Frappé olé (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Y_n_O: Dálnověk farmy nepamatuji. Bohužel... ( ježiši, to by v té hře bylo nacpaných peněz)...

    Některé akce ale bych si ráda zahrála i s odměnami. Čokonápojů mám 13... řádeček tak se bude hodit.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    MatyskoKamilková: co bylo - bylo... jsme tady a teď ;)

    Jo, a hřiby rostou, odpoledne jsem zajela nahoru do lesa nad sídliště a byla šmahula aj mladí mají na zítra kulajdu... ;)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No to mi neříkej, hřiby v květnu? Jen aby tam nebylo nějaké radioaktivní podloží ,-)))) májovky tomu bych věřil, ale já ti věřím i tak ,-).
    Zítra si dám mléko, natáhnu potrubí a olééé.

    edit radyn.m: jo, prozradí to a už nenajde ani prašivku jaký bude zájem. Jdu hledat trubky, banán nechci ,-)
     
    Naposledy upraveno: 1/5/19
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak tahle akce se mi pokaždé líbila, tož jdu do toho zas. I když ty odměny teda zdá se nic moc, ale cosi je aj v "bludišti", inu, uvidí se. Času na to ale moc mít nebudu, tak snad stonek plus dekorky, a když se zadaří tak doufám aj lupeny na kombajn :).
    Y_n_Očko, v jakém městě se to nacházíš, že tam u vás už rostou houby? Teda, pokud to není "tajdův" ;)...
    edit: ...a safra, to bych ty kopce kolem měl poněkud prošmejdit :D, chjo, škoda že tenhle víkend frčím pryč :sleepy:...
     
    Naposledy upraveno: 1/5/19
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, hřiby nejsou jen praváky... špatná definice... jedlé houby rostou....

    radyn.m: Baťův Dřevákov...

    EDIT: Pitrýsku, tak o víkendu použiju dálkový spoj do Luhačovic, kde jsem pár let bydlela, a zase něco najdu :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 1/5/19
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já vám nevím, probírá se tu mykologie, ale máte se věnovat mlíkologii, sakrblé :eek:

    Zvažuju, zda se do akce pustit. Čokonápoje asi tedy nepotřebuju, ale ty bedničky zas nejsou úplně marný. Asi se ukecám...:p
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, omlouvám se. Promiň. :eek:

    Potrubí budovat nebudu, musím dopěstovat, dochovat a dovyrobit všecko, co jsem vrazila do družstva za zisk SH... :sleepy:
     
  8. kuchynak

    kuchynak Perspektivní autor

    Skali, mě už to ukecávání jaksi trvá dýl a dýl, tak nevím, jestli to tentokrát stihnu...;);)
     
  9. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    [QUOTE="MatysekKamilek, Teď jsi mě fakt pobavila, náš kocour se totiž jmenuje Čert a je mu 11.
    Chápu, že jsi zlenivěla, mě to přestalo bavit. Hraji jen ze setrvačnosti a tak dělám i akce. Makám spíš na skutečné zahradě.
    Začnu pěstovat a uvidím, co dál, jestli dokončím nebo ne. Všem hezkou hru, hodně padátek a trpělivosti
     
    Naposledy upraveno: 2/5/19
    Honzulka05, radyn.m a MatysekKamilek tohle ocenili.
  10. herda21

    herda21 Expert fóra

    Y_n_O Tak já mám ty nápoje v Zásobárně jen dva... ne že bych si stěžovala, nepotřebuju je, ale jak to, že já jen dva a jiný tisíce?
    Já mám celé 4 a ani nevím, kde jsem k nim přišla :D

    Hraběnka1951 jj, na zahradě je parádně... Virtuální farmička ji nenahradí i když je jejím bezva doplňkem; a když se mi nechce nebo akce není šálkem mého thé, prostě nepracuji. Ze dvou posledních akcí jsem jednu překvapivě stihla (děsivku) a jednu předpokládaně nestihla.
    Farmy se zbavovat nechci, jsem tady už přece jen nějaký ten pátek a mám bezva sousedy a občas si popovídám v klubu závisláčků, ale otroka jí dělat nehodlám ;)

    Postrádám plánky, které nám tady poskytovala nějaká dobrá farmářská duše...To se to potrubí stavělo jedna báseň. :music:Či jsem něco přehlédla?

    T
    ak jo, ať se tedy všem pracantům daří a nedělejte z toho vědu a sobě těžkou hlavu:)

    Jak se to zpívá v písni Petera Nagyho ? ...len pomaly, pomaly, len pomaly....
     
    Naposledy upraveno: 3/5/19
  11. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Tuto akci vynechám, jsem celá ufarmařená z právě skončených dvou souběžných akcí. Je třeba trochu odpočinku.
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jarní únava se dostavuje, akcí přibývá, odpočinek není...no uvidíme. Zatím jsem šla do každé akce a kdyby se snad někde objevily plánky, jak stavět potrubí, tak to zkusím taky. Když plánky nebudou, budeme muset zkusit štěstí a stavět sami. Fajn hru a den plný sluníčka.;);););)
     
  13. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Mozne minimalizovane varianty:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Na 1 otačku (lvl 1-10) su potrebne cca 8200 rastlin a cca 580 padatka.
    Na riadok a dekorky postacia 2 otacky, pritom budu mince aj na nieco ine.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hraběnka1951: Čertík byl vyjímečný kocourek... Teď mám Bělovouse Zrzundu :)
    Y_n_O: Fakt? Tak to je v neděli vytáhnu na Bělečko. :)
    BigClick: Pěkné, pro ty, co chtějí jen stonek super návod, já pojedu v klidu vše, snad získám to, po čem "toužím". tj. stonek, kupóny, SK, SH, vrtulky....
     
    Honzulka05, radyn.m a spuntka tohle ocenili.
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já vynechávám,potřebuji oddych od maratonu se soutěžemi.Navíc čokol.nápoj si můžu namlet,ale 10% na sklizeň nestojí za to si blokovat farmu akčními a navíc 7hod.Pro nás co nechodíme do práce je to pak nuda.Mám co dohánět v rostlinách potřebných do družstva.

    LV 210
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Do akce se ani nepustím. Nevadí mi, že jde o opakování - Vltavu nebo Novosvětskou si taky pouštím opakovaně a stále jsou krásné ;) - ale budu 3 dny mimo připojení, tak to snad ani nemá cenu.
     
  17. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    MatysekKamilek jak to tady v rychlosti pročítám,kocourek "zrzundu "samo mi tam nějak přiskočilo jedno písmenko navíc :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Beznoska: :) Ale fakt mu tak říkám, tedy pokud nezlobí, to pak na něj "řvu" KOCOURE. To moc rád nemá.
    Padátek mám 199, to na chvilku dá :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Padátek 462 no a když to tady tak čtu,že bych taky přidala něco mimo mísu??:p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pajdátek 349,teď jsem rozpěstovala ale budu pěstovat jen na asi 200 políčkách, nic bourat nebudu .Akci jsem začla, to je hlavní a jestli nedokončím neva, nic důležitého v odměnách není, takže pohodičkaxD
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.