Frappé olé (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Zatím odehráno 13 her.Vezmu jen SH,kupony,stonek a hotovo.Klíče padají dobře,ale to sázení je nadlouho.
     
  2. trpaslik

    trpaslik Pisálek fóra

    Tak já se musím natáhnout jako kšandy, z 37 fialových lístků 3 krát 100 procent do stodoly, já mám poprvé takovou nadílku. 10 kousků dává malé pole,na baha opice jsou po 12 kusech, arboretum 112 a výrobna 32. Tak tentokrát aby napadalo dost klíčů. Fa 212 a bah 460 trpaslík
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dníček z kravína :D mlíčka mají dojnice sice dost, ale potrubí je jaksi ucpané a prý je málo bambusu na vyčištěníxD
    Zatím je 12 mlékovodů a ještě chybí 75 tuzérů na dokončení stonečku, ale bez velkých investic to jde docela dobře. No jsou tu vychytralé změny od minula a další opakovanou akci budeme otáčet snad 2x na celý stoneček 8).
    Tak snad to večer dodělám a určitě přeji ostatním rychlou a kvalitní stavbu :p

     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no akce končí až ve středu tak zatím pěstuji a kochám se zejtra asi něco položím
    [​IMG] a k těm kuponům[​IMG] až mě RT přestane bavit tak přestanu platit za kombajn vyberu kupony a papá lálá farmoxDxDxD
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No co by bylo? mám pud sebezáchovy, když jsem minule byla o chvilku dřív, tak jsi pak tři dny netrefila na poštu xD

    [​IMG]

    trochu stojím na padátkách....
    [​IMG] a nálepka je přece takové úřední razítko, že jsem se akce alespoň zúčastnila. :)
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Třináct mlékovodů stačilo na stonek. Pojedu dál, ještě chci něco vybrat z obchodu.
    S padátky žádný problém, kolem 400ks navíc.

    P.S.
    Na kupony jsem teď jela místo pomocníků tři měsíce a není poznat že by ubylo.
    Dost padají z kola, na 3hod mám stonek.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/5/19
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, neprovokujte kuponkáři ,-))))
    Z kola? ani kupón ani bonus ,-))))
    Ty krávy jsou snad šílené ne? Jedna vypadá jako křížená s kachnou s oteklým zobákem ,-)))))
    Natahuji osmé potrubí.
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Snažila jsem položit potrubí co nejkratší cestou a asi jsem zabloudila,pokládám po 14té a chybí ještě 130mincí na dekorku.Snad to dnes dám a zasadím expert rostlinky do družstva:p
     
    Honzulka05, marketka47 a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké ráno při dojení a ať hodně teče do potrubí :D tak celý stonek jsem dokončila až na 14tém okruhu, protože jsem u prvního vynechala odměny. Ještě mám znovu zasazený bambus, že zbylo několik málo mincí a nejde nic lepšího koupit
    a potom oléé na družstvo xD. Po neděli ještě dva dny 13tky, tak sklízet jen ráno a večer bude vážně příjemné :p
    Ještě je dost času, tak držím všem palečky na vykoupení obchodu ;)

     
    Honzulka05, Pliska1 a marketka47 tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Bonus nic, ale nevadi, s 415 mincema jsem v pohode v limitu, takze toceni necham na horsi casy... jen dumam co po stonku vybrat dalsiho z nabidky, ty kupony jsou asi jistota...
    Po otacce jsem vsech 10 postavil znova, aspon ze to jde... a melu celou sklizen jeden typ trubky, jasne ze ta co je cervena, akorat je poradi zase naopak ve mlyne proti akci, ze?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    Akce na pohodu, i když tady ta mne nikdy neuchvátila. Moc děkuji za návody BigClick, zina a dalším. Používám a nestydím se za to. Dnes by snad mohlo být hotovo, stačí mi stonek, odměny navíc mne neuchvátily, raději dám na chvíli na pole dekorky, ať je co nejmíň práce, té reálné je vždycky dost :)
    Propršený víkend, ale pořád je to víkend, příjemný čas všem přeji.
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    už pěstuju akční kvítí na plán 8/10 (poprvé!)
    Ne vždy stavím trubky pro všechny odměny na ploše...
    ....protože to tak dlouho roste, zvažuju, jestli nezbourám chlívky na Lesní mýtině. Uvidím, kolikrát to dnes otočím.
     
    Honzulka05, evainfo a marketka47 tohle ocenili.
  13. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Ahoj,no to je zase nářků já akci jedu minule bez problému potrubí je předinstalovaní tak jen trubky a pár kolínek a je to.
     
  14. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    mám dokončených všetkých 10 úrovní na plné odmeny a chcela som si založiť stonek a ono, že reštartuj hru a získavaj odmeny znova, to mám chápať tak, že tie dekorky si musím na ten stonek nakúpiť za získané mince v tom obchode, ak áno ja sa asi picnem, lebo som si nasadila všade cibuľu s tým, že už to mám komplet
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    JUMB. Jasňačka, koupit i dekorace min. jednou do řádku všechny. Dál je můžeš kupovat do alelujá ,-)))
    Cibule je dobrá akorát pro pláč. Zruš ji a pěstuj dál.
    V odměnách potřebné dekorace nejsou.
     
    Naposledy upraveno: 5/5/19
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezké odpoledne přeji. Mám nataženo 14 potrubí a čekám na poslední sklizeň akční. Umelu potřebný počet trubek, koupím poslední nutnou dekoraci do stonku a vytáhnu na pár dní chlívky na plochu. Dál pěstovat nebudu. Pokládání potrubí mě sice baví, ale akční trvá moc dlouho. Je to zdlouhavé a to mě nebaví. Koupila jsem jen stonek, dekorace do něj a nálepku do sbírku. Ostatní odměny tam nechám.
    Tak ať teče mléko proudem :D;)
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pěknou, i když zamračenou, neděli přeju. Protože mám v pěstování skluz (začala jsem v pátek večer), mám zatím jen osm splněných úkolů. Za hodinku dozraje další bambus, tak uvidím, co postavím. Než půjdu do hajan, měla by být ještě jedna sklizeň a to by mohlo stačit. Akorát přemýšlím nad tím, že raději koupím kupony, SH, SK a pár drobností a na řádek s dekorkama se vykvajznu. Ale však času je dost, tak možná budu pěstovat dál, ať vykoupím všechno, co se mi hodí a líbí 8)

    Tak ať vám ostatním jde instalatérská práce od ruky (nebo od myši?) xD
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Ne a ne dokončit 4. úkol - mám natažené všechny tři ropovody, nikde se nekříží, všechna kolečka odkliknutá zeleně a šipka se mi nezelená. Jakou blbost zase dělám?
     
    ašada01, Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechfóglinko, abys mohla dokončit level, musíš mít dostatek vyrobených trubek - čísla u trubek musí být také zelená. U čtvrtého úkolu je to 19x rovná a 15x ohnutá trubka.

    [​IMG]
     
    mituli a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jo stonek stonkuje a ted jdem na obchod;)
     
    Honzulka05, evainfo a spuntka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.