaké tajemné..;)
     
    bursuk59, ell1956 a mituli tohle ocenili.
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to tak vypadá, že strategie dvou otoček akčních na 500 pidipolích + 1x dlouhodobka na stejných polích mi dává vyrovnaný stav akčních a padátek, takže se úspěšně podruhé blížím k 10. úkolu. Snažím se nyní odměny vybírat a jít co nejkratší cestou, nicméně některé místnosti jsou tak uspořádané, že jiná kombinace snad ani není možná.
    Jsem zvědav, co vyleze z těch tajemností, velebnosti.
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Z tajemna očekávej samé skvosty. Mi např. z Chromu vypadl papoušek, lenochod a mravenečník
    a jelikož jsem byl jimi tak oslněn, nezaregistroval jsem, co přesně byli ti zbylí dva, ale myslím,
    že jsem viděl žlutě. Třeba je ti štěstí nakloněno a budeš to mít jinak.
    :D
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zkus to třeba takto:
    [​IMG]

    Nebo použij nápovědu:
    [​IMG]
     
    ell1956 a fany2020 tohle ocenili.
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak hlásím hotovo, ale nebylo to snadný,musela jsem si pomoci k vypadávátkům karafiatama a ty většinou používám k obtížnějším úkolům, tedy i se skleníkem, no ale sláva, stonek je, všem co finišují přeji hodně úspěchů:):):)
     
    bursuk59 a lucie1978 tohle ocenili.
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    [​IMG][​IMG]Tak já to nakonec dala!!! Tahle akce byla pro mě zakletá..... Nakonec jsem musela splnit v tom druhém kolečku 7 her, ale teď už je celá farma v normálním stavu.
    Kdo by náhodou potřeboval dekorku Alpské skotyčiny do řádku na stonku, nechť se obrátí, mám jí omylem 2x navíc a při OD ráda pošlu.
     
    bursuk59, babako a modro.ocko22 tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    danda-vnovis dík za radu,jedu druhé kolo a toto mi pomáhá;)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  14. *Kačis*

    *Kačis* Zelenáč fóra

    Mám dotaz, omylem jsem si vzala znovu za krejcary Alpské skotyčiny:cry: (takže je mám dvakrát). Chtěla jsem Bio mléčný koktejl. Vrátit to už nemůžu a bohužel krejcary už na Bio mléčný koktejl nemám. Tak se ptám,zda-li to lze nějak napravit, nebo musím počkat až třeba někdy bude k prodeji.:eek:
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    *Kačis* - bohužel, vrátit to nejde. Můžeš se pokusit dekorku vyměnit v akci Obchoduj/Daruj (pokud půjde dekorka měnit) ;)
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    tesule, já taky nemám desátý úkol a stonek jo. Jestli máš prášky, kup napřed ten, dekorky do něj se vždycky seženou.(viz Lyžařka)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jedu druhe kolo, jsem u 7 ukolu, nocni akcni kytka pomohla vyrovnat pocet padatek a tak mam dilema, zda na zitra dat zase akcni, coz pochopitelne neda tolik padatek jako dlouhodobka s hnojem...
    Jde o to ziskat banany a TS, coz asi bude vsechno, vic toho nevidim, pritom mam plany na sber minci a TS, vic toho neberu cestou, pokud by to stalo o trubku vic...
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  18. *Kačis*

    *Kačis* Zelenáč fóra

    Tak budu doufat,že to tam někdy bude. No moje blbost, nepodívala jsem se na název:eek:
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    *Kačis* - nezoufej - naděje umírá poslední. Já věřím, že ta možnost bude. Určitě nejsi jediná, komu se toto povedlo ;)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hm. Je tu čas na závěrečný souhrn, bo zítra se mi ráno fakt nechce a odpoledne už přijdu z arbajtu s křížkem po funuse :sleepy:. Pokud to klapne, za 2 hodiny sklidím poslední bambus a vyhopsá posledních potřebných 17 francouzáků (to první určitě, v to druhé doufám - mám nasazeno na normošpolích jen s minimálním přebytkem :oops:). Kromě stonku (napoprvé samozřejmě 1 farmmince) už mi zraje 5 jakožežiraf (to bude večer s odtajněním fičák :music: - doufám, že to nedopadne jako expres, kde nemám ani jednu novinku :(, jen jako cenu útěchy jednoho mloka a dvoje růžovky). Dravcům s několika otočkami všech kol se dívám z dáli na záda, ale projel jsem ještě aspoň 3 kola ve druhé otočce a vyšlo mi to na farmmince (pomalu, ale jistě se šplhám k otevření poslední zbývající části vodopádů za 600 peněz), MJS a kupón.

    Akci jsem si užil, trubky mě bavily. A stres z chybějících pár padátek a "radost" z TCH si nechám až na večer :p.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.