Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Kvůli pěti kytkám takovýho humbuku o_Oo_O

    Klíčů momentálně 444, teď už jen ty výhonky :) Roste to jak šnek. A přitom ten ještě na farmě není.
     
  2. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Hm..... taky jsem to zkusila na nečisto, jak říkáš..... dokud na to nemám trubky..... jenže teď to neumím dát zpátky, když bych raději použila vlastní cestičky..... poradí někdo?
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj alexandrakerulova00,

    asi došlo k nechtěnému, vůbec nereaguji na tebe nebo na tvojí otázku, jen jsem použil citaci od Skali. Nemá to s tebou opravdu nic společného, pokud to tak vyznělo, omlouvám se.
     
    bursuk59 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ono to jde i bez té nápovědy.
    [​IMG]

    Švestinka : Klikni zase zpátky na ty trubky, nebo použij reset stránky.
     
  5. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    švestinka: Musíš jet zpátky od toho mléka ke krávě a postupně klikat na předchozí trubku.
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - já tam ještě nevlezla (bohužel nemám kdy), takže mám jen zprostředkované informace ;)
     
    myš59 a bursuk59 tohle ocenili.
  7. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak jsem blbá nebo co? Najela jsem do prvního úkolu,projela dle návodu makaka a mám to stejně jako Bezejmenný trošku víš a nechc mne to postit do druhé části, prý dodělej předchozí úkol :(, stejné zelené fajky a když vlezu do obchodu,tak žádné mince :(
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bursuk59: musíš kliknout na toto tlačítko [​IMG] Jen ty ho vidíš zelené.
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mám stonek .... :) A co máte Vy? :p
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Použiju to tlačítko a jen dodám trubky...Bych se jinak zamotala do těch trubek sama...:)
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Kašel a kafe a spousty práce na vánočním dárku pro paňmámu...
    :D :D :D
    a dvě trubky do zásoby :D :D
    abych byla přesnější 2 kolena... bolavá :D :D
     
  12. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    aha, já myslela,že sama musím pokládat trubky dle svého, nebo je položím a pak zmáčknu? Tak to jsem ted špatně pomlela mám víc rovných jak zahnutých
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Mám 2místnosti, třetí načrtnutou. Makak-magot: Moc díky za plánky....
     
    bursuk59, -viliem- a myš59 tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bursuk59: tak teď se přiznám že už se v tom ztrácím. Máš tu cestu postavenou? Nebo ti tam chybí dodat nějaká trubka? Ono to není při použití plánování hned vidět. Poznáš to podle čísel pod ikonami trubek, kde je uveden počet trubek v tomto pořadí: máš na skladě/potřebuješ.
     
    bursuk59 a myš59 tohle ocenili.
  15. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj jak tak pročítám zajímavá akce ale super,začal jsem až ted snad to nějak dohoním,bude na to potřeba hodně klíčů jak jsem koukal na plánky jen by padaly,výhry jsou taky dobré podle toho jak potrubí položíme i bez plánku hodně štěstí farmáři.
     
    bursuk59 a Trepifajksl tohle ocenili.
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    pajda361 děkujeme za návod, takže si prvně postavím a spočítám kolik kterých potřebují, pomelu, nachystám a postavím znovu a pak klik na tlačítko,že?;) Už to chápu, udělala jsem stejnou chybu jako sousedka:(
     
    bursuk59 a zejdy66 tohle ocenili.
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    myš59: stačí postupovat takto, kliknout na návod, kouknout kolik čeho potřebuješ, umlít potřebné trubky, trubky se doplní dle plánu automaticky, kliknout na tlačítko pro průtok mléka, počkat na průtok mléka a okno s odměnou a pak jít na další level.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Spoustu času na hraní? Jedna z možných odpovědí, která mne napadla... Já třeba rozpěstovávám druhou várku, než půjdu spát, bude na malá pole napěstováno. Zítra asi v práci nic moc, tak tam ráno po sklizni dám něco delšího a začnu akci plnit až od zítřejšího návratu z práce, cca 18.00 8)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
  19. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Tak jsem z toho jelen.Trubky mám položený správně a nic se neděje.mám teprve druhý úkol hotový.U prvního to šlo v pohodě a teď se to zaseklo a tlačítko je pořád šedé. :cry::(
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    viliem: Asi jich máš málo, koukni vpravo kolik jich chybí nebo jsou odfajfkované, zelená čísla tam musíš mít.

    Tady není potřeba žádná velká spekulace a plány, pokud chcete všechny odměny, trasa se postaví automaticky, musíte mít jen dostatek materiálu.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
    bursuk59 a Xenie6161 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.