Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Pěkné nedělní ráno, zatím mám hotovo do 7 úkolu. Už váznu na padátkách. Během dneška dopěstuju akční a pak dát dlouhodobky.
    Času je ještě dost. :)
     
    Michalka8383, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    osmak2001 - ahoj, a máš předešlý úkol odkliknutý,to by se ti zobrazovalo počet potrubí na dalším úkolu co potřebuješ do úkolu bíle, anebo máš všechny trubky vyrobené, musí být zelená čísla pod trubkami, když nemáš dost potrubí tak máš čísla červená,
    anebo máš propojené všechny mlékovody, musí být odkliknuté zelené, ahoj a příjemnou hru

    -orchidej1- ahoj a máš odkliknutý předešlý úkol, vrať se zpět na ten úkol a dej dole nad do obchodu je takové zelené kolečko se šipkou, na to klikni a mléko proteče ropovodem a přidělí odměnu a pak na nový úkol
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  3. -orchidej1-

    -orchidej1- Pisálek fóra

    Ahoj potřebuji poradit, mám hotové potrubí, ale píše mi ti že nemám předešlý úkol i když mám všechny mince odkliknuté zeleně. Kde je chyba???
     
  4. jančajani

    jančajani Rádoby autor

    Velký dík Bezejmenný, s Tvými schématy to jde jako po másle, sem tam jsem si po 3.lvl troufla i jet sama, někdy jsem udělala kontrolu, jsi borec:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    9 úkolů hotovo.Stonek taky. ;)
     
    evainfo, zejdy66 a myš59 tohle ocenili.
  6. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Dobré ráno, do stonku mi chybí jedna dekorka, stojím na vypadávátkách na 8 úkolu. Pěstuji dál, chci ještě vyzobat něco (hlavně Sk, a tajemno) z ostatních odměn. Děkuji za plán se schématy, pěkně jsem si je tam připravila, teď jen mrknu co právě potřebuji za trubky, dám je umlít a je hotovo, a mezi tím melu pro Baha co je potřeba, vždy si dám mlít tolik abych měla prázdný mlýn když ho potřebuji. A mám velkou radost, přijel mi ve vláčku kamzík, tak teď už jen chybí hráběxD
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak stonek hotový a pokračuji dál. Uvidím, kolik nastřádám mincí a podle toho se pak rozhodnu, za co je utratím. Stavím jen minimalistickou verzi potrubí a asi to nebudu měnit. Ty vedlejší odměny za to většinou nestojí.
    Akce se mi líbí - tedy až na ty použité barvy :p
     
  8. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Po ranní sklizni vypadlo dost padátek, abych zprovoznila stonek - nedočkavě otevřela první sklizenou bednu s mincemi a z ní vypadla (náhodně :)) jedna mince..., ale nezoufám, třeba jednou (náhodně) vypadne i těch padesát ;)
    Samozřejmě jedu dál, jako správný farmář mám pořád všeho málo, takže se chystám vybrakovat tolik hnojiva a krmiva na co mi síly budou stačit :)
     
  9. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Dobré ránko, trčím v 9.tém úkolu na klíčích,pěstuji už jen dlouhodoby abych umlela a použila;)
     
  10. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    Ahoj všem,stonek hotový,tajemno z poloviny,jedu znovu od začátku,mám sokolíka
     
    myš59 a evainfo tohle ocenili.
  11. zahradníkpompo

    zahradníkpompo Zelenáč fóra

    Prosím o radu,jsem ve 3 úkolu a udělala jsem pouze žlutou ale neukáže se mi hotovo. Mám i nadělané potrubí. Musí být i červená strana. Děkuji
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Komu to nejde - nemá mince, nebo mu to píše, že nemá dodělaný předchozí úkol atp...
    Musíte položit potrubí a pak zmáčnout to zelené tlačítko, aby proteklo mléko a odměny
    [​IMG]

    Ke zdárnému ukončení levelu je potřeba mít dostatek trubek a položené potrubí - napravo to musí vypadat takto
    [​IMG] - čísla u trubek zelená, kravička/kravičky (podle levelu) zafajfkované a tlačítko Play zelené.

    Hotové levely musí být také zafajfkované. Pokud je tam ikonka trubky, znamená to, že level není dokončený.
    [​IMG]

    zahradníkpompo - ano, musíš mít hotové obojí potrubí - červené i oranžové. Jinak nemůžeš splnit další levely.
     
    myš59 a Janina0971 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak bohuzel jsem si nevsimnul a dal vic zahnutych, takze az pristi sklizen+mleti a pak do 9 bludiste a konecne bude na stonek...
    Vypadavatek mam diky mytine + sousedum + nocni dlouhodobce dost, ale tech vyhonku malo, tak ve vsedni den dam na noc akcni, at se to trochu dorovna...
    Akorat teda nevim, co ziskam z vlaku, nemam prostor na tajemny :)
     
    myš59, Trepifajksl a Janina0971 tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak, mám dokončeno 6 plánů... čekám na 7
    :) a jasně, že čekám na padátka
     
    myš59, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  15. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Blbnu... stonek jsem koupil a omylem jsem koupil Alpské skotyčiny dvakrát... Takže budu muset ještě pokračovat... Akčních budu mít dneska až dost , jen padátka mě brzdí. Mám zatím hotovo 6 úkolů. Navečer nasázím dlouhodobky abych to trochu povzbudil, času je ještě spousta...
     
  16. JessicaGold

    JessicaGold Pisálek fóra

    to je otrasná hra..som sklamaná
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    JessicaGold - prozradíš nám, v čem je "otrasná" ?
     
  18. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute :music:akce na pohodu...
    řádek už řádí v nebi a cca za hoďku a něco rozjíždím druhé kolo....8)
    na to, že jsem začala opět tak o den později, to nevidím jako nejhorší:p
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Už teď považuju tohle akci za veleúspěšnou, protože mám žirafu xD
    Jedu už druhé kolo s jsem u sedmičkových trubek. Za mince jsem si kromě stonku vybrala právě podivuhodnost na baha. Z pěti kousků celkem pohoda...kromě výše zmíněné žirafy ještě krokodýl, oranžový tukan, hroch a plameňák. Tím se mi opět potvrzuje to, že kupovat hromadu stájí za floreny nemá smysl. Už teď se mi zdá, že krokodýl je lištovka a za chvíli k němu přibude i tak s dlouhým krkem :)
    Sice nemůžu zásobovat trh, protože s jedním chlívem toho moc nevyplodím, ale mám ho zadarmo xDxD
    Jen tedy nevím, kolikrát bych ty trubky musela pokládat, abych z mléčného baru vybrala vše, co nabízío_O
     
  20. bionta

    bionta Perspektivní autor

    díky,díky,díky......bez vašeho návodu-spoileru , bych vůbec nebyla schopná tuto akci dělat......Ilona
     
    myš59 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.