Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Evča

    Evča Pisálek fóra

    Moc děkuju za nápovědné obrázky. Že nemám hotovo, to mi došlo, když se "domlela" kolínka a najednou šlo zapnout šipku, ale u třetího jsem se jaksi zasekla a ejhle - dnes jej najdu v diskusi. Díky, díky. Tak teď už snad budu šikovnější:D
     
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky, tak já včera začala stavět dle plánu potrubí, šlo to super, dokonce jsem udělala všech 10plánů..pořád mě vystačily ty semleté trubky z mlýna a když jsem šla do obchodu ...nic:wuerg:. Až pak jsem pochopila, že jednotlivé plány musím vždy odkliknout:p. No dobře, chybička se vloudila:D. Tak včera jsem odškrtla 3plány, za chvíli po domletí odškrtnu 4plán a budu dále mlýt.Plodin dost, ale klíče nejsou:music:.Dobré na tom všem je, že mi ty sestavené plány nezmizely, ale už je jen potvrzuji;).

    Tak hezkou hru a postupovat dle zpracovaného návodu makak-magot...je fakt super, vřele doporučuji a díky.
     
  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Dobré ránko, dle návodu tady mám postevené plány na všech úrovních a postupně dokládám pomleté trubky a dokládám ;) Stonek mám i jedna dekorka si hoví na bahaxD,jen at dá pár BZ.Čekám na "francouzáky" nebo postraní klíče.Znám od malička spíš ten první název a že něco pamatujixD
     
    evainfo a marcelina0007 tohle ocenili.
  4. meda49

    meda49 Zelenáč fóra

    Prosím o radu, ikdyž mám postavené potrubí, mám i dostatek namletých trubek, a přesto mi nejde u 3 plánu odkliknout tlačítko
    na naplnění mlékem (není zelené). První i druhý plán byl v pohodě.
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jaká máš čísla u trubek? Zelená nebo jedno červené?
     
  6. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    meda49- podívej se na příspěvky na předchozí straně od Skali, jestli máš opravdu všechno v pořádku.

    Naklikal jsem si cesty u všech levelů, 3 mám hotové, a na dokončení potřebuju 6998 bambusu a 693 klíčů, přičemž nevyzobávám SH, SK a podobně.
    Takže momentálně mi chybí 4099 bambusů a 495 klíčů.
    Tak ať frappé teče proudem (a jen trubkama prosím)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Ahoj všem potřubářům,jde to líp než jsem myslela.Akce hotová,stonek funguje a začínám druhé kolo.Uvidím kam se dostanu.Tak ať se daří :):)
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, taky jsem si dopředu zjistila plánky a teď si je též dopředu upravuji tak, abych musela odevzdávat méně potrubí i za cenu, že některé ceny vynechám(bodový zisk, nebo lístky na kolotoč a pod...), jdu hlavně po mincích na výběr celého stonku, ať se daří všem.
     
    Trepifajksl, kiki2305 a kaolín11 tohle ocenili.
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    No a je to, trubky trubkují. :) Až vyrostou chlévy uvidím, jestli to neotočím na kupon a na dekorku co dává 7000 BZ.

    Ale v souvislosti s touto akcí mě napadlo něco jiného. Zahlédl jsem tady v diskuzi jednoho instalatéra, možná jich tady bude víc a budou mně schopni odpovědět na následující dotaz. Když se mně doma něco pokazí a volám instalatéra, tak běžně přijde do 2 - 3 dnů, ale
    v pár filmech jsem viděl, že když se něco pokazí doma u ženský a ona zavolá instalatéra, tak je tam do 5 minut a obvykle nemá
    pod montérkama spodní prádlo .... o_O Je to tak normálně? Děkuji za odpověď.
     
    michnaj, Bella74 a olivka1180 tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbovling Dekorka je v podstatě úplně stejná jako Potopené divy.o_O
    Ještě 72 hvězd a budu také stonkovat!:)
     
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    bbowling Moc koukáš na televizi synovče, asi ti ty sci-fi filmy budu muset zakázat-.-:)
     
  12. meda49

    meda49 Zelenáč fóra

    Čísla u trubek jsou bílá. Vše se jeví vpořádku , rovné trubky 19/10 zahnuté 23/6. červená kráva pod trubkami je zaškrtnutá
    zeleně a potrubí nelze aktivovat. Díky za rady
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj meda49,

    a máš splněný předchozí level? Tedy je dole v té řadě s čísly levelů u předchozího levelu zatržítko nebo zahnutá trubka?


    PS: nevím jaký jedeš level, ale máš natažené potrubí pro všechny barevné varianty mléka?
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám zatiaľ dosť vidlicových kľúčov,lebo som začal až včera poobede rozpestovávať a neviem či niečo urobím keď tie trubky pýtajú francúzke kľúče a ja také v stodole nemámxDxD.
     
    GordonSargent a babako tohle ocenili.
  15. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tazvenuse to nebude sci-fi xD trubky mám pospojované a jedu druhé kolo;)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    1-10 hotovo, získáno 763 mincí, stonek je doma a k tomu 20 SK xD tak to co jsem chtěla mám, teď vše navíc už bude bonus
     
  17. meda49

    meda49 Zelenáč fóra

    Level 1 a 2 je zeleně zatržen, level 4 a 5 mám položené potrubí zřejmě správně (je zatržená červená kravička),
    ale nemohu pokračovat protože nejde dokončit level 3. Díky
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    meda49 - musíš dokončit ten 3.level. Musíš mít dostatek trubek, abys mohl aktivovat potrubí. Čísla u trubek musí být zelená
    [​IMG]

    Předchozí levely musí být zafajfkované. Jakmile je tam jen trubka, není level hotový:
    [​IMG]

    Edit - tak mě napadá - máš natažené oboje potrubí ? I to oranžové ?
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/11/17
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  19. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Zatiaľ mám kompletne hotových prvých 5 levelov, na zvyšné nie sú kľúče. Dnes počítam so 4 otočkami rastlín tak to hádam dopadá. Z obchodu som zatiaľ vybral stonek, dekorácie zoberiem až naraz aby som zbytočne náhodou nekúpil nejakú viackrát. :p
     
    Trepifajksl, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  20. meda49

    meda49 Zelenáč fóra

    Díky moc všem co se zabývali mou neschopností pochopit práci instalatéra. Já trubka natáhla jen červené potrubí. Díky, díky,díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.