Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Zdárně jsem dokončila desátý ukol a safraporte nemám tolik mincí na stonek,no jak já to teda dělala nevím.Tak pěstuju dál -jsem lama ale byla jsem přesvětčená,že když udělám všechny ukoly tak to dá.:(:(
     
  2. jenicekjenda

    jenicekjenda Pisálek fóra

    Já jsem také dodělal desátý úkol a na stonek i s dekorkama mi to dalo a to jsem neposbíral všechny mince. Pěstuju dále a doufám, že i padátka bude dost na další úkoly, ať si nahrabu ještě na dalších odměnách.
     
    myš59, eli2006 a evainfo tohle ocenili.
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .. oléé a hezký dník z mlékarny :) tak jsem myslela, že dodělám druhou otočku ale nemohla jsem už najít žádné klíče :D tak teď šla kratší majoránka, kterou můžu ještě večer sklidit. Tajemné za mince nikdy nekupuji ale udělala jsem výjimku ... žirafka to sice není no další krokoušek se mi taky líbí :p. Všem přeji hodně koktejlů a ať vám to frčí ;)

    [​IMG]
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Sakra to je neprijemny prekvapeni, vcera po dokonceni 10 kola v pohode plany drzely a dnes rano bum, vsechny pryc... a to jsem mel vlastni verzi, par planu jinak nez tu bylo a to nastve...
    Jsem sam komu se to smazalo? Ptal jsem se tady ale zadna reakce, tak jsem to bral tak ze zustavaji, jenze smula...
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tassadar11 nejsi sám komu se to smázlo já jsem dnes dokončila 10 kolo potom jsem udělala znovu do 3 kola dál mi došli padátka a taky ostatní se mi smázly
     
    myš59, eli2006 a evainfo tohle ocenili.
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tassi - taky se mi smazaly, já je měla dle makak-magot (dovolím si odkázat na): #159
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte děcka, bohužel, plány v druhém kole se smažou (zřejmě po restartu), takže buď musíte použít nápovědu, nebo si vytvořit znovu vlastní trasu ;)
     
  8. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak stonek stonkuje, 9 mlékovodů postaveno, ještě mě čeká ten 10. a pak ještě jednou dokola, nabídka je bohatá a je z čeho vybírat - takové malé "Stolečku, prostři se." :D:D
    Mám dotaz na modíky - v sobotu v 01:38 PM mi byl "zmoderován" jeden příspěvek, dnes je pondělí 04:03 PM, takže uběhlo více než 48 hodin8) , aby se někdo rozhodl co s tím. Kdyby mi záleželo na oceněních, řval bych daleko dříve, ale říkal jsem si:"24 hodin, venku sněží, všude mrzne, tak asi odhazují sníh a nemají čas se zabýval nějakým příspěvkem, zejména když kolem projede to auto s radlicí a pracně odházený sníh zase nahodí zpět.";) Ale 48 hodin, venku horko jak na Sahaře, po sněhu ani vidu, ani slechu, kokosové ořechy pukají horkem, tak není třeba odhazovat sníh, připomínky a dotazy jsou taky vychytané a zodpovězené, tak by snad bylo slušné to vyřešit. Děkuji.xDxD
     
    myš59, bursuk59 a danielka0000 tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Druid.Panoramix,

    problém u zmoderovaného příspěvku bude zveřejněný vtip. Však dobře víš, že v diskusi k akci by se toto nemělo.
     
  10. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Stonek stonkuje, ještě musím namlít 19 rovných trubek, pár klíčů ještě chybí a bude i 10. plán. No farmu už mám v normálním režimu, tak toho moc navíc nenapěstuju, ještě by se hodila ta dekorace s 7000 BZ, tajemničky navíc už asi neshrábnu.
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Fíha :music: stonek jsem dnes odpoledne aktivovala!

    Že bych si dala ještě otočku a získala tak pár drobných odměn?
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Pajdo, já to sice dobře vím, ale proč se nezasmát? :)Určitě mi příjde lepší vtip než komentář k volbám;)..... ale máte svá pravidla a sami nejlépe víte, co je ještě snesitelné a co už je přes čáru.8) Snažil jsem se držet tématu akce..... a protože těch trubek, ať již rovných nebo zahnutých je tam hodně, tak raději instalatéra než obsluhu fekálního vozu, nemyslíš?;) Na druhou stranu mě to v ničem neomezuje, hrát mohu, ukončovat akce taky a přispívat do fóra koneckonců taky.;)xD
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj všichni, tak stonek jsem zdárně dodělala, akce byla fajn, ale ta souběžná (expres) nestála za nic, žádné novinky, jen samá lištovka, kdo ještě skládá potrubí ať se vám to taky podaří, držím paleček.
     
    myš59, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    šebejda - do debatního prosím, tady ne -.-
     
  15. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Stonka stonkuje, ešte dve rovné rúrky a môžem začať druhé kolo ;)
     
  16. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak i u mne stonek hotový,jedu třinástý úkol,který jsem musela znovu poskládat, bo mi zmiznul,jako i vám ostatním;) snad posbírám nějaké ZB
     
    myš59, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  17. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Stonek stonkuje, jedu druhý kolo.
    Jen mě mrzí, že musím zapnout ochablé mozkové závity když zmizel plánek.:(:(:(
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hotovo 14 plánů.
    Zítra to večer nějak ukončím (maximálně ještě ráno rychle něco zkusit) a vyberu odměny.

    Dobrá akce, jen je škoda že se nepěstovalo všude. Těch klíčů by to chtělo trošku víc.
     
    myš59, evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    spuntka a co si ho znova navolit ten plán pod zatržítkem? Funguje to, kdybys potřebovala :), ale vlastní ti to nenavolí, bohužel. Ale stále je to lepší než nic.
    danda
     
    MatysekKamilek, babako a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Sákryš, ale na mně přichystal ten systém podraz! Na mladší farmě už jedu druhé kolo, a tak jsem si hezky přichystal plánek, napadaly klíče, jdu se mrknout, kolik čeho a plánek fuč! Robil jsem znovu, secelement.:cry:
    Aspoň jsem oddálil stařeckou demenci, bo jsem vzpomínal a a hlavně vyřazoval, co nepotřebuji tak akutně.:p
    Jo, stonek mi maká, bedna dala jednu minci(miserere) a teď čekám na jedno padadlo, bych mohl dodělat 10 část,tsss:oops:
    Tak zdar a sílu, ke všemu vašemu dílu!:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.