Frappé olé! (23.11. - 29.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 22/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ptakoun,

    bohužel odpověď na tvou otázku zná jen RT a ta nám své plány dopředu nesvěřuje, takže odpověď prostě neznám.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem po dlouhé době začala akci normálně (z práce došla v 14.44) a první trubka jsem já, protože neozuzila těch 10 políček a vzpomněla jsem si, až byla zralá xD. Klíčů vypadlo 226, tak to zkusím trochu otočit s SH než usnu a to bude vážně brzy.
    Pěstovat budu na hlavní a necelé divoké, lesní je zarostlá obr stromky a ani bagrem je nedostanu pryč :D. Tak držím palečky a hlavně ať to padá ;)
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    evainfo,
    předpokládám, že máš premium. No tak si holt budeš rozpěstovávat, jako by jsi ho neměla ;). Lepší, než si po zasazení, popř. před sklizní všechna pole s akční kombajnem vytrhat. Mám dojem, že i tento kiks se už stal. Nebo zasít na 1x1 což je občas i můj překlep. :oops:
     
  4. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ptakoun

    ja tie oranzove mloky vidim v stajbole...len ci to nieje len tak grafika:p

    a k akcii..tak opolnoci este dam jeden zber a padla...na noc...zatial si porobim papiere do prace...

    nech sa vam vsetkym dari..a pokojnu noc...:)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra -tak já je v zítřejší stábole také vidím, takže pokud ptakoun nemyslel někdy jindy než zítra....ale tak šlo by to i pozítří třeba :D
    [​IMG]

    Zazdila jsem přípravu, sklízela bez citrónů, tudíž klíčů mám 150 xD No, tak už chybí jen sklízet bez mrkvošky a bude to komplet xD
     
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak já dneska začala úspěšně:wuerg:...v 14.03h jsem šla na farmu....dala si produkty a sklidila 3 plochy, odstranila chlévy, dala velká pole... a ejhle..žádná akční rostlina:eek:...celé dopoledne jsem schválně nesklízela....až na foru jsem zjistila, že je začátek v 15h:cry:tolik na úvod:p...jo a ještě nám dali jen 5rostlinek
    Tudíž teprve ted začínám druhé kolo rozpěstovávání, jelikož jsem se dřív nedostala na farmu.
    Jinak budu postupovat dle návodu makak-magot...díky
    Hezkou hru všem
     
  7. urik.l

    urik.l Zelenáč fóra

    Ako môžem vyrobiť trúbky? V mlyne mi nič neukazuje..
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  8. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    ezzra, máš pravdu, dík. Nevím, jak jsem ho mohla přehlédnout.
     
    bursuk59 a ezzra tohle ocenili.
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    pajda361:
    Omlouvám se Nezmarce, protože jsem špatně formulovala svou otázku. Ale ptal se jí zelenka91 a na druhou podstatnou otázku mu nebylo odpovězeno.
    Na stejnou otázku se ale ptalo již více hráčů ritterca, švestinka, alexandrakerulova00 atd...Pouze Skali napsala, že provedla opravu. A víc nic..
    ritterca se již přede mnou zmiňovala o rozdílných informacích na jiných fórech a od vás nebyla žádná reakce. Schválně jsem se šla podívat, jestli tedy měli jinde správné info? Tak mne zajímalo, kde je tedy chyba?
    Přitom stačilo jen napsat od autora OFI, sorry, chybička se vloudila - nikdo nejsme neomylný. To je přijatelné.
    Ale tady zase ticho po pěšině!

    nezmarka:

    Nemám představu, kdo a jak zpracovává informace od RT, netušila jsem, že modíci mají pouze stejné zprávy jako my z OFI... V tom případě se nedivím, že jsi neodpověděla.
     
    babako, bursuk59 a švestinka tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak todle je fakt pohodová akce s obtížností nízkou?o_O V tom případě jim krapet zarezly kohoutky!o_O Pojedu na stonek a celá akce mně může vlízt na hrb!:eek: Kdyby se alespoň mohlo pěstovat na všech plochách,to by bylo něco jinýho!:eek:
     
    hanynkach, matlafous123 a bursuk59 tohle ocenili.
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Apachie1: Skali těžko mohla někde napsat, že provedla opravu, k tomu bohužel nemá oprávnění. Dokonce to snad nikde ani nenapsala. Kde se vzala jiná obtížnost na jiných fórech se musíš zeptat na nich, protože v podkladech podle kterých jsem kontroloval, jak to opravdu je s počtem rostlin je jasně uvedeno easy difficulty a pokud mi moje angličtina stačí, tak toto stále znamená lehká obtížnost. Opravdu je informace o obtížnosti tak strašně zásadní? Asi jo, sice nevím k čemu, tahle informace pomůže, ale budu si pamatovat, že příště máme všichni všeho nechat a jít ověřovat tuhle velmi podstatnou a důležitou informaci. Nicméně za chyby v Ofi se omlouvám.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Apachie1 - můžeš mi, prosím, ukázat, kde jsem psala že jsem "já" opravila OFI ? o_O
     
    Trepifajksl a babako tohle ocenili.
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :( tak toto nemám ráda... nevím, kolik do hry investuju...

    je někde napsáno, kolik musím těch 7hodinových akčních plodin vypěstovat?
    Prostě takto nejasně to nemám ráda.

    EDIT: Haha, na úvod 67 ks klíčů.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  14. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    pajda361: Ale tady vůbec nejde o nějakou obtížnost akce. Co jsem se dívala, tak všechna ostatní fóra měla zveřejněné, že plodin na začátku dostanou 5 ks, jenom my měli napsáno 10ks. O tuto informaci nám jde.

    Jestli to teda je třeba tak, že každé fórum dostane stejné informace k akci (v angličtině nejspíš), a ten kdo to u nás překládal, měl zažité, že dostáváme 10ks, tak automaticky napsal 10 a dál tomu nevěnoval pozornost, tak se mohl alespoň ozvat, že se přepsal, přehlédl, že prostě udělal chybu. Ale takto to vypadá, že RT nerozesílá jednotné informace.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Omlouvám se jestli se na to už někdo ptal (nechce se mi opravdu číst 10 stran brečení že je něco špatně, někdo udělal někde chybu a nebo že mám jen 5 kytek místo 10)

    Jak se myslí to tlačítko nápovědy ?
    [​IMG]
    To mi samo postaví všechny trubky na všechny odměny a dokončí za mě celý ten plán / vybere nejkratší cestu, ale už nebudu moct tento plán použít znovu - při druhém, třetím opakování ?
     
  16. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Bezejmenný: Postaví to trubky na všechny odměny, teď jsem to zkoušela nanečisto, kdy ještě nemám trubky.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ritterca: cituji

    Tohle opravdu nestačilo, to fakt potřebujete vyjádření ještě někoho? Tedy nevím, ale tohle už mi už fakt připadá s prominutím trochu na hlavu. Skali snad jasně napsala, že je to opraveno, co k tomu ještě jako potřebujete za informace? Nenapadá Vás že tu dotyčný taky třeba nemusí být, nebo že má práce jinde až nad hlavu?
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - načrtne to trasu a musíš jen vložit potřebné potrubí, podle navrženého plánu (resp. poté klikneš na Play a je hotovo).
    V každém levelu jde použít jen jednou. Tož ho použij a udělěj si třeba screen ;)
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    pajda361 na moju otazku ohladom mensieho poctu akciovej buriny mi uz bolo niekolkrat odpovedane ;)
    otazku som polozila o Dnes v(e) 2:21 PM,nezda sa ti,ze si prisiel s krizom po funuse xD
    trosku ma mrzi,ze necitas poriadne ,konkretne mi odpovedala Skali o , Dnes v(e) 2:25 PM,co som aj ocenila :)
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj... toto je všeříkající... jsme jenom lidi, už jen kolik je za popisy práce, výpočtů, výroba videí a dalšího... pamatuji kdy začala akce bez upozornění a popisu.....
    takže hybaj na pole :D ju???

    abych nebyla OT: tak první koktejl hotový, čeká se na akční ;)
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.