Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Akce jde zatim mimo me - seju a sklizim akcni, ale prekvapil me pri nizke obtiznosti ten ruch tady, tak jsem si prisla precist diskuzi a narazila pritom na ztraceneho farmarskeho synka fuggera64 - vitej zpet, stara vojno! ;)
     
  2. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Jak je možné,že v 5.splněném úkolu,odfajkované všechny tři kolečka je šipka tmavá a píše mě to,že mě do ukončení úkolu chybí pár trubek?!Ofotila jsem si před plněním úkolu pomocníka a mám to přesně jak bylo v návodu.

    děkuji za každou radu
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jana151049, píšeš že to máš přesně podle návodu, ano při klikání na jednotlivá polička tě to pustí, ikdyž ti chybí potrubí, podívej se, kolik ti toho potrubí chybí, dej ho umlít do mlýna a uvidíš že již to bude v pořádku,
     
    myš59, evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  4. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    davidsone moc děkuji a jdu na to
     
    myš59 a evainfo tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    U nás zatím takto:[​IMG]
    Jinak se mně zdá,že oproti včerejšku klíče vypadávají mnohem lépe!:)
     
    myš59, megi1967 a evainfo tohle ocenili.
  6. .jozefinapizgovaguza

    .jozefinapizgovaguza Rádoby autor

    prosim mate male polička,poradte
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  7. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    jozefinapizgovaguza: Záleží na tom, jak pěstuješ. Pokud používáš Dýňovou marmeládu nebo Mrkvovo-jablečnou směs, pak se malá políčka vyplatí. Pokud nepoužíváš ani jedno z toho, pak je úplně jedno, jaká pole použiješ.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  8. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Stejně rychle jako ty trubky by se mohlo mlýt superkrmivo .... :p Začínám 9. úkol, po následující sklizni je hotovo. Jestli pojedu dál
    a nanovo to si ještě rozmyslím.
     
  9. lase2

    lase2 Magnát fóra

    kdepak zase udělali chybu - mluvím o akci Silné Frappé Olé, která nemá vlastní diskuzi ale snad uznáte že k této to má nejblíž. Chtěla jsem si zpravit chuť po TOPce, a když už jsem se nevešla do TOP 1000, chtěla jsem si udělat radost a koupit alespoň řádek "s polovičním bonusem". /mimochodem dobrý tah, nebýt po TOPce, ani by mě to nenapadlo/. Jak blb pobíhám po městě, seženu si psfcard za 200 ,- (mělo to stát 166,-), přijdu domů a koukám že zdraženo na 250,- Kč a navíc okrájen bonus na TBZ. Tohle už fakt není normální :(
    A jako bonus je možnost nákupu jen 24 hodin, tedy do půlnoci. Buď si tedy nechám vystydnout kávu a vyrazím zpět do města (a smířím se jako bonus s tím, že mě bude mít přítel za blázna), nebo se s řádkem rozloučím...
     
  10. miloun

    miloun Pisálek fóra

    muclínek
    já jsem na tom stejně, nechalo mě to udělatr 6 úkolů( a to ani nevím měla-li jsem tolik trubek) a mince ani jedna.

    levly to normálně zeleně odfajfkovalo
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    S chutí a bez návodů farmářů jsem si projel a sestavil všech 10 levelů a koktejlovou jízdu si nesmírně užil. Teď už jenom napěstovat 8176 akční kytky a vyhopsat 821 klíčů a budu mít poprvýkrát komplet hotovo :D:p. Jinými slovy 2 levely hotové, zbytek nastíněn, květena teprv roste -.-.
     
  12. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    chcem sa prosím opýtat ako je to s košom mliečnych koktejlov....v ofiku je písane cena CZ-200 kč a SK -7,59 no odomna to pýtalo cez 11e.. dakujem
     
  13. lase2

    lase2 Magnát fóra

    v ofiku BYLO 166,- Kč a 7,59 Euro, potom to v české lokaci "podražilo" na 250,- Kč, evidentně tedy asi podražila i Slovenská lokace :(
     
    JánLalík tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    JánLálík - zdravím, je to takto:

    Koš mléčných koktejlů
    Cena v české lokaci: 250 Kč
    Cena ve slovenské lokaci: 11,49 €
     
    lase2 a JánLalík tohle ocenili.
  15. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Ahoj, nevím c o si mám myslet o této akci. Mám při pěstování zatím napadáno 924 hvězdiček. Když jdu do obchodu se podívat, kolik hvězdiček potřebuji na dekorky a stonek tak jsem zjistila, že nemám žádnou hvězdičku. Co dělám špatně, že tam nemám zapsané žádné hvězdičky. Děkuji za radu.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  16. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Hezký večer přátelé,také bych potřeboval radu.V akci dělám lvl.4 vše jsem pospojoval,u obou koktejlovodů mám zeleně zafajfkováno, ale šipka nad "navštivte obchod" není zelená a nelze tedy spustit proudění koktejlů.Ve skladu mám ještě pár kolen a rovných,takže postaveno s dostatkem materiálu. Restartoval jsem počítač a nic. Kde by mohla být chyba?(jo a to jsem to rozebral a sestavil ještě jednou a nic)Díky za odpověď.
    Tak už to mám v pořádku
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    myš59 tohle ocenil(a).
  17. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Neviem si poradiť s 5. pozíciou. Keď som ju otvorila, ukázalo sa mi tam poprerušované potrubie a vôbec to nereaguje na klikanie. Neviem sa pohnúť z miesta.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  18. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Beznoska - ahoj a máš předešlý úkol odfajfknutý, když píšeš, že potrubího máš dost, pro jistotu se podívej zda máš dost potrubí, píše to také kolik ti potrubí schází je to naď těmi ropovody
    Tabita56, zkus aktualizovat,
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
    myš59 tohle ocenil(a).
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jinak pokud na vše využijete tlačítko pro vytvoření cesty, tak počítejte s těmito počty:

    Místnost
    12345678910Celkem
    Rostlina
    Klíč
    Rovná trubka
    8​
    14​
    22​
    26​
    19​
    28​
    17​
    23​
    21​
    20​
    198
    5 544
    594
    Koleno
    9​
    12​
    26​
    20​
    24​
    26​
    28​
    23​
    16​
    22​
    206
    4 532
    412
    Celkem
    10 076
    1 006
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký večer při stavění mlékovodů :) tak jsem si to taky nejdříve postavila a potom odklikala na čisto, chybí 18 rovných trubek a zůstala jsem stát u pětky s plány v ruce :p. Akcička je pohodová a to přemýšlení nebolí xD ... zatím do obchodu nelezu pokud není na plný stoneček. Držím palečky, ještě padátka jsou, no ty rostlinky nějak zamrzly :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.