Frappé olé (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    ahojky farmáři, já už měsíc nestíhám dokončovat akce,protože v práci nemám čas sklízet na mobilu Ta dlouhodobka mi vyhovuje, snad se mi podaří kol půl jedne sklidit a pak až zas doma.Jsem u čtvrtého mlékovodu Co z toho když mi budík zazvoní v půl jedne a stejně se na mobil dostanu až kol půl šesté.No, už to nehrotím. Na hřbitově se mi podařilo akci udělat celou, ale na farmě jsem se kvůli prodlevě ve sklízni nestihla ani stonek Tak ted uvidíme Jo a vzpomínám, jak byla akce jedna.dvě za měsíc a jeden mohl v klidu pěstovat do družstva No ted už jde RT jen o peníze,takže at si každý sám probere své priority...akce,či dodělávat úkoly? Pěkný víkend všem;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Oléé řada na stonku koupena, teď ještě něco do ní posadit ,-))) pomalu to půjde.
    Jedu podle plánů, potřebuji i ostatní odměny, honička mě nějak vyšťavila ,-).

    Edit: jsem si přečetl předchozí stránky ,-) stavitelé by z vás byli dobří ,-))))
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    albion35 - ahoj, nevím, co to tu tropíš s těmi příspěvky. Pokud se ti něco nepovede, máš u příspěvku možnost "smazat" nebo "upravit"

    albion35.png

    Pokud chceš nějaký příspěvek ocenit - použij volbu "ocenit".
    Možnost odpovědět se používá jen, chceš-li zareagovat přímo na ten příspěvek - odpovíš i s citací (používá se u příspěvku, který není přímo nad tím tvým, ale třeba na předchozí stránce).

    albi111.png

    Ideální je, když začneš psát do prázdného příspěvku (to, co vidíš až na konci stránky). Umístíš kurzor a píšeš...pak klikneš na odpovědět.

    Prostuduj si toto téma: Funkce a ovládání fóra - psaní/formátování příspěvku (klikni)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
    herda21 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Ahoj. Má prosím někdo plánky, aby se mohly vybrat všechny výhry?
    Vím, že dříve to tady bylo a bezvadně se podle toho dělalo. Díky.


    Díky tatusa2
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
    Honzulka05 a malanek70 tohle ocenili.
  5. tatusa2

    tatusa2 Pisálek fóra

    Klikni na vlevo nahoře potřebuješ pomoc a je to ahojky hezkou hru
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    stojím na ôsmej pozícii, včera som mala šťastie, vytočila som si +100% a k tomu aj +1 na úrodu, tak sa mi ľahko rozpestovalo :) mohlo by to aj naďalej tak pokračovať :) peknú hru
     
    evainfo, DANKA722 a Honzulka05 tohle ocenili.
  7. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahoj :)
    Sice taky někdy brblám, že je jedna akce za druhou, ale na druhou stranu, pokud zrovna (vzácně) žádná akce není, na farmu jdu za den tak jednou, možná dvakrát. Pokud to tak má víc hráčů, je jasný, že nás drží u farmy akcemi.
    Se začátkem hry se to nedá vůbec srovnávat. Až tak pohodová hra už to není (i když samozřejmě jak si to kdo udělá... ). Je ale otázka, kam až tohle "tlačení na pilu" povede.
    Já už se učím si akce vybírat.
    Hodilo by se mi, kdyby zase někdo udělal plánky kudy tudy, pokud chci vysbírat všecko. 8) Dělám to asi moc překombinovaně. -.-

    -------------
    edit: Díky Skali za názorné nakopnutí, vůbec jsem si toho nevšimla. :) To je báječná vychytávka!
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Eliter - plánky už jsou, jen to chce se podívat zpět na příspěvky ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. raddre

    raddre Baron fóra

  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přesně tak ;)
    [​IMG]
     
  11. youda69

    youda69 Rádoby autor

    k čemu mi to je???
    [​IMG]
    tak nějak.... 2801 hod. = cca 117 dní....8)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
    Eliter a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    youdo69 - mám jich ještě trochu víc a rozhodla jsem se, že nebudu kupovat pomocníky a vydržím s kupóny možná rok, si pak spočítej, kolik je to korun nebo FL, tak na něco to asi dobré bude
    ;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    youda69 - ani netušíš, co by za takové bohatství někteří dali ;) Ty kupóny nepoužíváš ?
     
    herda21, elbedna a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    youda69: řečnická otázka? patří spíš do jiné debaty, nalož s nimi jak umíš nebo je nech naložené v lihu pardón v liště.
    Já bych za ně dal půl farmy a krávu k tomu ,-))) princeznu nemám.
    Akce dobrá, mléko proudí.
    Edit: máš předplaceno?
     
  15. youda69

    youda69 Rádoby autor

    ani ne....(nepoužívám)...:cry:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    youda69 - vždyť to máš skoro 3000 hodin pomocníků - tak je používej a nemusíš si x měsíců kupovat pomocníky na celý měsíc nebo klikat růčo fůčo :)
     
  17. youda69

    youda69 Rádoby autor

    8)nepoužívám kombajn, neplatím za kombajn...8) a neklikám...(lvl 211)...8)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No vidíš, tak používej kupóny a ušetříš si klikání. Tvé zápěstí bude nadšené, to mi věř. A toho času, co ušetříš při sklízení :D

    Edit - můžeš si ukrátit nudu třeba točením řeřichy a pšenky

    " a neklikám..." - tak co na té farmě děláš, když neklikáš, kupóny ani pomocníky nepoužíváš :eek:
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
  19. youda69

    youda69 Rádoby autor

    jenom tak koukám, jak to roste.....o_O
     
    Milka66, stěby a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    To už bude asi dávno vyrostlé, ne ? xD

    No nic, jdu si vyrobit nějaké trubky, ať to mlíko teče proudem ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.