Frappé olé (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    youda69
    xDxDxDděkuji
     
    herda21 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. youda69

    youda69 Rádoby autor

    • Necituj příspěvek bezprostředně nad tvým, stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    modro.ocko22

    ***odstraněna citace

    proč děkuješ???8)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/5/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Lážo ,plážo,nějak mě ty akce už neberou,tak většinou to ani nedávám8)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    youdo69 - asi že se pobavila, jsi snad jediný, který nechce kupóny xD
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. hernajs1

    hernajs1 Pisálek fóra

    nejde mi dokončit level na trubkách, nejdříve jsem to postavila nešlo to. pak jsem použila nápovědu, nejde to. hlásí mi to jéjé několik trubek ti chybí místo zeleného potvrzení mám stále šedé.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Nechápu, proč ten dokončený plán?
    Ignoroval jsem ho a pěkně jsem si procvičil závity s hledáním optimální cesty. Říká se tomu snad hra, ne?
    Jenom klikat nebo si kupovat pomocníky, koše a bůhvíco ještě - to snad nemůže nikdo nazvat hrou. Hra je hledání cesty, řešení, kombinací, rizika a dalších bohulibých herních prostředků a cílů.
    Stačilo by trochu zvolnit a více to zkomplikovat. Bez možnosti různých dokupů. Nebo udělat alternativy - ligu zrychlených dokupců a ligu hledačů, luštitelů, dobrodruhů; prostě herních pohodářů.
    Takhle je to o spuštění tabulkového kalkulátoru, dosazení proměnných, spočítání minima, optima a maxima v souvislosti s týdenním osobním plánem a - čekání, čekání, čekání.
    Nebo rychlodokup. Ale pak už to se skutečnou hrou má málo společného.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
  7. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Fantasiro - moje řeč!

    Mám poprvé rozpěstováno a zasazeno. Někteří už jsou 8). Já tedy nikoliv a ani to neplánuju :D. Včera jsem si spočítal, kolik potřebuju na moji verzi vyzobání cen při projetí jednoho kompletního kola, a šlus ;). Budou kupóny (ty já rád, bo jsem klikač :wuerg::)), zbyde i na něco navíc. A cévky jsou v klidu. Ó, já se mám xDxDxD...
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hernajs1 - ahoj, abys mohla dokončit level, musíš mít dostatek vyrobených trubek - čísla u trubek musí být zelená
    [​IMG]
     
    zejdy66, Honzulka05 a malanek70 tohle ocenili.
  9. hernajs1

    hernajs1 Pisálek fóra

    děkuji za radu
     
    Honzulka05 a Skali tohle ocenili.
  10. mirek160353

    mirek160353 Pisálek fóra

    V obchodě nemám ani jednu minci po odehrání 5 her.

    LV 205
     
    Honzulka05 a sabma411 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xD už se to podobá čtvrté místnosti, to my nevíme co na farmě provádíte za kouzla, chce to trochu dětské fantazie a nehledat složité tam kde není.
    youda si z nás dělá vyloženě legraci, no jouda :p ten má kouzelnou farmu, nedělá nic jen kouká a má lvl přes 200.
    hernajs firnajs já mám teprve dvě hry a stonek (prázdný).
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vzal jsem si zaklad mapy od VelyhoMackare, dvakrat jsem do cesty za drobny narust trubek pridal i bonusove mince a ted jen cekam na vhodnou chvili k roztoceni kola na +1, az budu mit jistotu ze sklidim...
    Mam jen 110 minci ale neco namleto zahnutych navic, tak jedu celkem v pohode, ale jistota je jistota...
    Jen si ty plany musim nakopirovat driv, nez mi je desaty kolo smaze :)
     
    Honzulka05, DANKA722 a ašada01 tohle ocenili.
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    jo jak je to se stonkem když koupim musim mít i ty dekorky co jsou v obchodě nebo je volně k obsazení
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - musíš si koupit i ty dekorky do stonku ;)

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    mirek160353
    A máš u těch hotových levelů zelené zatržítko ?

    mirda.png

    Jestli ne, tak máš jen natažené potrubí, ale nedal jsi tlačítko Play - takže ti neproteklo potrubím mléko (tudíš nemáš posbírané odměny a nemáš ani mince za splnění levelu)

    mirda2.png
    play.png
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Potrubí jsem zatím postavila 5x, čekám na akční. Potrubí stavím dle svého, nepotřebné bonusy vynechávám. Sedmihodinovka mi vyhovuje, ani tak nestíhám sklidit včas, dnes mi poslední sklizeň padla až na 23.30, doufám, že neusnu :p.
     
  16. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    1758 kousků v 0.35. Takže si zatím skočím na kulečník a něco k tomu. Zatím tady nezvlčte a nepoperte se.
     
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    no čo je s vami? to tu mám ligu len s kaolínom?xD;)

    [​IMG]

    ešte Trúbkový bambus popestujem, vyberiem kupóny, PL, tie beriem aj po ceste, nikdy ich nie je dosť, a možno niečo z tých biednych odmien a vyjde asi aj na nálepku, ktorej význam doteraz nechápem;)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jde to nějak pomalu:p:(
     
    Honzulka05, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    DANKA722: jenže ty jsi šinkanzen a my ostatní jsme lokálky... v mém případě ta historická, parní... Ale už se snažím, právě na velkých polích zraje druhé rozpěstování bambusové suroviny :)
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 však to stačí ta ne?Len pekne pestuj a skladaj to potrubie:D:D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.