Frappé olé (2.5. - 8.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ]atlas[

    ]atlas[ Pisálek fóra

    je možné aby som zobral všetky plochy akčnej rastliny a nepadol mi žiaden francúzsky kľúč?
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ]atlas[ - ahoj, je to velmi nepravděpodobné. Koukal jsi do prostřední výsuvné lišty ?

    atlas.png
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Stonek stonkuje a a ještě jsem dala mrkvovku a nálepku a 40 superhnojiva.Víc nepotřebuji.Jsem spokojená.
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra


    ;) Hotovo - hlavní odměna doma - mlíkuju dál ;)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8):sleepy::sleepy: (3/5 - neurazí ale nenadchne / nenáročná pěstovačka)​
     
  5. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Už mi to stonkuje od obeda ale ešte niečo podojím :)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Brej večír, řádek řádí a jedeme dál, i když jen na půl plynu, došly mi kapky... a to jsem měla 8 ks z jednoho pidipole, díky bonusu 100% na 24 hodin a dvakrát +1 na šest... Nu což, není každý den posvícení, i tak to pomohlo A těch sto procent mám do zítřejšího podvečera, tak snad podloudně sklidím i v pracprocesu :)
    Tak ať se zadaří i dalším, ať nemám kousek toho pokakanýho štěstíčka jen já ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/19
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    štiko snažím se jak můžu,ale s mými aktivitami dopoledne a odpoledne (hlavně pondělí a čtvrtek) na farmu moc čas nemám
     
    evainfo, Štika a marketka47 tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, moje řeč k čemu mít všechny dekorace,když by je stejně nakonec nemělo pro těch pár mincí co chtějí za stonek kam dát ?

    [​IMG]
    A když se nepodaří řádek při OD doplnit, zase až tak moc se nestane... zůstane na chvostu, taky občas zajdu zkontrolovat nebe, jestli jsem zase něco neprošvihla. ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/19
  9. zimní

    zimní Pisálek fóra

    Také jsem si naivně myslela, že když položím potrubí ve všech 10ti úrovních, budu mít dostatek mincí na zakoupení nálepky, stonku a dekorací do něho. Dva dny před koncem akce zjišťuji, že to tak není. Tak nevím, jestli to s odřeným hřbetem do konce akce zvládnu. Dávám vodu, marmošku, ale taky nesedím jen u počítače, tak občas nějaká sklizeň vypadne. Blahopřeji všem, kteří již mají řádek ve stonku funkční!
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku: Jop, jak je stonek za cinkací měnu, kupovat... však ty dekorky jsou taky nekonečně kupovací, plochy na dekorky nejsou nafukovací, on to někdo pustí do oběhu xD

    zimní: doporučuji číst návody od spolufarmářů, tam je počet kytek, padátek, her... alespoň těch minimálních na zisk dekorací a řádku do stonku. Jinak to každý skládá podle svého a spočítat se to fakt nedá...
     
    Naposledy upraveno: 6/5/19
    Honzulka05, radyn.m a GordonSargent tohle ocenili.
  11. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    ještě 2x sklidím a budu mít dokončené 3 kolo
     
  12. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Honzulka05: nic si z toho nedělej, též kupuju stonek zpravidla jako první. Nikdy nevíš, a náhoda při OaD Ti scházející dekorku někdy může přinést. Ovšem "prošvihnutý" stonek už těžko ;).
    Za chvíli mi semele mlýn, a dokončím druhé kolo. Asi snad opravdu nějaké lupeny vyzobu. A tajemničky mi hezky přibývají :)
     
  13. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    ahoj, tak já včera konečně dopěstovala na komplet stonek, s radostí šla koupit dekorace a omylem jsem koupila 2 x Jsi tím, co piješ.
    Tak jsem si zanadávala a pěstuji dál na chybějící dekorku. kdo nebude stíhat, tak si tuto dekorku neberte a napište mi a ráda jí při OD pošlu.
     
  14. so.nj.a

    so.nj.a Pisálek fóra

    Ahoj,taky jsem omylem koupila 2x Kočičí zloděj.Daruji ji někomu komu bude chybět.
     
    evainfo, Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sonja a tygřice honzulka shání dekorky
     
  16. herda21

    herda21 Expert fóra

    Tak jo, je to k nevíře, ale rovněž mám hotovo. Bez honičky - jela jsem s cílem vyzobu, co se mi hodí a podle toho jsem si nastavený plán potrubí i upravovala. Nu a povedl se funkční stoneček. Zužitkuji ještě další zásoby a do zítřejšího dne jistě ještě něco získám :)) Hezký den a pohodové "farmaření" všem farmářům. :)
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak já ráno také dodělala,stonek je v nebi a dává bodíky,ještě něco vyzobnu,celkem pohodová akce..
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak a konec! Protočil jsem to celé tuším že 3x a dál se hodlám aspoň chvíli věnovat pěstování expertních plodin...
    Hodnocení akce: 2 (+ 7 hodinovka a celkem slušné vyskakování akčních padátek, - systém by si mohl pamatovat nastavení potrubí použité při první otočce)
    Všem přeji minimálně dosažení řádku i všech dekorek.
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    evi ještě něco stihnu,na druhou stranu jsem rád že jsem si trochu snížil zásoby SH,určitě nějakou dekorku koupím
     
    evoku57 a jindrasofr tohle ocenili.
  20. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    akce hotova den před vypršením :).
    Přeji všem krásný zítřejší volný den.Doufám že bude Sluníčkový.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.