Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zorka - jako akční padátka vypadávají stranové klíče. Ty potřebuješ do mlýna, kde z nich a z akční kytky vyrobíš trubky. Trubky potřebuješ na stavbu potrubí a teprve za postavené potrubí dostáváš hvězdičky, které můžeš utrácet v obchodě ;)
     
  2. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Zdravím, tentokrát jsem se zapojila do akce naprosto spontánně, protože se jedná o případ, kdy mne úkol baví pro ten úkol samotný. :) Jako vyšívačka takové úkoly ráda luštím, je mi to blízké. Při vyšívání obrazů křížkovou výšivkou člověk taky pořád špekuluje, kudy se dát, aby to bylo hezké a spotřebovalo se co nejméně bavlnky. :) Takže, díky za tuhle zábavnou akci! :)
    Jen mi poněkud vadí, že ty akční rostlinky jsou sedmihodinové. To je strašná doba, ne se člověk dočká další sklizně, takže většinou je to 2x denně a to mne mrzí.
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Beznosko, určitě jsi zajel až do sklenice? Aby se mohl koktejl nalít?
    Hm, tak já jsem si udělal vlastní plány a vyšlo mi 193 rovných a 210 kolen. To je 10126 bamboo a 1016 klíčů. Že bych to ještě předělal? Kvůli stovce bejlí a deseti padadlům mi ani prst, neřku-li ruka se hne. Mám naklikáno z topky.
    Chybí mi padadla, bo jsem si já IQ tykve, včera ráno hezky sklidil ,zasel kopretinu a pak šel házet do sudu cosi shnilého ze stodoly. No a v tom jsem si vzpomněl... Stačil jsem jen ještě pohnojit pole i xxl stromy a doufal... No a z polí bylo 32 klíčů. Kolik ze stromů, už jsem nesledoval.
     
  4. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Přátelé já vám to objasním,ke spuštění mi chybělo 11 rovných a 12 kolen,ačkoliv jsem měl koktejlovody postavené oba dva.Domníval jsem se(mylně)že pokud bych neměl materiál,nebudu moci spojovat potrubí dál.Už jste viděli aby vám instalatér udělal rozvody vody bez potřebného materiálu,nebo zedník postavil dům bez cihel? Je to divné ale v této akci to jde(alespoň u mne)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Beznoska Náhodou mně se to líbí,že mohu poskládat potrubí,ikdyž nemám materiál! Podle toho co mně chybí zadávám mletí ve mlejně!:) Teď tedy momentálně nemelu nic,bo chybí klíče.o_O
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    U 5 plánu končím. Nemám padátka.
    A to jsem se domníval že to zfouknu za 3 dny a pak budu mít klid.
    No tak asi nee.

    Ty rozdělené akce na farmu a baha jsou na pytel. Padátek je potřeba čím dál víc a pořád pěstujeme na menších plochách.
    Jednou nejde sázet na mýtině, pak zase na celé bahmace, pak zase jen na baha a na farmě nic.
    To je jak u blbých.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak netusim kolik potrebuju (jen odhady) tak proste pestuju jak se da a zatim ve mlyne 30 zahnutych, zitra dam 30 rovnych a bez pocitani to budu delat tak dlouho nez dolezu ke konci akce - tedy pak uz pujde o to nemit zbytecne prebytky...
    Listky mi zatim neprejou, tocim kolem a zadnych +1 na 6 hodin pro pole nevyslo, pri teto akci se vzdycky hodi :)
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  8. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Mám postavené 3 lvl s trubkama ( trubky vyrábím ve mlýně) a když se podívám do obchodu tak tam nemám žádnou hvězdičku. už jsem restartovala počítač a stále hvězdičky žádné. Prosím o radu co dělám špatně, že se mně hvězdičky v obchodě neobjevují. Děkuji za radu.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zorka341 - máš dost trubek ? Máš ty tři levely pod obrázkem se zatržítkem - tedy opravdu hotové ? Ono si to potrubí můžeš natáhnout, ale pak je třeba ještě zmáčknout "play" - tj ta šipka (nad tlačítkem navštiv obchod).
    [​IMG]
     
  10. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    Ahoj,prosim o radu stojim v 3 kole,dva sa normalne dali naplnit mliekom treti aj stvrty je hotovy ale s tretieho nemozem pozbierat odmeny,pritom som mala odfajknute oba potrubia ako splnene,tak som pouzila tu napovedu ale na rozdiel od mojho povodneho planu to chce ovela viac trubiek a kolienok co ako trocha nechapem preco by som mala davat ked oba potrubia boli odfajknute aj po mojom plane,ktory toho spotreboval ovela menej,keby niektore nebolo dobre urobene tak by to predsa nebolo odfajknute ci ano?Dakujem
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  11. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Já taky moc prosím o radu. Asi taky někde dělám chybu a nevím kde. Mám postavené 2 potrubí, odfajfknuté a když jsem se chtěla podívat kolik mám mincí, tak taky nula. Připadá mi to, jako bych to neměla ukončeno. Jak mám potvrdit, že už jsem potrubí dostavěla? Prosím, pomozte natvrdlé farmářce.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  12. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    zdenkaamirek10 Ahoj najskor musis naplnit potrubie mliekom a pozbierat odmeny,musis kliknut na tu ikonu nad navstivit obchod ;)
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Musíte natáhnout potrubí a zmáčknout toto tlačítko
    [​IMG] Tím potrubí zprovozníte, přitečou vám odměny a pak teprve můžete vyzobávat odměny v dalším levelu
     
  14. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Koukám že nejsem sám,komu nejde do hlavy že lze postavit ropovod bez trubek.Přátelé, nad "navštiv obchod" musíte mít všechno zelené, jinak jste nedostavěli,měli jste málo trubek a kolen.

    Tak jak to má skali v obr.nad mým příspěvkem.
     
    marcelina0007, myš59 a ldivacka tohle ocenili.
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    množí se moc otázek na které se poměrně těžko odpovídá, snad Vám trochu v orientaci pomůže tohle. Mám totiž dojem, že mnozí pokládají před připravené místnosti, kterými ještě neproteklo mléko za dodělané. Více viz. obrázek:

    [​IMG]
     
  16. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Jůůůůů, už to funguje!!! Moc, moc vám děkuji za radu Skali i tomaskomiska.
     
    myš59, ldivacka a tomaskomiska tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Smekám ,-) to snad není pravda ,-))))
    Nic ve zlém, ale zkuste trochu přemýšlet, plán a plnění jsou dvě odlišné věci.....

    Koupil jsem stonek.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Stonek je komplet ... okamžitě odkliknut ... celý hladový letím do inventáře odkliknout bednu s mincemi .... klik na ní .... hrabu
    se z toho přívalu skoro půl hodiny .... celá jedna mince xDxDxD
     
  19. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Tak všechny levely už mám vyřešené a teď budu holt muset čekat, až na to budu mít potrubí. Skoro jako v reálu. :-D
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Klidně jeď dál, ale už nemel tak natvrdo jako poprvé, ten mlýn umí mlít, případně mlet...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.